Celulit

D

Dodekani

Gost
Drage devojke, volela bih kada biste mi mogle pomoci. Imam jako suvu kozu na butinamaa primetila sam da mi poceo pojavljivati i celulit. Preporucite mi neku dobru kremu za telo da izlecim suve butine, a isto tako i neku dobru kremu za celulit koja ga vrememom eliminise.Hvala. Pozdrav
 
- vise fizicke aktivnosti
- najmanje 2 lit.tecnosti dnevno
- sto vise se znojiti
- toplo-hladan tus
- vitamin C
- izbjegavati stresne situacije
 
zagi:
- vise fizicke aktivnosti
- najmanje 2 lit.tecnosti dnevno
- sto vise se znojiti
- toplo-hladan tus
- vitamin C
- izbjegavati stresne situacije
:arrow: + Avonov celulitni gel-svaki dan mazati!Odličan je,ali treba biti uporan a u poređenju sa drugim razvikanim markama nije ni skup!
 
Dodekani:
Drage devojke, volela bih kada biste mi mogle pomoci. Imam jako suvu kozu na butinamaa primetila sam da mi poceo pojavljivati i celulit. Preporucite mi neku dobru kremu za telo da izlecim suve butine, a isto tako i neku dobru kremu za celulit koja ga vrememom eliminise.Hvala. Pozdrav
dacu ti jedan savet ja sam terapeut maser tako da ti pricam iz iskustva:za suvu kozu imas orahovo ulje eventualno bademovo.plivanje ti je dobro kao hidromasaza,2do 3 litre tecnosti ali ne gazirano i kafu.
 
uz sve ove savete-pamet u glavu i kreci odmah, ako se nagomila...ne daj Boze!
Evo ti jednog odlicnog anticelulit preparata, posle masaze ili sporta ili pak tusiranja, kada dobro istrljas kozu da se pokrene cirkulacija - ORIFLAJM anticelulit-gel, fantastican, lepo mirise i malo kao da hladi kozu, ostaje u kozi i posle 24 h, a posle 1 pakovanje efekat celulita se smanjuje oko 10 %.Isprobano, super-proizvod, iako je malo skuplji (15-20 e, nisam bas sigurna) vredi svake pare!
 
kriger:
Dodekani:
Drage devojke, volela bih kada biste mi mogle pomoci. Imam jako suvu kozu na butinamaa primetila sam da mi poceo pojavljivati i celulit. Preporucite mi neku dobru kremu za telo da izlecim suve butine, a isto tako i neku dobru kremu za celulit koja ga vrememom eliminise.Hvala. Pozdrav
dacu ti jedan savet ja sam terapeut maser tako da ti pricam iz iskustva:za suvu kozu imas orahovo ulje eventualno bademovo.plivanje ti je dobro kao hidromasaza,2do 3 litre tecnosti ali ne gazirano i kafu.
brsljenovo ulje ili krema ubrzava cirkulaciju onda speres pa namazes termo kremu da pokrene znojenje.
 

Back
Top