FORUM je PUKAO....Z A Š T O ...?

F

Forumka

Gost
Verovatno ste primetili da forum Krstarice više nije ono što je nekad bio...

Nedostaje ona famozna energija...ono nešto što je mene, inače izrazitog protivnika blejanja po net-u, prikovalo za isti i učinilo teškim zavisnikom, da sam mislila da mi nema leka...

Ali to više nije TO... :roll:

Pa zašto?
 
Forumka:
Verovatno ste primetili da forum Krstarice više nije ono što je nekad bio...

Nedostaje ona famozna energija...ono nešto što je mene, inače izrazitog protivnika blejanja po net-u, prikovalo za isti i učinilo teškim zavisnikom, da sam mislila da mi nema leka...

Ali to više nije TO... :roll:

Pa zašto?

Pa to da li je pukao, je skroz subjektivna procena.

Zasto za nekog forum pukne i ne samo forum, tako se moze reci za bilo sta drugo...

Zato sto ga ne koristi umereno, zato sto ga koristi sa pogresnom namenom.

Primecujem da je doslo do prezasicenja u temama koje se otvaraju zbog cistog sto se kaze 'blejanja' po netu.

Forumi koji imaju svoju pravu svrhu, da naprave kvalitetnu diskusiju na neku temu, da rese neciji konkretan problem, da donesu neku novu korisnu informaciju, tesko da mogu da puknu, ako se malo zadje sa 'Svastare' i 'LJiS-a', situacija je skroz drugacija.

Sve ovo treba konzumirati umereno i pravilno.
 
Bozo:
Pa to da li je pukao, je skroz subjektivna procena.

Zasto za nekog forum pukne i ne samo forum, tako se moze reci za bilo sta drugo...

Zato sto ga ne koristi umereno, zato sto ga koristi sa pogresnom namenom.

Primecujem da je doslo do prezasicenja u temama koje se otvaraju zbog cistog sto se kaze 'blejanja' po netu.

Forumi koji imaju svoju pravu svrhu, da naprave kvalitetnu diskusiju na neku temu, da rese neciji konkretan problem, da donesu neku novu korisnu informaciju, tesko da mogu da puknu, ako se malo zadje sa 'Svastare' i 'LJiS-a', situacija je skroz drugacija.

Sve ovo treba konzumirati umereno i pravilno.


Always on duty...Tako i treba... 8)
 
Zato sto se javljaju isti likovi kojima forum sluzi za cetovanje i lecenje sujete.Drugo, kada god se otvori novi topic na njemu se vise moze procitati pokusaj nekih forumasa da proguraju svoj bedni humor i los recnik nego da odgovore zadatoj demi.I na kraju da ne pominjemo jadne administratore koji lece svoj kompleks nize vrednosti zatvarajuci neke topic-e bez argumeneta, jednostavno tako su oni odlucili.To sve odbija ljude da dele svoje vreme i misljenje sa nekima koji toga nisu vredni (cast izuzecima, kojih ima nazalost sve manje).Za pocetak treba promeniti administratore a zatim uvesti obaveznu registraciju.To ce dovesti do ozbiljnijeg pristupa forumu.Ovako svako moze da lupeta skrivajuci se iza imena Gost.
 
Posto su ovde poceli da se navode forumi za koje je potrebna registracija da bi se postovalo,
izbrisao sam te poruke, jer se lista cesto menja, sve vise foruma se stavlja pod obaveznu registraciju,
zbog zloupotrebe slanja poruka kao Gost.

Da bi znali za koji forum treba registracija, pokusajte da posaljete poruku, ako vas odbije kao Gosta uboli ste pravi ;)

Ili prosto primtetite da u poslednje vreme na tom forumu poruke ne salju Gosti.

Sto se tice izmene i brisanja svojih poruka, sve informacije mozete naci na linku 'Pomoc' u gornjem sivom meniju.

Pozdrav
 

Back
Top