Putin: Okrenut ćemo rakete na Europu

giovaniI

Domaćin
Banovan
Poruka
3.270
Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je da će usmjeriti ruske nuklearne rakete prema Europi bude li SAD nastavio sa svojim planom postavljanja proturaketnog štita s uključivanjem Poljske i Češke.
Spreman sam okrenuti rakete na Europu – izjavio je Putin nakon pitanja kako će reagirati ako SAD postavi raketni štit u Poljskoj i Češkoj, u razgovoru za talijanski list Corriere della Sera od nedjelje. Putin je NATO usporedio s Varšavskim ugovorom. Vic o Honeckeru
Na pitanje bi li izmijenio mišljenje glede raketnog štita ako bi njime upravljao NATO, a ne Amerikanci, Putin je ispričao vic o Varšavskom ugovoru i Honeckeru, čelniku bivše Istočne Njemačke.

Mi znamo kako su se donosile odluke u Varšavskom ugovoru i znamo kako se donose odluke u NATO-u. Znate li vic o Honeckeru i specijalnom telefonu – pitao je Putin novinara, te nastavio: – Bio je to telefon koji je imao samo slušalicu. I u NATO-u funkcionira na taj način – rekao je Putin.

Kaže nam se da novi američki štit služi protiv iranskih raketa, ali ne postoje iranske rakete s takvim dometom. Evidentno je onda da se te novosti odnose na Ruse – drži Putin.
Putin opovrgava ulazak u novi hladni rat, ali priznaje da ne upotrebljava “riječi medenog mjeseca”, jer svaki čelnik mora voditi računa o nacionalnom interesu.

Ljudska prava
Šef Kremlja optužuje Washington za to da nije slušao savjete Moskve.
Da su se poslušali naši savijeti, SAD ne bi napao Irak – kaže Putin. Na pitanje kako bi reagirao na ulazak Ukrajine u EU i NATO, Putin kaže da nema ništa protiv EU, dapače, ali Atlanski je vojni savez i to mijenja stvar.

Glede posebno represivnih mjera ruske policije protiv prosvjednika, Putin je odbio optužbe o napadima policije, koje naziva glupostima, ali priznaje teškoće u tranziciji prema demokraciji, te ponovno zadaje udarac SAD-u izjavom da su “neke slobode kod nas bolje zajamčene nego kod drugih”, jer “mi nemamo smrtnu kaznu i nemamo beskućnike, nemamo Guantanamo, mučenja, nasilja protiv demonstranata.” Ne žuriti se s Kosovom
Zašto se Rusija protivi neovisnom Kosovu?
Rusija se pridržava rezolucije Ujedinjenih naroda 1294 o međunarodnom pravu. – Ako pravo na samoopredjeljenje treba prevladati nad pravom, onda to treba biti svugdje provedeno, od Južne Osetije do Škotske i Katalonije – kazao je Putin i naglasio da dijalog sa Srbijom može pridonijeti evoluciji njihova stajališta prema Kosovu. – Čemu se toliko žuriti i poniziti ih kao naciju? – pita Putin.
p.s.da cujem komentare?maneken tadic,mogao bi dobiti ,po meni,prvu raketu lansiranu iz Rusije!!
 
giovaniI:
Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je da će usmjeriti ruske nuklearne rakete prema Europi bude li SAD nastavio sa svojim planom postavljanja proturaketnog štita s uključivanjem Poljske i Češke.
Spreman sam okrenuti rakete na Europu – izjavio je Putin nakon pitanja kako će reagirati ako SAD postavi raketni štit u Poljskoj i Češkoj, u razgovoru za talijanski list Corriere della Sera od nedjelje. Putin je NATO usporedio s Varšavskim ugovorom. Vic o Honeckeru
Na pitanje bi li izmijenio mišljenje glede raketnog štita ako bi njime upravljao NATO, a ne Amerikanci, Putin je ispričao vic o Varšavskom ugovoru i Honeckeru, čelniku bivše Istočne Njemačke.

Mi znamo kako su se donosile odluke u Varšavskom ugovoru i znamo kako se donose odluke u NATO-u. Znate li vic o Honeckeru i specijalnom telefonu – pitao je Putin novinara, te nastavio: – Bio je to telefon koji je imao samo slušalicu. I u NATO-u funkcionira na taj način – rekao je Putin.

Kaže nam se da novi američki štit služi protiv iranskih raketa, ali ne postoje iranske rakete s takvim dometom. Evidentno je onda da se te novosti odnose na Ruse – drži Putin.
Putin opovrgava ulazak u novi hladni rat, ali priznaje da ne upotrebljava “riječi medenog mjeseca”, jer svaki čelnik mora voditi računa o nacionalnom interesu.

Ljudska prava
Šef Kremlja optužuje Washington za to da nije slušao savjete Moskve.
Da su se poslušali naši savijeti, SAD ne bi napao Irak – kaže Putin. Na pitanje kako bi reagirao na ulazak Ukrajine u EU i NATO, Putin kaže da nema ništa protiv EU, dapače, ali Atlanski je vojni savez i to mijenja stvar.

Glede posebno represivnih mjera ruske policije protiv prosvjednika, Putin je odbio optužbe o napadima policije, koje naziva glupostima, ali priznaje teškoće u tranziciji prema demokraciji, te ponovno zadaje udarac SAD-u izjavom da su “neke slobode kod nas bolje zajamčene nego kod drugih”, jer “mi nemamo smrtnu kaznu i nemamo beskućnike, nemamo Guantanamo, mučenja, nasilja protiv demonstranata.” Ne žuriti se s Kosovom
Zašto se Rusija protivi neovisnom Kosovu?
Rusija se pridržava rezolucije Ujedinjenih naroda 1294 o međunarodnom pravu. – Ako pravo na samoopredjeljenje treba prevladati nad pravom, onda to treba biti svugdje provedeno, od Južne Osetije do Škotske i Katalonije – kazao je Putin i naglasio da dijalog sa Srbijom može pridonijeti evoluciji njihova stajališta prema Kosovu. – Čemu se toliko žuriti i poniziti ih kao naciju? – pita Putin.
p.s.da cujem komentare?maneken tadic,mogao bi dobiti ,po meni,prvu raketu lansiranu iz Rusije!!
Sobrzirom da su rakete ruske proizvodnje najverovatnije su pametnije od americkih koji zapravo savrseno pogadjaju ciljeve civilnog stanovnistva i ubijaju nevine ljude dok ove ruske verjem da bi manekena pogodila pravo u bulju bez civilnh zrtava ili kako ameri to kazu kolatelarne stete!!!!
 
giovaniI:
Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je da će usmjeriti ruske nuklearne rakete prema Europi bude li SAD nastavio sa svojim planom postavljanja proturaketnog štita s uključivanjem Poljske i Češke.
Spreman sam okrenuti rakete na Europu – izjavio je Putin nakon pitanja kako će reagirati ako SAD postavi raketni štit u Poljskoj i Češkoj, u razgovoru za talijanski list Corriere della Sera od nedjelje. Putin je NATO usporedio s Varšavskim ugovorom. Vic o Honeckeru
Na pitanje bi li izmijenio mišljenje glede raketnog štita ako bi njime upravljao NATO, a ne Amerikanci, Putin je ispričao vic o Varšavskom ugovoru i Honeckeru, čelniku bivše Istočne Njemačke.

Mi znamo kako su se donosile odluke u Varšavskom ugovoru i znamo kako se donose odluke u NATO-u. Znate li vic o Honeckeru i specijalnom telefonu – pitao je Putin novinara, te nastavio: – Bio je to telefon koji je imao samo slušalicu. I u NATO-u funkcionira na taj način – rekao je Putin.

Kaže nam se da novi američki štit služi protiv iranskih raketa, ali ne postoje iranske rakete s takvim dometom. Evidentno je onda da se te novosti odnose na Ruse – drži Putin.
Putin opovrgava ulazak u novi hladni rat, ali priznaje da ne upotrebljava “riječi medenog mjeseca”, jer svaki čelnik mora voditi računa o nacionalnom interesu.

Ljudska prava
Šef Kremlja optužuje Washington za to da nije slušao savjete Moskve.
Da su se poslušali naši savijeti, SAD ne bi napao Irak – kaže Putin. Na pitanje kako bi reagirao na ulazak Ukrajine u EU i NATO, Putin kaže da nema ništa protiv EU, dapače, ali Atlanski je vojni savez i to mijenja stvar.

Glede posebno represivnih mjera ruske policije protiv prosvjednika, Putin je odbio optužbe o napadima policije, koje naziva glupostima, ali priznaje teškoće u tranziciji prema demokraciji, te ponovno zadaje udarac SAD-u izjavom da su “neke slobode kod nas bolje zajamčene nego kod drugih”, jer “mi nemamo smrtnu kaznu i nemamo beskućnike, nemamo Guantanamo, mučenja, nasilja protiv demonstranata.” Ne žuriti se s Kosovom
Zašto se Rusija protivi neovisnom Kosovu?
Rusija se pridržava rezolucije Ujedinjenih naroda 1294 o međunarodnom pravu. – Ako pravo na samoopredjeljenje treba prevladati nad pravom, onda to treba biti svugdje provedeno, od Južne Osetije do Škotske i Katalonije – kazao je Putin i naglasio da dijalog sa Srbijom može pridonijeti evoluciji njihova stajališta prema Kosovu. – Čemu se toliko žuriti i poniziti ih kao naciju? – pita Putin.
p.s.da cujem komentare?maneken tadic,mogao bi dobiti ,po meni,prvu raketu lansiranu iz Rusije!!
Bravo Srbendo. Rekao si sve.
 
SiIent Bob:
Bravo Srbendo. Rekao si sve.
Kao prvo srbin se neizgovara i nepise SRBENDA vec veliki srbin ili ako ti je to tesko onda samo SRBIN a taj tvoj zapadnjaci zargon SRBENDA je izraz mrznje prema srbima, jer se ti time dicis, a tebi slicni te podrzavaju!!! I nenazivaj druge clanove foruma koji su istog misljenja da su debili jer je to vredjanje na licnom nivou!!!
 
Obersturmfuehrer:
evo skupila se 2 debila pa navijaju....
aj da vas pitam jel ste vas dvojica normalnii jel ste nekad culi za radijaciju, zracenje i ostale produkte nuklearnih bombi?
nemoj da vrijedjas ovde,.
ja se necu spustati na tvoj nivo podguzne muve i davati komentare kao ti,.
ako te ne zanima ova tema,e ti brate nemoj ni da odgovaras ni sanjes poruke na nju,..
 
Obersturmfuehrer:
evo skupila se 2 debila pa navijaju....
aj da vas pitam jel ste vas dvojica normalnii jel ste nekad culi za radijaciju, zracenje i ostale produkte nuklearnih bombi?
Pa izvini za tvoje neznanje da ti kazem prilikom bombardovanja i agresije nad srbijom od strane NATO-a lpadale su radioaktvinve bombe napunjene osiramasenim uranijumom pa se tada niste bunili niti pisali tako, e sada kada se radi o tome da istom merom rusi vrate podrzavacima NATO_a i Amerima onda je to za vas veliki alarm i panika!!!
 
Obersturmfuehrer:
vrlo me zanima ova tema, a ako se ti radujes tome sto ce rusija da spali srbiju, ti nisi bas cist...
PZI MOLIM TE, KADA SU NAS BOMBARDOVALI AMERIKANCI I nato TADA TI NIJE BILO tuzno, e sada ako to hoce da ucine da bombarduju Manekena onda je za tebe zalosno, za razliku od NATO i amera verujem da rusi nebi promasili metu i nebi gadjali civilno stanovnistvo i unistavali infrastrukturu srbije vec samo neprijatelje i zapadne spijune sa preciznoscu a ne poput amera u smislu uuupppsssss, koleteralna steta sta ces desilo se kao i u iraku za koji se svaki dan to isto ponavlja gadjajuci civilno stanovnistvom pod izgovorom teroristicko i pobunjenicko utvrdjenje!!!! Bas si van svake pameti, Mada sam siguran da nebi rusi nikada gadjali srbiju nego bi lepo seli u tenk usli u beograd i licno uhvatili Manekena bez potrebe da unistavaju i ubijaju civile kao sto je to NAto radio van svake pameti i zdravog razuma. A to sto ti podrzavas NAto i njegovu agrsorsku politiku to je tvoj licni stav i tu ti nemogu pomoci!!1
 
samo_vas_gledam:
Kao prvo srbin se neizgovara i nepise SRBENDA vec veliki srbin ili ako ti je to tesko onda samo SRBIN a taj tvoj zapadnjaci zargon SRBENDA je izraz mrznje prema srbima, jer se ti time dicis, a tebi slicni te podrzavaju!!! I nenazivaj druge clanove foruma koji su istog misljenja da su debili jer je to vredjanje na licnom nivou!!!
Nego šta nego ću da ih zovem debilima kad pozivaju na bombardovanje Srbije nuklearnim projektilima. Srbende.
 
Neka nanisane nuklearnim raketama na Estoniju i istocnoevropske americke stitove, a i na Vatikan

PZI MOLIM TE, KADA SU NAS BOMBARDOVALI AMERIKANCI I nato TADA TI NIJE BILO tuzno

jos jedan debil, kao sto sam rekao - slobodno ne mozes da govoris u moje ime.

Mada sam siguran da nebi rusi nikada gadjali srbiju

jos jedan debil x 2

ajde deco, raspitajte se malo o dejstvu tog naoruzanja, pa se onda radujte.
 
SiIent Bob:
Nego šta nego ću da ih zovem debilima kad pozivaju na bombardovanje Srbije nuklearnim projektilima. Srbende.
Kao prvo niko ovde nepoziva na bombardovanje srbije od strane Rusije pogotovo ne nuklearnim arsenalom kao sto su to radili NATO i AMRIKANCI, to si zaboravio reci, vec je rec o manekenu a ne celoj srbiji ili beogradu!!!! A ovde je tema o EU gde nju treba zapaliti ATOMIMA ruske proizvodnje i naneti im kolateralnu stetu kao sto su to nama radili za vreme bombardovanja srbije i tada ti nije bilo zalosno i tuzno sto ti ubijaju narod e sada kada hoce rusija da im uzvarti istom merom ti dizas paniku bez ikakve potrebe!!!
 
da vam pokazem nesto

hiroshima1.gif


kada vase sestre, rodbina, roditelji i novorodjena deca budu izgledala ovako, a vi se polako topili od radijacije, ne zaboravite da viknete: "Zivele ruske rakete"
 

Back
Top