NARODNJACKA KOALICIJA UZVRACA UDARAC

meni jedino nisu svirali betoven i sopen jer sam bio mali :lol: :lol:

"..mozda bi ih doveo da mi dodju na noge da mi PEVAJU!!!!!"

aaaaaaaaaahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahaha bio sam mali kad su pevali betoven i sopen hahahahaha

da sednes da places :lol: :lol:


i ovakvi debili su na vlasti u srbiji. uzas zivi :(
 
Jerry, skokni do sa.x-a...eno se oni sprdaju sa svima nama na konto ovoga ...mis'im... :roll:

I zar zaista mislite da je , kakav god Palma bio, u stanju ovo ozbiljno izgovoriti..? :shock:

Vidi se da je cisti zez...isto k'o " neki ovde" sto se provaljuju k'o da su na Mocartu odrasli...ma da...sigurno :roll:

Nego, jel' ovo treba da bude smesno..? :?
 
fortress:
Boze, tragicno...
Naravno da je covek ozbiljan, sto i nije narociti problem - glup je! i tu nema pomoci.
Problem je sto ljudi glasaju za gluplje od sebe, osim ako... ne mogu ni pomisliti da je drugacije.
naravno da je ozbiljno mislio ali ne mislim da je on glup vec neobrazovan ili je u najboljem slucaju jako usko obrazovan i primitivan sto je generalno veliki problem kod nas .
 
Палма је недовољно образован, то се види из авиона, али ако ви верујете да би неко ко обожава Бетовена или Шопена УРАДИО ВИШЕ ЗА СВОЈЕ МЕСТО... стварно једете лајне........

Глупост или памет се не мери степеном информисаности и "општег образовања" које наши тзв."интелектуалци" могу да сместе на једну дискету.......рецимо, за мене је ово генијална и креативна идеја на коју 99,99% овдашњих дежурних дебила никада не би дошли, иако фотографисана особа вероватно не зна ни да се потпише:


 
Jerry Ropero:
meni jedino nisu svirali betoven i sopen jer sam bio mali :lol: :lol:

"..mozda bi ih doveo da mi dodju na noge da mi PEVAJU!!!!!"

aaaaaaaaaahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahaha bio sam mali kad su pevali betoven i sopen hahahahaha

da sednes da places :lol: :lol:


i ovakvi debili su na vlasti u srbiji. uzas zivi :(

Kaze sinoć voditelj na HTV: Mi smo mislili za sebe da smo loši, ali nije sve tako crno, pogledajte komšije. Da umreš od sramote.
 
svetolik trpkovic:
naravno da je ozbiljno mislio ali ne mislim da je on glup vec neobrazovan ili je u najboljem slucaju jako usko obrazovan i primitivan sto je generalno veliki problem kod nas .

Кикинђанин, јеси ли ти скоро био у Јагодини. Наравно да је страшно што човек нема појма о томе ко је био Бетовен, али, па ни пола милионера у САД исто тако немају појма па то не значи да су лоши менаџери итд.


А овај сврати до Јагодине да видиш ЗОО, Вотерленд, бесплатан градски превоз, фабрике у којима људи пристојно зарађују итд, итд.... Наравно код вас у Кикинди је боље, али, још страшније је то што вам је радикал председник општине, што ће рећи да су остале опције толико лоше да су чак и радикали бољи.

Тако да, само опуштено па и ако не зна ко је био Бетовен, није страшно рече грађанин Јагодине купајући се у воретленду, док се поносни Кикинђанин смејао Палми хладећи се на хидрофору код ватрогасног дома.
 
Registra:
Kaze sinoć voditelj na HTV: Mi smo mislili za sebe da smo loši, ali nije sve tako crno, pogledajte komšije. Da umreš od sramote.

E pa da ti ja nesto kazem...mis'im, koje god gace na sebi ti danas imao/la...jel' da prevedem? Mislila sam ciji god da si klon, a ja znam ciji si, hahahahah...nije vas tesko... :lol:

Kad ja pogledam komsije " u nas", tek tada postanem nacionalno osvescena i shvatim koliko mi je dobro tu gde sam i medju kim sam..i gde zivim.. !!!
:lol:
 
Torius:
Кикинђанин, јеси ли ти скоро био у Јагодини. Наравно да је страшно што човек нема појма о томе ко је био Бетовен, али, па ни пола милионера у САД исто тако немају појма па то не значи да су лоши менаџери итд.


А овај сврати до Јагодине да видиш ЗОО, Вотерленд, бесплатан градски превоз, фабрике у којима људи пристојно зарађују итд, итд.... Наравно код вас у Кикинди је боље, али, још страшније је то што вам је радикал председник општине, што ће рећи да су остале опције толико лоше да су чак и радикали бољи.

Тако да, само опуштено па и ако не зна ко је био Бетовен, није страшно рече грађанин Јагодине купајући се у воретленду, док се поносни Кикинђанин смејао Палми хладећи се на хидрофору код ватрогасног дома.
Nisam Kikindjanin nego Novosadjanin al za radikalsku vlast si sve jedno u pravu kao i za ostale opcije koje snisu mnogo bolje ,nego koji bi **** radio u Jagodini?
 

Back
Top