Bitcharke Na Travi

saki8050

Veoma poznat
Poruka
12.081
dakle shta mislite o njima? :?
danas sam chula neku pesmu sa ajsom shto imaju..ne znam da li ima josh neko i ide kao
"Operi picu jer sve je zarazno" :shock:
znachi ja sam bila shokirana njihovim "repovanjem"....chula sam ih i ranije ali stvarno mi je ova pesma ........:shock: ..nemam rechi za nju....nije mi jasno kako tako mogu da repuju..nekako mi i chudno zato shto su zhensko i ljigavo mi nekako...elem mojim drugovima se svidja :lol: bash su se nalozhili na pesmu..pa me interesuje jel ima neko ko njih slusha i njihovo mishljenje o bitcharkama?
meni lichno su one dno dna :? :|
 
Bitcharke na Travi više ne postoje! Raspale su se odavno, jer je Marija bila ljubomorna na Unu... Una je ona bitcharka koja vodi razne emisije na teveu! Uglavnom, Una je bila i u vezi sa Ajsom... Meni se lično one ne sviđaju... I dok su postojale, bile su, po meni, najslabija karika 43/23 rep-konekcije! No dobro, na koncertima su pravile dobru atmosferu!
Heh... kad se setim "MC battle-a" 2004. godine... Joj... Slušam ove debile kako "repuju" i sve vreme buljim u Unu, koja je inače bila jedan od sudija! Čoveče, kako je ta devojka lepa! Nije se obukla ni reperski, niti kao fenserka... Bila je odevena kao dama... prava dama! Nosila je neku crnu haljinu i pride svemu tome, hodala je na prilično visokim štiklama! Ona je jedina stvar zbog koje se ne kajem što sam cajbnuo 400djunti na taj "spektakl"... mada Flip-Flop je dosta dobro rokao fristajlove!
 
STRASNO!!!!!!!!!!!!!! Cula sam za njih, odslusala neku od njihovih pesama (ne znam bas ali verovatno im je vecina pesama na istu foru) i doslo mi je da povratim. Dakle ponavljam STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
c c c c da ih vide majke c c c c......
 
svetolik trpkovic:
o ****** ti ko da si iz crnogorskih brda dosla :shock: :lol:
:lol: :lol:
ja kontam da su ih majke vec videla al ajde :lol:

nego cula sam nesto njihovih pesama,tj bila sam primorana da ih slusam,tako da znam otprilike o cemu se radi,meni je licno to onako bzvz ali ajde...rep ko rep,retko kad imaju sta pametno da kazu,a posebno poslednjih godina,tako da nista novo.
 
Banshee:
:lol: :lol:
ja kontam da su ih majke vec videla al ajde :lol:

nego cula sam nesto njihovih pesama,tj bila sam primorana da ih slusam,tako da znam otprilike o cemu se radi,meni je licno to onako bzvz ali ajde...rep ko rep,retko kad imaju sta pametno da kazu,a posebno poslednjih godina,tako da nista novo.
:evil: : eto sta sve posten covek mora da trpi u danasnja vremena :lol:
 

Back
Top