Vas jezik dodira....

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...dakle neki vas ''recnik'' dodira....
...u vasoj komunikaciji sa prijateljima , porodicom , poznanicima....
....sta vam odredjeni gestovi znace , volite li nesto ili ne , naravno u zavisnosti ko vam upucuje taj gest...tj. dodir,zagrljaj,poljubac...
 
kad mi majka pokaze srednji prst, nedeljom oko 3, znaci da nema rucka za mene tog dana... kad mi tata donese prut, znaci da sam napravio neko sranjce tog dana... kad moji najbolji prijatelji trce u suprotnom smeru od onog iz kog im ja prilazim, znaci da su nesto zauzeti... eto, neki samo...
 
Uuuu ja ništa ne volim kada me grle i cmaču prijatelji, rodbina i ostali.
2008.gif

Naježim se skroz i gledam da izbegnem poljupce kad god je moguće (a da ne ispadnem baš neprijatna, jel...)
 
Evo da kazem ja nesto svoje...

Uopste nemam obicaj da dodirujem,grlim,cmachem prijatelje....
...ako neko od njih tipa ocekuje npr. poljubac u obraz pri pozdravljanju , onda je ok...ali ja to nikad necu sama inicirati....
...generalno ne volim kad me drugovi maze,grle,miluju po kosi itd...ali necu histerisati ako do toga dodje,nego cu se ili suptilno skloniti,ili istrpeti..... ali nikad necu uzvratiti tako nesto....

...medjutim kad ja tako nesto radim osobi (sto se izuzetno retko desi) , to za mene znaci da mi je ta osoba privlacna i fizicki,i da tu ima neke hemije na koju nisam ravnodusna...ali znak da cu se upustiti u vezu sa nekim je jedino i iskljucivo poljubac u usta....
 
Ne volim gestove:nestrpljenja (lupkanje prstima), dosade (bledo buljenje, gledanje na sat), superiornosti (dizanje nosa)...
Volim poljupce po licu, vratu, rukama...Kosu sme da mi dira samo neko do koga mi je bas stalo...
 
Obozavam one babske poljupce...jos ako nema protezu ugodjaj je potpun :-) Sve onako socno, mekano, zbrckano...milina.

Salu na stranu, u mojoj porodici ljubljenje, grljenje i mazenje su strani pojmovi. Oduvek. Emocije se pokazuju na drugi nacin.

Ovako, u mojoj novoj porodici, uzivam u svakom dodiru, poljupcu, zagrljaju, lepoj reci i trudim se da uzvratim.
 
hm, sad ne znam dali sam ja luda...meni je najnormlanije da poljubim drugarivu i da je zagrlim, mislim svašta, kao što i poljubim i zagrlim brata, majku, oca...GDE SU VAM OSJEČAJI LJUDI?
da vam drugaricu ostavi muž ne bi je zagrlili? ...kako b se onda osečali kad bi hteli nekog poljubit a on/ona bi rekao : NE TREBA, HVALA
 
Emocije mogu da budu i monofazne, trofazna...ne moram se ljubiti sa nekim da bih mu pokazala svoja osecanja...to je samo delic - gest. I to ne znaci da su takvi ljudi bezosecajni. I ne volim kad me neko smara tim...a jako mi je zanimljivo da gledam sa strane drugarice ( ne moje! ), kako se cmacu i smeju, vole se...a u sebi jedna drugoj majku....
 
zelenooka:
Uuuu ja ništa ne volim kada me grle i cmaču prijatelji, rodbina i ostali.
2008.gif

Naježim se skroz i gledam da izbegnem poljupce kad god je moguće (a da ne ispadnem baš neprijatna, jel...)



Jos babe na selu sto prvo zabale usta da te sto socnije coke a onda te dograbe za usi da ne mozes da pobegnes pa krenu da te cmacu i naizmenicno te zapahuju smradom belog luka i zovu te imenom tvoje keve :eek:
 

Back
Top