Kako grebovati zasticeni CD?

marijan44:
Ja mislim da treba postaviti Lepljivu za grebovanje medija
Kao i jos nekis cesto postavljenih pitanja

Da li si siguran

Offtopic..

Kad bi za svako postavljeno pitanje i slicna pitanja postavljali lepljive teme, gdje bi nas to odvelo, a da stvar bude gora, niko nece da cita i postojece ljepljive, vjerujem a nece mi biti mrsko da pogledam da ima i neko napisano rjesenje za ovo..

Na kraju krajeva, ovakva pitanja su gotovo i svakodnevna, te se na ista moze lako naci i odgovor...

Prema tome...
 
Ти си вероватно ЦД отворио и видио његове фајлове у неком Тотал Командеру, и тамо ти пише Track01..итд, а екстензија....CDA. Не верујем да се то може заштитити од копирања. Нађи неки Audio Graber и извуци музику са ЦД-а без проблема.
 
GZ:
Da li si siguran

Offtopic..

Kad bi za svako postavljeno pitanje i slicna pitanja postavljali lepljive teme, gdje bi nas to odvelo, a da stvar bude gora, niko nece da cita i postojece ljepljive, vjerujem a nece mi biti mrsko da pogledam da ima i neko napisano rjesenje za ovo..

Na kraju krajeva, ovakva pitanja su gotovo i svakodnevna, te se na ista moze lako naci i odgovor...

Prema tome...
A i to si dobro rek'o eno na podforumu igre/knjiga debila ima ih 100 komada a ja ovde nesto kenjam necu vise majke mi :-D
Jbg. luprtam-zato sto je to vec koji ove nedelje ovaj oce da grebuje onaj da zastiti.....
 
Можда умеш да пишеш, али је ружно да се одричеш писма којим су писали твоји преци. Ако си Србин, православне вере, можеш ти и да се прекрстиш једног дана и као римокатолик и то да буде да се похвалиш на сав глас: "ја и то умем". :-)
 
Postoje zastite od kopiranja diskova, prvenstveno mislim na muzicke diskove. Takvi diskovi na sebi uglavnom imaju jasno oznaceo nesto tipa Copy Controller. Sony je imao ranije, ne znam da li i sada ima tu foru, da te pusti da napravis 3 kopije diska, ali dalje ti ne dozvoljava. Mada mislim da je to povuceno iz upotrebe zbog bezbenosnih propusta koje je taj softver imao u sebi.
U koliko je disk zasticen, ja sam to makar uvek tako uspevao da odradim, dovoljno je da od sredine diska (centra zapravo) povuces liniju ka spoljnoj liniji kruga plavim markerom (po mogucstvu neki koji se skida alkoholom)... i pustice te bez problema da iskopiras disk. Softver za kompresovanje.... definitivno CDex. Ne znam na koju foru radi ovo sa markerom, to sam negde procitao na netu, ali zaista radi.
Problem je to sto si pustio DC sa softvera koji dolazi na istom... ako se dobro secam on bi upisao neki key u registriju koji ti kasnije pravi problem. dakle, prvo i osnovno pravilo, nikad ne pokreci softver koji ide uz CD ukoliko zelsi da ga kopiras.
 

Back
Top