KAKO SMUVATI STARIJU RIBU

EE stvarno bre ti kent-u al si ga slagao sada...sledeci put kada lazesh morash da budesh malo ubedljiviji...i da sachekash koji dan...aa ne sve za jedan dan da zavrshish! ova danashnja omladina...strashno :D
hah vidi ovog superMarija80 ala se trudi da bude duhovit....svi umreshe od njegovog humora!!
 
Vidi matori ja sam ovaj post postavio tri dana posle naseg upoznavanja i juce sam izaso sa njom i toliko smo se napili da je na kraju ona mene smuvala, iskreno nisam bi siguran da ce tako lako pasti pa sam postavio post da me neko posavetuje, ali ******* alkohol je cudo.ZIVI BILI KOKTELI.:))))
 
kent8:
Vidi matori ja sam ovaj post postavio tri dana posle naseg upoznavanja i juce sam izaso sa njom i toliko smo se napili da je na kraju ona mene smuvala, iskreno nisam bi siguran da ce tako lako pasti pa sam postavio post da me neko posavetuje, ali ******* alkohol je cudo.ZIVI BILI KOKTELI.:))))
kad ste toliko papili jer si siguran da si smuvao pravu........ :grin: :grin: :grin: .......da ne bidne stativa.......... :grin: :grin: :grin:
 
kambodza:
pa shta ce joj onda cvece,znash onaj vic dash joj cvece i stavish u vazu iznad kreveta i dok ona gleda u cvece,baja joj mece.........he he
...pa kako je to slatko....
...ono, konta baja da ce joj biti dosadno.... pa da barem ne broji pukotine na plafonu.... nego da gleda u cvece.... mushkarci ponekad znaju biti tako puni razumevanja....
 

Back
Top