HOCU PISSING

HOCU_PISS

Početnik
Poruka
32
Neki ce se zgroziti od ovoga pa molim da svoju duhovitost ne pokazuju ovde.Moja zelja je da dozivim pissing o kome vec dugo,dugo mastam, od neke dame [same ili u paru]
Zalja je toliko jednostavana a toliko neostvariva...
 
Neki ce se zgroziti od ovoga pa molim da svoju duhovitost ne pokazuju ovde.Moja zelja je da dozivim pissing o kome vec dugo,dugo mastam, od neke dame [same ili u paru]
Zalja je toliko jednostavana a toliko neostvariva...

Hm. Ja volim pissing i radim chesto. Uopshte mi nije problem da nadjem mushkarca koji voli da pishkimo jedno po drugom, ili da mu pishkim po ruci koju podmetne dok sedim na sholji, ili da mu pishkim po faci. Medjutim, nekako mi je interesantnije kada on to ne zeli toliko :)
 
A jesi li tuzna sto nisi vise Vesela?

Ima jedna izreka: zovi me i krchag, samo nemoj da me razbijesh :)


al bar priznaje da je neukusna.....hi hi

Ma to sam skinula iz antologijskog odlomka ..

,,Bila sam jos mlada i neukusna. Pastiri su gonili stada ovaca medu kojima sam bila i ja. Od jedan: put meni mi nesto zaigra ispod nogama. Svi popadasmo od stra na travi! a meni mi srce sidje u petama. Malo posle iza toga kada se vrati smo u svest od straka neko upita sta to bi, ja si reko u sebi, pa to smo ucili u skolu na zemljopisu i reko decama: to su arhitektonski potresi duboko ispod zemljanom povrsinom".
 
,,Bila sam jos mlada i neukusna. Pastiri su gonili stada ovaca medu kojima sam bila i ja. Od jedan: put meni mi nesto zaigra ispod nogama. Svi popadasmo od stra na travi! a meni mi srce sidje u petama. Malo posle iza toga kada se vrati smo u svest od straka neko upita sta to bi, ja si reko u sebi, pa to smo ucili u skolu na zemljopisu i reko decama: to su arhitektonski potresi duboko ispod zemljanom povrsinom".[/QUOTE]
od pastira preshla si na chobane........ :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Zapishavanje je tek jedan detalj u beskrajnom prostranstvu ljudskog uma.

Запишавање као ''детаљ бескрајног пространства људског ума''???
Филозофска потка?

(...Останеш крај пута ко попишан цвееет......)
 
Moram priznati da ja to ne razumem....na koji nacin to uopste uzbudjuje? A (prirodna) gadljivost?

Mene pissing uopshte ne pali, samo volim to da radim. Bez toga se moze, ali mi je lepshe kad ga ima. Inache, ne radi se to sa svakim, naravno .. apropo gadljivosti .. a zashto bi urin bio gadniji od sperme, recimo? Inache uopshte ne pricham o pijenju mokrace kad pominjem piss.
 

Back
Top