Saša Ćurčić

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vanjor

Aktivan član
Poruka
1.745
Saša Ćurčić pobednik VIP velikog brata pokazao je u kući da je pravi Partizanovac kada je poželeo da se Grobari vrate na jug i da se stanjeu klubu popravi.Emoušn će u organizaciji sa Partizanom organizovati oproštajni meč koji ovaj igrač nije imao.Meč će verovatno zaseniti i Mihnu utakmicu po neikm najavama.Šta mislite o tome?
 
Ja ne bih gledao Sinišinu oproštajnu utakmicu utakmicu kao konkurenciju Đanijevoj oproštajnoj utakmici. Svako ko je iole vredeo treba da ima oproštajnu utakmicu da daju malo pozitivnog impulsa našem zamrlom fudbalu.
A svakako da će biti hepening, jer Emoušn se ne zeza, a Partizan zna da organizuje velike mečeve. Tako da nam preostaje samo da sačekamo i vidimo ponovo Đanija na delu. :D
 
MadonnaGirl:
Ako,ako...Zasluzio je.Ko li ce sve da igra na toj utakmici???

Tо је главно питање, не спорим ја Ћурчићеве квалитете, али он неће бити ни близу тога да доведе имена која су дошла код Синише. Уопште је глупо поредити та два играча. Саша свакако јесте заслужио да се опрости како треба, иако не игра фудбал већ 7-8 година. Надам се да ће га ова медијска пажња коначно мало отрезнити, и довести у нормалу.
 
Kad sam krenuo da pratim fudbal, sredinom 90ih...ja nisam cuo za curcica dok ga nisam video u tom velikom bratu i kad su svi krenuli da pricaju o njemu.
Mozda on i jeste neki fudbaler, ali ...pff...ne mozes porediti Mihajlovica koji je as, legenda, i kome ne trebaju veliki bratovi da bi se proslavio.
Tako da...moze sale slobodno da dovede macu i one njegove iz velikog brate, ali da nije bilo velikog brata ne bi niko sad o njemu pricao. Nego je decko malo dobio medijsku paznju.
Mislim da ce se mnogi sloziti.
 
@Kr$t@
Svaki pravi Grobar pamti Ćurčića, samo što nije imalo nešto potrebe da se priča o njemu jer nije ni igrao. Tako da ova tvoja opaska sa Velikim bartom je bezveze. Jeste da je sad medijski zastupljen zahvaljujući Velikom bratu, ali to mu nije nimalo podiglo ili spustilo rejting njegovih fudbalskih kvaliteta koje je posedovao.
 
U ******...pa sta ako lik igra za patlidzan, ja ni dan danas ne znam pola partizana samo zato sto me ni ne zanima....
A oprostajne tekme se prave samo za VELIKANE svetskoga fudbala. Mi smo imali sinisu, finci imaju litmanena, bugari imaju stoickova, englezi charltona.
Cak ni ryan giggs nece da pravi oprostajnu utakmicu, nego ce da igra zadnju tekmu u dresu mancestera tokom najobicnije sezone.
A mi seljaci, uvatili se ko ludi za tog saleta i sad zbog nekog americkog umobolnog reality showa i odjednom...nemam reci ljudi.
Pa velikog brata ne gleda ni moja baba koja gleda i leteci start, i menjam zenu-biram cerku( kako vec ) , i 48 sati svadba....ali necemo mi toliko o velikom bratu, ima tema i za to.
Ocu samo da kazem da se oprostajna tekma pravi za fudbalere koji su slavu postigli svojom igrom, trudom i zalaganjem. Odnosno, oprostajni mec treba da se ZASLUZI
a sta je on uradio? jel promenio premijer ligu? jel postigao het trik iz slobodnih udaraca? jel osvojio svetsko prvenstvo ili predvodio svoju zemlju?

Mislim, ne mesajmo TV, serije i reality show-ove sa fudbalom. Ova tema bi pre trebala da ide na forum o velikom bratu...
 
Kr$t@:
U ******...pa sta ako lik igra za patlidzan, ja ni dan danas ne znam pola partizana samo zato sto me ni ne zanima....
A oprostajne tekme se prave samo za VELIKANE svetskoga fudbala. Mi smo imali sinisu, finci imaju litmanena, bugari imaju stoickova, englezi charltona.
Cak ni ryan giggs nece da pravi oprostajnu utakmicu, nego ce da igra zadnju tekmu u dresu mancestera tokom najobicnije sezone.
A mi seljaci, uvatili se ko ludi za tog saleta i sad zbog nekog americkog umobolnog reality showa i odjednom...nemam reci ljudi.
Pa velikog brata ne gleda ni moja baba koja gleda i leteci start, i menjam zenu-biram cerku( kako vec ) , i 48 sati svadba....ali necemo mi toliko o velikom bratu, ima tema i za to.
Ocu samo da kazem da se oprostajna tekma pravi za fudbalere koji su slavu postigli svojom igrom, trudom i zalaganjem. Odnosno, oprostajni mec treba da se ZASLUZI
a sta je on uradio? jel promenio premijer ligu? jel postigao het trik iz slobodnih udaraca? jel osvojio svetsko prvenstvo ili predvodio svoju zemlju?

Mislim, ne mesajmo TV, serije i reality show-ove sa fudbalom. Ova tema bi pre trebala da ide na forum o velikom bratu...
Izvini molim te, nisam znao da igra za taj tim!:lol: :lol: :lol:
c040.gif
c040.gif
c040.gif
 
Kr$t@:
U ******...pa sta ako lik igra za patlidzan, ja ni dan danas ne znam pola partizana samo zato sto me ni ne zanima....
A oprostajne tekme se prave samo za VELIKANE svetskoga fudbala. Mi smo imali sinisu, finci imaju litmanena, bugari imaju stoickova, englezi charltona.
Cak ni ryan giggs nece da pravi oprostajnu utakmicu, nego ce da igra zadnju tekmu u dresu mancestera tokom najobicnije sezone.
A mi seljaci, uvatili se ko ludi za tog saleta i sad zbog nekog americkog umobolnog reality showa i odjednom...nemam reci ljudi.
Pa velikog brata ne gleda ni moja baba koja gleda i leteci start, i menjam zenu-biram cerku( kako vec ) , i 48 sati svadba....ali necemo mi toliko o velikom bratu, ima tema i za to.
Ocu samo da kazem da se oprostajna tekma pravi za fudbalere koji su slavu postigli svojom igrom, trudom i zalaganjem. Odnosno, oprostajni mec treba da se ZASLUZI
a sta je on uradio? jel promenio premijer ligu? jel postigao het trik iz slobodnih udaraca? jel osvojio svetsko prvenstvo ili predvodio svoju zemlju?

Mislim, ne mesajmo TV, serije i reality show-ove sa fudbalom. Ova tema bi pre trebala da ide na forum o velikom bratu...
Gospodine opet brkaš pojmove, Ćurčićeva oproštajna utakmica se pravi jer je pokazao koliko voli Partizan i to su prepoznali ljudi u Partizanu (i u Emoušnu) pa hoće da mu se zahvale i pruže mu podršku za dalji rad koji planira a koji je vezan za fudbal (fudbalska škola). Kada je Đani postizao golove po Engleskoj mnogi od ovdašnjih fudbalera nisu Engesku videli ni na razglednici. Dovoljno govori da je pola engleske premijer lige htelo da u to vreme dovede Ćurčića. Ali on je sam kriv za to što nije nastavio karijeru svojom neodgovornošću i laganim načinom života. Onda je otišao u Ameriku za igra za dobru lovu.
A to što ti ne pratiš fudbal u dovoljnoj meri i ne znaš ko je u kom klubu igrao ne daje ti za pravao da dolaziš ovde i da omalovažavaš nekog samo zbog toga što ti NISI ČUO za njega. A ti si kao neko merilo i neki faktor prema kome treba da se rukovode poznavaoci ili nepoznavaoci fudbala na ovim prostorima?! Mnogo umišljaš...
 
rock block, bio je sale dobar dok je igrao i u patlidzanu :lol: i posle u aston vili i kosmosu i gde sve nije bio, ali pomamila ga velika lova, pa sa rodmanom denisom pravio zurke okolo po svetu...maradoninim stopama covek kreno' al nije puno presao :lol: neka mu oprostajna utakmica, mozda se bude igrao stoni fudbal :lol: :lol: a za ovo okolo naokolo VB VIP jedini je zasluzio tu lovu, brawwo saleee
 
A niko nije cuo da je on igrao u klubu Cosmos,zasto je igrao tamo?Nece tamo otici Kezman ili Zigic!Tamo idu samo vrhovi!Npr.sad je Bekam potpisao ugovor da pocne da igra u Cosmos-u!Zasto tu nije igrao Sinisa!Ne primaju oni svakog!
 
Kr$t@:
Kad sam krenuo da pratim fudbal, sredinom 90ih...ja nisam cuo za curcica dok ga nisam video u tom velikom bratu i kad su svi krenuli da pricaju o njemu.
Mozda on i jeste neki fudbaler, ali ...pff...ne mozes porediti Mihajlovica koji je as, legenda, i kome ne trebaju veliki bratovi da bi se proslavio.
Tako da...moze sale slobodno da dovede macu i one njegove iz velikog brate, ali da nije bilo velikog brata ne bi niko sad o njemu pricao. Nego je decko malo dobio medijsku paznju.
Mislim da ce se mnogi sloziti.
Bravo! Tako i ja mislim!
 
Da je on krenuo maradoninim stopama, morao bi da bude sam maradona. Sinisa nije igrao u cosmosu nego je igrao u LAZIU i u INTERU
U INTERU
U to vreme Cosmos nije bio takav vrh....Da li ce njemu doci ceo inter i ostale legende svetskog fudbala.
Mogu samo da dodju ovi klinci izlapeli za velikim bratom i nekoliko hardcore grobara.
Meni ortak u autobusu rekao za njega kako je u velikom bratu, pre toga za njega nismo culi ni mi, ni vi....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top