Karla u BG

Таквом габору је тешко и орах узети из руке ... Ту би морао да се нађе "добровољац" јаких живаца. А онда би морали да направимо и једну улицу за њега - херој бре.
 
Tuzno mi je da gledam i pored toga sto prezirem ove demokrate, ovo maltretiranje, ponizavanje i izivljavanje koje trpe od Karle Del Ponte. Prvo ih je kompletno sve postrojila, zatim im je podelila lekcije i skucala im sve po spisku, dok su se oni onako kiselkasto smejali , praveci se, dok ih Karlo trpa u anus - da uzivaju u tome.

Onda su dobili nova naredjenja i pravac svi na radne zadatke!

Danas je Karla otisla korak dalje i postrojila je operativce BIA i VBA i izdala im direktna naredjenja sta i kako dalje da rade da uhapse Mladica.

Ne znam sta ove demokrate glume, kad je jasno da je premijer ove zemlje Havijer Solana, ministar inostranih poslova Oli Ren a ministar policije Karla Del Ponte.

Oni vode ovu zemlju a demokrate su srecne sto eto mogu da je pljackaju.
 
eto sad bih voleo da mi neko objasni koja je razlika izmedju prostitutke i recimo nekog od ministara vlade Srbije, premijera ili predsednika.

Po meni razlike nema - i prostitutke i nasi funkcioneri su sve spremni da urade za pare.
 
hehehe postrojio je Karlo ove iz vlade Srbije ko sto je nekad Tito postrojavao omladince na Sletu za "Dan Mladosti" 8-)

Mislim ne znam sta se zavaravate evo ko u stvari vlada Srbijom:

- premijer Havijer Solana
- ministar inostranih poslova Oli Ren
- ministar unutrasnjih poslova Karlo Del Ponte

Ovi sto kao se loze da su neki ministri, qrci, palci su u stvari samo puki izvrsioci njihovih naloga...
 
'Kobasica na vidiku'
pontejew.jpg
 
Lacibg:
Таквом габору је тешко и орах узети из руке ... Ту би морао да се нађе "добровољац" јаких живаца. А онда би морали да направимо и једну улицу за њега - херој бре.

Takve orahe je lako skidat. Motkom ošineš blizu njega i pada đe si navigira ;)
 
<prof.Grof>:
Evo ja bi joj rado dao kobasicu. Ako treba žrtvovao bi se samo da nas jednom ostave na miru. Ako treba lizao bi joj okvire i stakla od naočara celu noć........, ako treba!!!!
Svaka cast ako bi se stvarno toliko zrtvovao....
Ebiga ja priznajem da ipak nisam toliki patriota :D

BXMediaOne159145file.jpg
 
Salvantis:
Svaka cast ako bi se stvarno toliko zrtvovao....
Ebiga ja priznajem da ipak nisam toliki patriota :D

BXMediaOne159145file.jpg


hehe ja jesam patriota, al moram da priznam ne toliki da bi mogao da kresnem Carlosa za dobro Srbije 8-)

al tipujem da bi to svetolik trpkovic mogao onako patriotski i odgovorno da obavi :D
 

Back
Top