R O L E R I

Budalica 07

Početnik
Banovan
Poruka
26
Kupio sam dobre lolere, ali su sa velikim tochkicima i zato su sporohodni.
Mogu li sam da promenim tochkice i da umesto velikih sporih, ugradim manje, a brze?
Koliko koshtaju takvi tochkici i gde da ih nadjem?
 
I za brzinu ti nisu potrebni manji tockici, oni su za "agresiv" rolanje sa skokovima. Nije problem u velicini tockica, nego u kvalitetu lezajeva. Njih treba da promenis, a ima ih u svakoj prodavnici rolera i sportske opreme. Cena za pristojne lezajeve (komplet od 16 komada) je oko 20 evra.
 
Hubba Bubba:
Kad smo vec kod rolera. U kom uzrastu je najbolje poceti sa voznjom rolera? Moja cerkica koja ima 4,5 godine, probi mi glavu, kupi mi, kupi mi... mislim se, gde da ti kupim glavu da razbijes.

Kupi joj obavezno, i meni je moja (5 godina) probijala glavu godinu dana i nedavno smo kupili, sa rolerima dolazi kaciga, i stitnici za kolena, laktove, dlanove. I ja sam imala tripove kako je donose kuci svu izlomljenu, i mogu ti reci da sam se bas prijatno iznenadila kako mi je dete talentovano i kako je brzo naucila da ih vozi. Bilo je par padova na guzu ali nista strasno.
 
Marge Simpson:
Pa sta ako razbije glavu, ko da se vi niste povredjivali u detinjstvu. Ja sam na klizaljke stala sa 2,5, a na rolere sa tri godine.

Ja sam jedva nasla broj za nju u Turbo Limacu u Novom Sadu i to jos da su joj malo vece od broja 27 mislim do 31, nije mi bas cilj da razbija glavu! Kupicemo, pa sta nam Bog daa!
 
7sins:
Kupi joj obavezno, i meni je moja (5 godina) probijala glavu godinu dana i nedavno smo kupili, sa rolerima dolazi kaciga, i stitnici za kolena, laktove, dlanove. I ja sam imala tripove kako je donose kuci svu izlomljenu, i mogu ti reci da sam se bas prijatno iznenadila kako mi je dete talentovano i kako je brzo naucila da ih vozi. Bilo je par padova na guzu ali nista strasno.

Znam da preterujem ali briga je uvek prisutna, pa covek misli da izbegne bar ono sto moze i da ne izaziva kojesta. Ona je sitna, imam osecaj da dune malo jaci vetar da bi je oduvao, tezi roleri od nje. Otud briga :)
U svakom slucaju, hvala! Javicemo kako smo se snasli.
 
Hubba Bubba:
Znam da preterujem ali briga je uvek prisutna, pa covek misli da izbegne bar ono sto moze i da ne izaziva kojesta. Ona je sitna, imam osecaj da dune malo jaci vetar da bi je oduvao, tezi roleri od nje. Otud briga :)
U svakom slucaju, hvala! Javicemo kako smo se snasli.

Ne preterujes, svi brinemo. I moja je sitna ima 20 kg sva je kao glista. Kad ih je prvi put obula mislila sam da nece moci nogu da podigne od poda koliko su mi roleri izgledali teski naspram nje. I super se snasla, tako ce biti i sa vama videces. Pozdrav :)
 
Kakvi su vam to prdezi od dece ???
moj sin je visok 147 cm, tezak 43 kg, telo idealno izvajano, kao da se rodio na rolerima i biciklu,pliva perfektno, prelep, devet ipo godina, drugi razred, odlichan uchenik, trenira karate vec tri godine, zeleni pojas, engleski zna da chita, pohadja privatno chasove vec chetiri godine, filmove simultano prevodi, najjachi u razredu, devojchice odlepljuju na njega, ceo dan provodi u igri, omiljen u drushtvu, obishao veci deo Evrope......
Isti tata, vec sam ga nauchio da su oko njega sve smradovi !!!!
 
O, Bože! Tačno si u pravu! Pa, za devojčice je izuzetno bitno da su što višlje i da imaju što više kila! Jer, naime, ko ne bi poželeo devojku od 2 metra sa jedno 130 kila?!

Prosto neverujem šta si napisao...
 
Hubba Bubba:
Ne znam, pricaj!!!
(samo ako nije crni humor)
Vazi, samo u vicu u originalu su skije (kad je nastao nije bilo rolera).
Elem, trazio Perica mesecima od mame da mu kupi skije. Ona nalazila 100 raznih izgovora, Perica nije odustajao, popeo joj se na glavu.
Kad je vec bila na kraju zivaca, namlati ona Pericu i zabrani mu da pomene skije ikad vise.
Dodje joj sutra Perica i pita: "Mama, hoces li da se igramo mame i tate?"
Ona odbije, majke se samo sa komsijama igraju mame i tate, ne sa decom.
Sledecih mesec dana Perica ju je gnjavio toliko da se zabinula i otisla kod psihologa da se posavetuje. Psiho joj rece da pristane na igru, da prati Pericine reakcije tokom igre, pa ce na osnovu toga da vide o cemu se radi.
Ode ona kuci, pristane da se igra, Perica se odusevljeno maskira u oca, obuce njegov sako i cipele i pravi se da je dosao kuci s posla:
"Zeno, sta ima za rucak!?"
Ona mu da da jede, on malo probrljavi...
"Zeno, idi zaperi se!"
Pocne nju da hvata frka, ali prati instrukcije psihologa, ode i istusira se
"Idi u sobu, skini se i lezi!"
Iako se vec totalno uspanicila, ona poslusa... ode u sobu i gola legne na krevet.
Udje Perica u sobu, stoji iznad kreveta i gleda je onako golu, pa kaze:
"Au, qrvo, samo na **** mislis, kupuj bre detetu skije!"
 
ggolub:
Vazi, samo u vicu u originalu su skije (kad je nastao nije bilo rolera).
Elem, trazio Perica mesecima od mame da mu kupi skije. Ona nalazila 100 raznih izgovora, Perica nije odustajao, popeo joj se na glavu.
Kad je vec bila na kraju zivaca, namlati ona Pericu i zabrani mu da pomene skije ikad vise.
Dodje joj sutra Perica i pita: "Mama, hoces li da se igramo mame i tate?"
Ona odbije, majke se samo sa komsijama igraju mame i tate, ne sa decom.
Sledecih mesec dana Perica ju je gnjavio toliko da se zabinula i otisla kod psihologa da se posavetuje. Psiho joj rece da pristane na igru, da prati Pericine reakcije tokom igre, pa ce na osnovu toga da vide o cemu se radi.
Ode ona kuci, pristane da se igra, Perica se odusevljeno maskira u oca, obuce njegov sako i cipele i pravi se da je dosao kuci s posla:
"Zeno, sta ima za rucak!?"
Ona mu da da jede, on malo probrljavi...
"Zeno, idi zaperi se!"
Pocne nju da hvata frka, ali prati instrukcije psihologa, ode i istusira se
"Idi u sobu, skini se i lezi!"
Iako se vec totalno uspanicila, ona poslusa... ode u sobu i gola legne na krevet.
Udje Perica u sobu, stoji iznad kreveta i gleda je onako golu, pa kaze:
"Au, qrvo, samo na **** mislis, kupuj bre detetu skije!"

:) :) :)
 
7sins:
Ne preterujes, svi brinemo. I moja je sitna ima 20 kg sva je kao glista. Kad ih je prvi put obula mislila sam da nece moci nogu da podigne od poda koliko su mi roleri izgledali teski naspram nje. I super se snasla, tako ce biti i sa vama videces. Pozdrav :)

Nek su one nama zive i zdrave, vitke i slatke. Ja bi se stidela na roditeljski da idem kad bi u skolu slala jedno utovljeno mece, zar ne 7 sins?! Pa ne znam ko vise lici na prdeza taj mali medjedic ili nase vitke devojcice. Moja cerka je najmladja u grupi na plesu a prva kad treba da ide na takmicenja. Uvek je biraju. Neverovatno je talentovana. Rolere smo kupili. Bila si u pravu, super se snasla, a veruj mi da ima 47 kg i da ima 9 i po godina (2 razred, kod nas u N.S. deca sa 7,5-8 god. idu u drugi razred) ne bi joj kupila rolere pa makar i da je musko. :) Pozdrav!
 
Hubba Bubba:
Nek su one nama zive i zdrave, vitke i slatke. Ja bi se stidela na roditeljski da idem kad bi u skolu slala jedno utovljeno mece, zar ne 7 sins?! Pa ne znam ko vise lici na prdeza taj mali medjedic ili nase vitke devojcice. Moja cerka je najmladja u grupi na plesu a prva kad treba da ide na takmicenja. Uvek je biraju. Neverovatno je talentovana. Rolere smo kupili. Bila si u pravu, super se snasla, a veruj mi da ima 47 kg i da ima 9 i po godina (2 razred, kod nas u N.S. deca sa 7,5-8 god. idu u drugi razred) ne bi joj kupila rolere pa makar i da je musko. :) Pozdrav!

Ma rekoh ti ja da ce se ona snaci :) A to da li su nam deca prdezi ili ne no comment!
 

Back
Top