Tesko je biti svoj i svaciji, biti isti i drugaciji

Sofy89

Početnik
Poruka
28
To imam za pismeni sutra :smile:
Pa ako ima ikakvu ideju sta da pisem ili ako ima neki tekst neka javi :!:
Treba da bude sto orginalnije(kao govoris o nekoj drugoj stvari, metafora ili tako nesto). :roll:
A moze i "Ja pred ogledalom"!

Nevezano za pismeni sta vi ozbiljno vidite kad se "pogledate u ogledalo".
Jeste li zadovoljni sobom i svojim zivotom?Sta zelite da promenite?
 
Ne razumem zašto neki postave temu u ponoć i kažu: "E, imate li neku ideju,ovo mi treba za sutra?"
Pogotovo kad im je važna ocena. Pa kako očekujete da neko stigne da vidi i odgovori na temu? Mali savet za ubuduće. ;)

Sofy89:
Nevezano za pismeni sta vi ozbiljno vidite kad se "pogledate u ogledalo".
Jeste li zadovoljni sobom i svojim zivotom?Sta zelite da promenite?
Prilično sam zadovoljna sobom.... Možda bih promenila to što sam dosta povučena. I kosa mi je nekako uvrnuta :? Inače sam ok :D
 
AnaBg:):
Ja hocu da imam zelene oci,i da se ugojim...i da se manje nerviram zbog sitnica,i da nemam kolena ko fudbaler(posledica veslanja-verovatno)

Jer znas Mixer da sam krenula na box...i trener mi reko.."Tebi kad mi neko dao nakaut-umrla bih"...i da bolje se posvetim neznijim sportovima...

A ja ocu sad fudbal da treniram...:lol:
Jao bre Anci pa gde nadje bas te zenske sportove :lol:
pa sto ne probas recimo skijanje na vodi,ili orjentiring,ronjenje...to su super sportovi.
Ili recimo fitnes,tae bo..
A ne fudbal :lol: pa da budes nas novi Ronlado :lol: Pa tek bi tad imala kolena ko fudbaler
 
E hvala u svakom slucaju na savetima ali naskrabala sam nesto i dobila 5 :grin:


/Ne razumem zašto neki postave temu u ponoć i kažu: "E, imate li neku ideju,ovo mi treba za sutra?"
Pogotovo kad im je važna ocena. Pa kako očekujete da neko stigne da vidi i odgovori na temu? Mali savet za ubuduće. /

A temu sam postavila u ponoc zato sto nam je temu za pismeni dala tek tog dana
a kuci sam dosla u 23h tako da... :-)


/Ja hocu da imam zelene oci,i da se ugojim...i da se manje nerviram zbog sitnica,i da nemam kolena ko fudbaler(posledica veslanja-verovatno)
Jer znas Mixer da sam krenula na box...i trener mi reko.."Tebi kad mi neko dao nakaut-umrla bih"...i da bolje se posvetim neznijim sportovima...
A ja ocu sad fudbal da treniram.../

Samo napred sestro! ;) Moja drugarica trenira fudbal vec 3 godine i osvajali su neka prvenstva i svasta nesto... :-)
 

Back
Top