update (microsoft)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa jednostavno kupish oreginal..... :-)

......ili nabavish CD Key od windowsa sa kojim validacija prolazi ( a cd key je piracki ) i instalirash sve shto pozelish.... Evo ja imam i IE 7.0 i MP 11, chak i windows update radi.... :-)
 
juznivetar:
Idi na manuelno odabiranje zakrpa koje zelis da instaliras, nemoj cekirati genuine i problem rijesen. A mozes i iskljuciti Automatic Update.

meni je iskljucen automatic update, al mi je ukljucen notify, but dont download...tada ti win javi kada ima novih apdejtova i ti skines kad hoces....sve je kul, posto mozes sam da odaberes sta hoces a sta nece...u principu jedino sto neces je geniune blablabla, i to je to...a cak i ako ga slucajno skines, sto se meni desilo jednom proces uklanjanja je jednostavan....
 
Onaj prozorchic je lako maknuti! Lepo ti pishe na pochetku teme!
Da li neko zna kako da izbegnem validaciju, ili kako se vec kaze, windows-a kada hocu da apdejtujem microsoft-ove programe?
Hvala...
Nemogucnost update programa! To je problem vecine jer vecina nema original vindows! Izgleda da se sve svodi na kupovanje originala! :mrgreen:
 
Promjena CD Key-a nma OS Windows ne znaci i uklanjanje WGA i ne znaci da ce da radi Update ubuduce..

Sto se tice promjene CD Key-a, a da nije dosao od strane MS-a, ne bih rekao da je legalno. jer koliko znam jedino Microsoft ima pravo da takve stvari izdaje..

Sve druge opcije mogu se smatrati nelegalnim jer ni po cemu Kompanija koja je prozivodjac i distributer istog ne stoje iza toga, a sve ostalo je naravno krsenje autorskog prava..

Te te molim, bez obzira na sve da link uklonis, a ako ti ne uradis ja cu..
 
Evo legalne pomoci:
Na google trazite key update tool, koji izdaje microsoft!
Ja sam ga skinuo sa microsoftovog sajta kolko se secam! A kako ce te da nadjete validan key? Obratite se meni na pp pa cu da vam poshaljem posto nije legalno da stavljam ime programa ovde! :mrgreen:
 
iguman stefan:
Evo legalne pomoci:
Na google trazite key update tool, koji izdaje microsoft!
Ja sam ga skinuo sa microsoftovog sajta kolko se secam! A kako ce te da nadjete validan key? Obratite se meni na pp pa cu da vam poshaljem posto nije legalno da stavljam ime programa ovde! :mrgreen:
Ne da i dalje da se skida išta i ne miče WGA :mad:
 
Ma jok!
Vrlo je prosto,samo je trebalo setiti se kako.
Napisao sam ja gore kako!
Evo legalne pomoci:
Na google trazite key update tool, koji izdaje microsoft!
Ja sam ga skinuo sa microsoftovog sajta kolko se secam! A kako ce te da nadjete validan key? Obratite se meni na pp pa cu da vam poshaljem posto nije legalno da stavljam ime programa ovde!
...........................................................:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top