zashto se neko vidja sa mnom shatro

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
sto ne kresne neku koja mu se stvarno svidja i koja je za njega a tvrdi da hoce da se petlja sa mnom??? a ne ide nam sex. mada mislim da je i tome kraj sve vishe i sam ce doci dotle. ja sam kao odlepila tu i tamo ali oduprecu se tim niskim i losim momentima u svom zivotu!!!!!!!
a kao mogu dosta vremena da provedem s njim nije mi dosadno bar je tako bilo
samo kako da se izvucem iz toga da ne budem ja porazhena da li je resenje samo u tome da ucim.
danas sam se malo posvadjala s komsijom terala sam pravdu i osecala sam se bolje ali me i grizla savest kao lose je i onda mi se kao cinilo da mi on ne treba ali onda sam brzo pojela ***** i rekla izivnjavam se mnogo komsinici itd i opet me hvata panika da l ce zvati ili ne a i pala sam energetski opet imam blokade u razmishljanju kao mada sam mirnija. zato zakljucujem da je u meni neki problem.
e kad biste vi jos ovo shvatili vama bi bilo bolje u zivotu ali posto sam navikla da sam kreten samo cu doci i nadati se mozda ima neka pametna poruika
 
pa sto me onda ne kreshe
ne znam gledao je ortakinju mislim da su te ribe za njega ja sam pickica u dushi samo on to ne kapira josh ili da
i ne zove me sada eto to je znak

odo sada da radim posejala sam ovo pa cu posle doci da vidim shta je izraslo da li sekvoja ili ...tratincica
 
ma...valjda i jesam kreten...idem u ilegalu al da znate kad takvima kao shto sam ja pukne film bude zlo i naopako...ako ne umru pre toga od tromboze

al meni ne puca film meni je svejedno

e smarate a i sama sebe davim kao moram da promenim plochu bilo bi zanimljivije....ajd vazhi
 
..daklem, da upotrebim još par trulih reči... nije problem oko tebe, problem je u tebi... samo je frka naći formulu za kulijanu... a ono prethodno pomenuto kresanje... hmmm... pa nije baš to jedino što te muči... sve se svodi na isti ishod, levi žmigavac, ubaciš u treću i kreneš da obilaziš... ako se usporiš, ostaćeš u bari...
 
Cruella:
ne draga
ti si samo riba koja nikako da izadje iz pogresnog filma...
a i 'ebe te percepcija

a da dokrajcis tumachenje mislim nemoj ko pitija na pola
kog filma i koja percepcija
ne dobra mi je percepcija mislim da bih lagala sebe kad bih rekla ne ne nisi to videla shto jesi to je tek lose moram uzimati stvari u obzir
mada ne moram posvadjacu se za neki dan opet s komsinicom pa cu biti ok
 

Back
Top