Politicari- najveca sramota Srbije!

joca111

Aktivan član
Poruka
1.725
Srbija je jos jednom pkazala koliko ima talentovane mlade ljude, ovoga puta na Roland Garosu!
Naime, cak u 5 (pet) polufinala ce imati predstavnike: Ivanovic, Jankovic, Djokovic, Zimonjic!
I nikada se na nijednom Grend Slem turniru nije naslo toliko igraca iz tako male zemlje u polufinalu, koja cak nema nijedan teniski centar, nijedan!
I u proslosti je imala toliko uspeha u bukvalno svakom sportu koji je imalo interesovao domacu omladinu, i opet bez adekvatnih uslova! A nasi se strucnjaci nalaze na bukvalno svakom univerzitetu u SAD , a i drugim razvijenim zemljama! Ovo pretpostavljam da niko nece poricati!

I upravo me zbog toga zanima , sta treba da se desi pa da domace politicare bude sramota sto tako uspesni mladi ljudi imaju tako slabu drzavu iza sebe???
Toliko ima zemalja , i u nasem okruzenju i u celom svetu koje nemaju ni priblizno toliko uspeha, ali imaju drzavu koja ce i iza takvih ljudi stati i podrzavati ih!
Ukratko, sta treba da se desi, pa da se oni postide svog ponasanja, i da jednom kazu: " Ako je moj kolega pokrao zemlju, ne moram i ja!"
 
joca111:
Srbija je jos jednom pkazala koliko ima talentovane mlade ljude, ovoga puta na Roland Garosu!
Naime, cak u 5 (pet) polufinala ce imati predstavnike: Ivanovic, Jankovic, Djokovic, Zimonjic!
I nikada se na nijednom Grend Slem turniru nije naslo toliko igraca iz tako male zemlje u polufinalu, koja cak nema nijedan teniski centar, nijedan!
I u proslosti je imala toliko uspeha u bukvalno svakom sportu koji je imalo interesovao domacu omladinu, i opet bez adekvatnih uslova! A nasi se strucnjaci nalaze na bukvalno svakom univerzitetu u SAD , a i drugim razvijenim zemljama! Ovo pretpostavljam da niko nece poricati!

I upravo me zbog toga zanima , sta treba da se desi pa da domace politicare bude sramota sto tako uspesni mladi ljudi imaju tako slabu drzavu iza sebe???
Toliko ima zemalja , i u nasem okruzenju i u celom svetu koje nemaju ni priblizno toliko uspeha, ali imaju drzavu koja ce i iza takvih ljudi stati i podrzavati ih!
Ukratko, sta treba da se desi, pa da se oni postide svog ponasanja, i da jednom kazu: " Ako je moj kolega pokrao zemlju, ne moram i ja!"
Treba neko cudo da se dogodi,a cuda su... nemoguca? :roll:
 
Pa ja vam ovde pricam mesecima da sve te politicare i to sve sa njihovom porodicom ako je imaju treba poslati u radne logore da okopavaju njive,grade pruge,puteve u rudnike i sl.Znaci porodicno a za klopu pomije i bez ikakve medicinske zastite posto nije humano trositi resurse na njih i tako dok ne crknu..do kraja zivota.
 
Torrente BG:
Pa ja vam ovde pricam mesecima da sve te politicare i to sve sa njihovom porodicom ako je imaju treba poslati u radne logore da okopavaju njive,grade pruge,puteve u rudnike i sl.Znaci porodicno a za klopu pomije i bez ikakve medicinske zastite posto nije humano trositi resurse na njih i tako dok ne crknu..do kraja zivota.

Sećam se mene Arkan postavi za predsednika omladine SSJ. Ja ko majmun verujem......
Biće u PR onako kako mislim a političar i mafijaš okrene ledja. Mene hapsi UQK vodi u zarobljeništvo, političari ma to su najveći majmuni..........
 
Problem naših politačara, više svoj-stranački, manje opšti interes. Dok god se neko snebiva da uradi nešto zbog gubitka rejtinga, privilegija i lagodnog života, nema napretka.
Prosto se vidi da je naša politička elita prilično prosečna i nedorasla ovako delikatnom trenutku u kojem ili postaješ "Bog", ili ideš na "smetlište istorije".
 
adem_ks:
eeeee kada bi se glas o srbiji prenosio samo na osnovu sposobnosti politicara i njihovih "zasluga" gde li bi vam bio kraj [doduse svi balkanci su slicnog nivoa] ali na srecu postoje i sport... muzika... nauka...
Iskreno, ja bih razumeo da su takvi politicari u Albaniji i na Kosovu koji nemaju JEDNOG poznatog uspesnog covka, JEDNOG, dobro , priznajem, osim Krsnicija i ostalih narko-beloroblje-svercoruzja-bosova , a zato sam i otvorio temu!
Zato sam i postavio ovo pitanje, Srbija zasluzuje mnogo vise!
 
joca111:
I sta posle njih, kakva je situacija, bice opet isto, ko god da dodje, ili gore cak!
P.S. Verovatno si bio ozbiljan cim nema smajlija!
a ne!
posle price o bulevaru mladica,posle bruke i lazi oko generala tolimira,radikali moraju definitivnodoci na vlast!
ja i moja porodica nikada do sada nismo glasali,ali ova dva dogadjaja bili su nam dovoljna da odlucimo,od sada na izbore IZLAZIMO,i radikali dok ne dodju na vlast necu prestati daglasam za njih!
pa bre,dosta je vise ponizenja i izdaje!!!
 
pajkan:
a ne!
posle price o bulevaru mladica,posle bruke i lazi oko generala tolimira,radikali moraju definitivnodoci na vlast!
ja i moja porodica nikada do sada nismo glasali,ali ova dva dogadjaja bili su nam dovoljna da odlucimo,od sada na izbore IZLAZIMO,i radikali dok ne dodju na vlast necu prestati daglasam za njih!
pa bre,dosta je vise ponizenja i izdaje!!!
OVO VOLIM DA CUJEM!
 
medved_bg:
A onda će poteći med i mleko...Svi mutni će biti pohapšeni...Imaćemo plate od 2000 EUR-a....a hleb će da košta 3 dinara...niko više neće da laže ni krade, čak ni da kraducka...bićemo pravna država....
Svako ima svoju bajku.
pa ne slazem se,bre!
ovoliko nacionalnog,ljudskog i i storijskog ponizenja koliko sada dozivljavamo u srbiji definitivno se vise ne moze podnositi!
pa pogledaj spisak ministara,njihove biografije!
pa br,jedan balavac koji je studirao fiziku u ovom je momentu na celu diplomatije!
rdikali jesu iedini castan odgovor na sve ovo!
 
Definitivno Srbija ima talentovane,mlade ljude u svim oblastima.Politicari-najveca sramota Srbije,videli smo u Skupstini.Sportisti,reprezentativci,koji su osvojili neku od medalja za Srbiju,imaju pravo na drzavnu penziju posle navrsene tridesetpete godine zivota.Ili se varam?Mali korak!Da ipak verujemo u bajke :?
 
pajkan:
pa ne slazem se,bre!
ovoliko nacionalnog,ljudskog i i storijskog ponizenja koliko sada dozivljavamo u srbiji definitivno se vise ne moze podnositi!
pa pogledaj spisak ministara,njihove biografije!
pa br,jedan balavac koji je studirao fiziku u ovom je momentu na celu diplomatije!
rdikali jesu iedini castan odgovor na sve ovo!
Neću nigde ovde da protivrečim, osim što smatram da je poslednja rečenica otprilike kao "živeli su srećno do kraja života".

Poenta je da zauzmeš kritički stav (pazi kritički, ne pljuvački) prema stranci koju podržavaš. Ne moraš predamnom ili pred forumom, ali lično moraš biti svestan da i nju čine ljudi koji takođe mogu da lažu, kradu, zadovoljavaju sopstvene interese, greše, govore istinu, rade i izgaraju za ovu zemlju. Ja prva najviše zameram stranci koju podržavam, pa tek onda ostalima, jer moj stav je da u suprotnom (ako furaš tu jednu stranku i njihove predizborne i ostale govore k'o Sveto pismo) nisi ništa više no lutka na navijanje.
 

Back
Top