Buljarice

jesenja

Početnik
Poruka
47
Da li neko može da mi preporuči smeštaj u Buljaricama (avgust) za tročlanu porodicu (dvoje odraslih i dete), da nije baš na vrh brda, ako ne možete da napišete cenu, onda bar kontakt telefon. Hvala.
 
Bili smo tamo prosle godine ali smo samo iz Susnja dolazili tu na plazu. Medjutim ove godine bi to da izbegnemo. Nemaju Buljarice puno smestajnih kapaciteta tako da ne treba rizikovati. Inace smo od ljudi na plazi tada culi da su placali smestaj 7-8 evra a ono sto sam se ja raspitivala izgleda da ove godine nece biti ispod 10 sto je mnogo. Kazu da su ove godine svi digli cene samo da li je to sad pred pocetak sezone pa ce posle biti manje. Ja se tamo ne bih usudila da dodjem na bum. Kontaktirala sam neke koji imaju apartmane 250m od plaze i rekli su mi da je trokrevetni 40 evra dnevno. Mnogo je. Tako da ako postoji neko ko ima ijole pristojnu cenu smestaja neka ostavi telefon i to za period od 1. avgusta.
 
Susanj kao Susanj je sasvim OK i ima fino drvece uz plazu gde mozete da se sklonite od sunca. Super je za porodice sa decom i uvek ima vode sto je takodje jako bitno. Ono sto nevalja je to sto se kanalizacije odmah izlivaju u tu vodu gde se kupate i voda je jako prljava a i luka Bar je tu tako da sve to ima veze. Tri puta smo bili tamo i svaki put smo zakacili najzesce stomacne tegobe. To je steta jer stvarno retko gde imate takvu obalu gde mozete da i sebe i decu sklonite sa sunca. Nema potrebe da nosite suncobran ali problem je samo cistoca mora dok u Buljaricama kada plivate vidite dno. Cisto je more. Nema guzve na plazi. Niko vam ne sedi nad glavom. E jedino nema prirodni hlad i naravno bez suncobrana ne treba dolaziti na plazu.
 

Back
Top