cerak

Igram_se

Zainteresovan član
Poruka
136
beograd na dlanu :) trg spasenije cane babovic,zelenilo,zabranjeno za kola,ulice dobile imena po drvecu,mnogo mirno mesto,slobodno...skola ujedinjene nacije...obozavam svoj kraj :)
 
ne znam...s' obzirom da je "novi" cerak vojno naselje,i da su tamo guzice uvalili miloshevicevi poslushnici i poltroni,a i dve bivshe su mi sa ceraka i obe su drolje,ono...nemam dobro misljenje o tom kraju
 
Kraj ti je zaista jedan od najlepsih u Beogradu, slazem se!
Samo, malo one nove zgrade, preko puta tehnichkog pregleda, nekako zaklanjaju onu pravu lepotu Ceraka. Zar ne?
 
pa zaklanjaju :( ali meni je pogled na novi beograd,zarkovo i pola vojvodine :) barem do fruske gore...niko ne pise o svom kraju,a ja svoj obozavam...po plocnicima nauci da se hoda.
 
Igram_se:
beograd na dlanu :) trg spasenije cane babovic,zelenilo,zabranjeno za kola,ulice dobile imena po drvecu,mnogo mirno mesto,slobodno...skola ujedinjene nacije...obozavam svoj kraj :)
I mi ga obozavamo.
Vrtic je blizu, skola je blizu.
Kosutnjak, Ada, sve je tu...
Puno zelenila, nema saobracaja (osim ponekad :roll:).
Nedostaje malo bolja rasveta.
U poslednjih par godina se bas puno gradi. :-(
 
Koliko se sada ceni kvadratni metar na Ceraku? Ne interesuju me ove buduce Stankomove zgrade, za koje sam cula da svaki stan u izgradnji ima vec po 3 vlasnika.
 
Kad sam prvi put dosla u BGD zivjela sam na ceraku,a zivim i sad.Bio je lep sve dok nisu raskopali sve i digli zgrade gdje god ima malo prostora.Skroz sam razocarana.Jedina dobra stvar je blizina Kosutnjaka
 
Cerak je lep:danju,kad ne pada kisa,ako nemas kola,zensko dete...sve je porazbijano od lokala,kao posle atomske bombe.Vidikovac je recimo mnogo lepsi i prakticniji,i narocito je osvetljen.I nema sta nema.
:evil:
 
hej hej..

nemo cerak da mi vredjate!

oO

l_a33a7e8a70e9a4b63678b7f388b7625f.jpg


\o/
 
uh..

bash je surova..

oO

MASTERMIND

vojne zgrade nemaju nikakve veze sa miloshevitjem.. ne znam odakle ti ta ideJa?! stanove su dobijali ranih '80tih godina.. kad voljeni slobica nije bio ni u planu da dodje na vlast.. to shto je par stanova tako podeljeno.. i to mozhda.. to je druga pricha.. al mozhda.. shto se tiche autobuskih stanica.. o5 nije istina.. zhivim blizu VMCa i prevoz je oke.. ah da.. plochnici.. pa shta? to shto si ti ogorchen iz drugih razloga na cerak.. to je druga pricha..

moonja

od chega daleko? od budjavog centra? ne bih tamo zhivela ni da mi platish stan.. oO 15min kolima do centra.. pa shta? chovek se navikne.. a ako je nekom svileno dupe.. to je druga pricha..

sashac

nemo preterivat..
 
15 minuta................ali do prvog semafora na ceraku kad kreneš iz stana .......to da....... stvar navike i afiniteta i mogućnosti i..........svašta ponešto... svuda ljudi žive, nemoj da se nerviraš........... verovatno postoji i nešto gore.........al tamo nisam još bio ( :
 
15min do grada preko topchidera..

=]

postoji gore..

sigurno si bio..

centar grada..

oO

btw.. ne nerviram se ja.. nema potrebe.. ovo je samo 4um i obichna disqsija..
 
...... meni je super ortak u žarkovu....u trgovačkoj....... odmah posle brda..... do košutnjaka od njega ...začaš...a kad idemo od žarkova do ceraka........ta relacija samo...bambusanje dok stigneš....bilo čine....

za centar...pa dobro.....neko ne voli da živi u gradu....voli proplanke....livade.......lično...meni bi se cerak mnogo više svidjao od blokova....ali i najudaljeniji blokovi su bliži od ceraka............i urbanije je.......
 
urbano ti je di okretje 95ca?!

ne znam koji je to tachno blok..

ishla sam tamo na jesenje branje bliljaka *bioloshki fax* .. znachi zgrade.. i odmah iza pustara najgora.. chak nije ni sredjeno.. zarasla trava.. oO

trebala sam da zhivim na nbgdu tamo neki 21blok.. al useliJo se neki dripac pre nas.. al ne zhalim..

inache cerak je proglashavan 2x za najlepshe naselje u srbiji..

i da shto se tiche bambusanja qda idu 50/37 .. eh.. pa jbg .. nije sve idealno..
 

Back
Top