Grand SHOW

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da su ovakve teme trovanje naroda, ispiranje mozga mladih, još nezrelih ljudi! Ebo te, koji vam je ******?!

Vi kao da ne kapirate - njima nije bitno da li ih volite ili mrzite! Njima je važno da se njihovo ime spominje! Znate kako kažu: "Događaji izblede, ali imena zauvek ostaju"!

Što kaže Edo Maajka: "Napiši da sam gov.no, samo mi sliku objavi!"...

Ako mislite da je Grand glupost, prestanite da mislite o njima, da pričate o njima, da raspravljate o njima, da otvarate ovako glupe teme (po ko zna koji put)... Ebem mu miša, razmišljajte, mamojeb.ači!!!
 
Sergi0:
joooooj i ja mnogo gledam... obozavam ih... svaki put ih pratim... prsto ne mogu da zivim bez granda.... !
koji ti je omiljen pevach/pevachica... ?
Ja najvishe cenim SLavicu CJukterash ona je bash onako riba i sto kao ja i lepo peva isto kao ja.U sledecjem krugu ja cju se prijaviti a vi glasajte za mene.
 
milicaanchy:
Ja najvishe cenim SLavicu CJukterash ona je bash onako riba i sto kao ja i lepo peva isto kao ja.U sledecjem krugu ja cju se prijaviti a vi glasajte za mene.
jaooo i ja nj obozavam... evo ja cu glasati za tebe... :D
meni je najbolji pevach shako poluBlenta... kako dobro peva... savrshenstvo... 8-)
 
jaoo majko postoji li jos koja tema o grandu???????a ako cete da otvorite makar nek otvori pravi fan tog granda,a ne da se na svakoj temi o njemu ljudi ''sprdaju''sa istim glupim forama ,pokusavajuci da budu smesni..........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top