zashto se neko vidja sa mnom shatro

ne znam povremeno me privlachi jako ali tad imam osecaj da ja njega ne
da sto bih se s njim petljala toliko muskaraca seta gradom itd
a meni to ni ne treba samo muke...
valjda shto se za mene neko tesko zainteresuje i posveti mi pazhnju...ovde nisam morala da se trudim z apocetak ali za dalje bi trebalo verovatno ali i necu ne moram nemam potrebu
onda je to ochaj znaci sve smo resili
hvala nepostojeca publiko
moje srce ti si osecajna neka a
mrzi me d aodem na faks i spava mi se
sto mene neko ne brise ovde?
da valjda su me previshe shtitili....a necu da brisem
 
blpd_girl:
verovatno je njoj stalo baš do toga da sa nekim isproba i to - sex. verovatno joj je toliko stalo do toga da je već postala očajna, pa onda ni ne razmišlja sasvim trezveno.

da jbt ali shto mi je on fiksacija
ok sve manje
ne znam delom mi i nije stalo...delom volim sto je ovako kako je
ok valjda ne nego verujem kako bi mi sex doneo bitan preokret u zivotu...ali u mom slucaju tesko...?
hahah citam vas kako se lozite pa sam resila da probam....
 
kučka:
ja ni sebe nekada ne razumem a tek tebe..:-D i Cico....kazi mu da je odjednom postao mali u tvojim ochima..da si mislila da je neko a on ..je ustvari niko ..da ti je engleski primarniji u odnosu na njega..maa i nije ovo neka pametna poruka ..

e ajde pokusacu nekad su cudna resenja ona prava.?
drzacu tekst pred sobom
u sad nije kod kuce glupo mi je da zovem kod njegovih sada ne znam
e mislim da je ovde vishe usamljenost kao nego seks mozhda ne znam
eto sve vi znate ****** nisam proshla ratishte aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
u stvari resenja cega
e necu da se javljam na krstu osim kad naucim onda cu biti pametna pa cemo da vidimo cija majka crnu vunu prede onda
e kako da mu pomognem da se smuva s drugaricom
u stvari sad sam neshto besna
da malo cu da radim nesto pa necu biti stvarno sam za neko blago lecenje mozhda.
e mislim da je ideal u zivotu prodavati php i hardvert
 
hello_world:
ok ortaci a sad cu da se odjavim nisam verovala da cu to uraditi ali ajde i sebe da dopishem na taj spisak samo sto mi je zao sto ce ljudi biti ravnodusni.... ok neki srecni
eto
Ej, gledali smo te pre neki dan na televizoru. Lepo ti stoji belo.
Bas sam ono bio ponosan, sve sam okupio da dodju da te vide.
Ti si najnormalnija u celom horu, veruj mi na rec. Da se meni ona dirigent onako unosi u facu i krevelji, ja bih je nabo u vugla.
 
ma ne privlachi me ali nekad se dobro razumemo valjda

ne znam volim dirigentkinju...u stvari nekad me tu kolje sujeta pa je mozhda malo i ne

eto juliane a dobila sma kritiku kako sam jedina mirna svi ostali djuskaju pa odskachem

e koga si okupio

au neko me je video tooooo
hm to mi se bash i ne dopada nekako
 
hello_world:
ma ne privlachi me ali nekad se dobro razumemo valjda

ne znam volim dirigentkinju...u stvari nekad me tu kolje sujeta pa je mozhda malo i ne

eto juliane a dobila sma kritiku kako sam jedina mirna svi ostali djuskaju pa odskachem

e koga si okupio

au neko me je video tooooo
hm to mi se bash i ne dopada nekako
Jbt, evo sad te opet gledam na RTS 2. Covece, ne smem vise ni rernu da otvorim da ne iskocis odatle.
 

Back
Top