ГЕЈ насиље на Крстарици ...

Колико вас нервирају "конекције" на Крсти ?

  • Језиво ме нервира ! =$&"$#&%=?"&?#%#?)"/ (псовка)

  • Ужасно ме нервира - нема оправдања!

  • Нервира ме али сам пун разумевања за проблематику.

  • COOL сам ! Свеједно ми је.

  • Мене ништа не може да изнервира !


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Зашто ГЕЈ ? Једноставан разлог - кад те код нас неко заје_бава, вређа или нервира један од начина да му одговориш је : Педеру ... Педерчино и сл. (с варијацијама). Дакле само због жаргона, свака дрга сличност је ненамерна. :lol:

А суштина је : изразите своју количину незадовољства стањем приступа на форум Крстарице. Скоро два месеца постоје "становити" проблеми са серверима (?), комуникационом опремом (?), софтвером (?), хардвером (?) или нешто друго - треће ...
Да би се комуницирало (постовало), потребно је сакупити живце и вољу, не због "опонената" већ због непредвидљивости оперативног понашања форума.

Па изволите, гласајте и дајте сугестије ...
 
И ја сам се више пута жалио Јоминију, али узалуд, очигледно.

Установио сам да када се код конектују модови (Обер,Ирон,Јомини) - одмах долази до кочења целог програма. Да ли то они чине намерно или не то не знам - али ту је проблем.
А зашто га не решавају - не знам, можда би било корисно да направиш Анкету, тј. Петицију са захтевом да "господа" поправе програм.
 
eremita:
Установио сам да када се код конектују модови (Обер,Ирон,Јомини) - одмах долази до кочења целог програма. Да ли то они чине намерно или не то не знам - али ту је проблем.

ti bi zbog tih tvojih paranoja, prislosnih uredjaja i slicno mogao da se obratis psihijatru...

za one koje zanima stvaran svet oko njih nek pogledaju temu
http://forum.krstarica.com/threads/132386&page=1&pp=25
 
eremita:
Установио сам да када се код конектују модови (Обер,Ирон,Јомини) - одмах долази до кочења целог програма. Да ли то они чине намерно или не то не знам - али ту је проблем.
:D :D :D
tebi mora da je stari vojno lice ili tako neki,cim tebe TOLIKO trese paranoja,i cim u toj meri kujes teorije zavere :shock: nije to zdravo :?

p.s.bice da te onaj cije te ime progoni sad proverava preko sbb-a :shock:
 
У сваком случају, евидентно је да многи корисници имају примедбу да је неоправдано дуго форум у "проблему". Штета је, бар по мени, баш некако волим да "блејим" по Крстарици.

Оберов пост-линк датира још од 7. јануара. Дакле пуних 5 месеци ...
 
Obersturmfuehrer:
ti bi zbog tih tvojih paranoja, prislosnih uredjaja i slicno mogao da se obratis psihijatru...

Ти си заиста безобразан - ја сам само навео шта сам приметиЈо... а ви модови видите шта брљате по програму - то је више него очигледно, па не може од милион сајтова само овај да шкрипи и кочи... или тврдиш да чика.власник не да кинту да се то среди... :lol: :lol: :lol:

Ево, почело је......треба ми читавих 7 минута да пошаљем поруку.....
 
eremita:
а ви модови видите шта брљате по програму(пре свега мислим на Ирона и тебе) -

nema tu sta da se brlja ili ne...ja nemam pristip source kodu, tako da ne mogu ni da brljam....

eremita:
то је више него очигледно, па не може од милион сајтова само овај да шкрипи и кочи... или тврдиш да чика.власник не да кинту да се то среди... :lol: :lol: :lol:

moze moze....a to je posledica te kinte sto spominjes....

Lacibg:
Оберов пост-линк датира још од 7. јануара. Дакле пуних 5 месеци ...

a kolko je nekom bitno sve ovo govori ovo....
 
Banshee:
:D :D :D
tebi mora da je stari vojno lice ili tako neki,cim tebe TOLIKO trese paranoja,i cim u toj meri kujes teorije zavere :shock: nije to zdravo :?

p.s.bice da te onaj cije te ime progoni sad proverava preko sbb-a :shock:

vidi vidi pilence oce da bude pevac :)

mito, pitaj jominija kako to da ova malecka ili malecki mogu da odaju tvog provajdera... i ko im je rekao...
 
Шон:
a i ovo sht kazhesh da ne mora da iskljuchi forum :)

a izvini shta se radi kad hoce da se iskeniraju svi ip na forumu...a?, radi forum :)

ne znam sta su oni radili sa ovim foruom, ali u principu to nije potrebno...svaki forum na osnovu kolacica i sesija moze da prati ko je gde i u kom trenutku....

ono sto se ovde desava meni prvenstveno izgleda kao problem za njihom bazom podataka, koja izgleda nije pravilno azurirana mesecima...
 
Шон:
ja prochito sve..al ne videh... a mozda on reko ranije pa ona zapamtila, a? :) ko sto su se meni kurchili isto vashi klonovi, sve u stilu ajde bre ti sa sbb-a... :)

smejurija ober...

Па да....... има дама "меморију памћења" хехехе... ма пусти... има овде неких јадника којима чак и на жешће увреде не одговарам...

Синоћ сам после 23:30 одустао од малтретирања - тако да верујем да најмање један сат није радио овај пдф. :roll: :roll: :roll:
 

Back
Top