NBG skole

Paaaaaaaaaa.....DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :lol: :lol:
Salim se,ne bih ja muvao,nisam takav tip (daleko od toga da sam gej) nego jednostavno meni je to glupo kao dodjem recimo u tvoju skolu i odmeravam ribe i onda muvam..Ja bih radije da se zezamo,pricamo,nikad nisam bio u skoli a da je u Pancevu.
A posle ako neka hoce sex onda extra!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kako ti ides sa Dorcola u Pancevo?
 
Liniskim taxijem,busom,ili me keva odbaci,ili spavam kod tetke

A brate Mixer imas ribu,mojne da preterues...A ti za sex imas kolko oces...al to su ti one tipicne seljanke..Imamo vec 3 trudne..A likusa iz mog razreda u vezi sa ozenjenim covekom koj ima decu nase god...STRASNO
 
AnaBg:):
Liniskim taxijem,busom,ili me keva odbaci,ili spavam kod tetke

A brate Mixer imas ribu,mojne da preterues...A ti za sex imas kolko oces...al to su ti one tipicne seljanke..Imamo vec 3 trudne..A likusa iz mog razreda u vezi sa ozenjenim covekom koj ima decu nase god...STRASNO
E a to me sve manje iznenadjuje...Mislim meni je to strasno al jbg,ako je njoj to normalno onda...
Pa nije ni cudo sto su trudne.Ma pravo da ti kazem,ako su vec takve glupace,ako,treba ih *ebati dok se ne opamete.Same su krive.Ovca ostaje ovca,al mozda kad zatrudni shvati neke stvari
 
Ma nece...to ostaje zatucano,one sve vazne sto su trudne sa 16god...Ja brate bi pazila maximlno,ali to bih uradila samo sa osobom koju ISKRENO VOLIM,a ne ko one s kim stignu
 

Back
Top