panic-off...

Zashto bih pisala kad se ovde i tako retko ko otvara i to samo po pitanju uobichajenih i opshte prihvacenih seksualnih modela ponasanja, koja iskljuchuju bilo kakvu razlichitost ili avangardnost. Malko je dosadno biti vechito na tapetu, tako da vishe i ne znam shta da napishem na bilo kakvo pitanje koje sadrzi sex u svom kontekstu.
 
nemlada_i_neukusna:
Zashto bih pisala kad se ovde i tako retko ko otvara i to samo po pitanju uobichajenih i opshte prihvacenih seksualnih modela ponasanja, koja iskljuchuju bilo kakvu razlichitost ili avangardnost. Malko je dosadno biti vechito na tapetu, tako da vishe i ne znam shta da napishem na bilo kakvo pitanje koje sadrzi sex u svom kontekstu.
Bila je ranije tema sa lancima, katancima i bičevanjem...iliti fetiš (bez bičevanja)! ;) :-D
 
...seksualna panika zbog nedostatka seksa...ili zbog prizeljkivanog seksa koji se ostvario...?
...ne u oba slucaja...valjda...
...desi mi se nekad kad krene da me ljubi da jednostavno ne mogu da govorim...hahaha...ostanem bez teksta, al bukvalno...
Ne borim se, vec se pustim...nek me drma panika...znam da ce me opustiti, pa se ne brinem...
 
rile_laki_oblak:
da li vas ponekad hvata seksualna panika i kako se vi, licno, borite protiv toga? imate li neku specijalnu taktiku ili samo pustite da vas prodje? jednog mog druga zanima da cuje sta vi mislite o tome...

evo ovako reci drugu
da ja mislim da:
sam trenutno u laganoj panici
i po svemu sudeci zavrsicu je 'ebuci se na dancefloor-u na sred zurke
odnosno... realnije...
mastajuci o tome
eto :)
 
ma, kad malo bolje razmislim, panika je totalno nebitna... pustite to... htedoh da vas pitam, ali ozbiljno... jel znate kako se tacno zove knjiga o onom coveku koji je svirao klavir najbolje na svetu, a nikad nije sis'o sa broda? znaci, ne mogu da se setim... blokir'o mi mozak... pijano... ili pijanista... ali, pijanista je drugi film... o onom Poljaku... ovo se odvijalo na prekookeanskom parobrodu... jel zna neko? pa kad na kraju dodje onaj sto se, kao, racunao da svira najbolje... a nas pijanista mu kaze (parafraziram): - dobro, sam si trazio...
 

Back
Top