Moderni konc-logori (VB, npr)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Danas sam čula jedno ovakvo mišljenje od vrlo učene osobe. Moje mišljenje nije nešto drugačije od ovoga.
Htela sam da najpre ovu temu stavim na podforum Televizija, ali budući da mi je namera da o ovoj temi raspravljamo na drugi način, opredelila sam se da temu ovde postavim.
Dakle, definitivno najposebnijih od svih reality programa koje lansiraju poslednjih godina, ova emisija ima i posebnu psihološku dimenziju.

Kako gledate na mogućnost da budete zaključani i izolovani na mesec, dva, tri?
Šta mislite, šta bi vam donelo, a šta oduzelo to ''moderno logorovanje''? Kakve sve mogu biti posledice?
I ima li prednosti i nedostataka u praćenju ovakvih emisija preko televizije? Možemo li da naučimo nešto korisno iz emitovanja?
 
...ispasce da sabotiram temu...ali zar mi nismo bili dio Velikog Brata dosta godina...i zar ti je izblijedjelo sjecanje na jako lijepe 90-te...i zar ne vidis posljedice...izolovanja i zakljucavanja...

...a sa druge strane...pitanje upuceno tebi...zar ne mislis da malo previse gledas TV...i da pridajes previse paznje glupostima na TV-u...
 
Stekao (la) si pogrešan utisak o meni. Oni koji me poznaju, znaju da televiziju gledam veoma retko. Čak i ne znam koje su najaktuelnije vesti ovih dana. Sem te oko VB VIP, koji se završio sinoć, jer su moji u kući to pratili, a ovu temu nisam postavila zbog televizije, već, kako sam navela, zbog toga kako zatvoreni prostor i druženje sa određenom grupom ljudi deluje na čoveka. Da li ga to može psihički razoriti ili kroz to čovek može da spozna sebe?U prvoj rečenici i naslovu je ono što me je iniciralo na pokretanje teme.
 
Sokolica_M:
Stekao (la) si pogrešan utisak o meni. Oni koji me poznaju, znaju da televiziju gledam veoma retko. Čak i ne znam koje su najaktuelnije vesti ovih dana. Sem te oko VB VIP, koji se završio sinoć, jer su moji u kući to pratili, a ovu temu nisam postavila zbog televizije, već, kako sam navela, zbog toga kako zatvoreni prostor i druženje sa određenom grupom ljudi deluje na čoveka. Da li ga to može psihički razoriti ili kroz to čovek može da spozna sebe?U prvoj rečenici i naslovu je ono što me je iniciralo na pokretanje teme.

...pa...ja sam ti i odgovorio na temu...zar nisi svjesna efekata 90-tih...pogledaj oko sebe...vidjeces primjere svega i svacega...

...a uporedjivanje tako necega sa VB...zabavom za siroke mase...glumom...itd...je slicno onoj prethodnoj temi sa apokalipsom...
 
@KLL ....neki debil mi izbrisao 14 postova .... dosao sam da vratim svoju cifru nazad .... vidim jos se patite ovde .... e jbm vas lude :)))

Nisam postovao ima 2 meseca ... veruj mi lakse se dise ...

PORUKA za muda ...mislim moda .:)))... NE BRISI POSTOVE , KUPI TOALET PAPIR PA TIME BRISI BOOOLJU :lol:
 
Sokolica_M:
Danas sam čula jedno ovakvo mišljenje od vrlo učene osobe. Moje mišljenje nije nešto drugačije od ovoga.
Htela sam da najpre ovu temu stavim na podforum Televizija, ali budući da mi je namera da o ovoj temi raspravljamo na drugi način, opredelila sam se da temu ovde postavim.
Dakle, definitivno najposebnijih od svih reality programa koje lansiraju poslednjih godina, ova emisija ima i posebnu psihološku dimenziju.

Kako gledate na mogućnost da budete zaključani i izolovani na mesec, dva, tri?
Šta mislite, šta bi vam donelo, a šta oduzelo to ''moderno logorovanje''? Kakve sve mogu biti posledice?
I ima li prednosti i nedostataka u praćenju ovakvih emisija preko televizije? Možemo li da naučimo nešto korisno iz emitovanja?
Koliko znam, Veliki brat je i smisljen kao experiment... Ti jadnici u kuci mu dodju kao zamorcici...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top