Je l` pamtite svoje bivshe?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.650
Malopre zvoni telefon ..

- Cao, Deki ovde ..

- Koji Deki?

- Pa kako se ne secash, imali smo nekoliko neznih susreta i kod mene i kod tebe, secash se kad smo pravili koktele u tvojoj kuhinji i posle se valjali po krevetu? ..

Au, ovo je mnogo muchna i neprijatna situacija. Prebiram po glavi, ali nishta ..

- A kad je to bilo? pitam ja ..

- Pa, ima dve godine, kad smo prvi put izashli znash da smo kasnije sedeli u pezou i mazili se, a napolju je pljushtala kisha i grmelo je ..

Koji Pezo, kakva kisha!! Reko`, ja se tebe uopshte ne secam ..

- Pa dobro, ne krivim te, proshlo je mnogo vremena, nisam bio u Beogradu, ali sam sad ovde i setio sam te se, ako hocesh da izadjemo na kafu pa cesh se i ti mene setiti?

Ne pitah ga odakle mu moj broj telefona posle toliko godina, ali sam mu zato rekla da je on za mene 'zavrshena pricha' chim mi je izlapeo iz secanja i da nema svrhe da se opet cimamo.

Totalno mi je bez veze kad me ovako neko pozove, jer, da je meni sa njim bilo bash toliko dobro, ne bi se to zavrshilo posle nekoliko susreta, a vala bih ga i zapamtila.

Dakle, kakvo `ebanje takvo i secanje :)

Je l` pamtite svoje bivshe? I po chemu ih pamtite?
 
kakvo ebanje, takvo i secanje..kako me sexao toliko mi je u srcu, a kako me nije ebao, izashao je iz mog srca brze nego shto je uspeo da udje..a koliko me voleo, poshtovaoo, kako se ponashao, smeshkao..uhhh pamtim sve, sve detalje, sve dobro i loshe..
svi su dobri, slatki dok se ne dokaze da su pi zde..
srecom, bila sam s nekima koji su prava ljudska bica i stvarno sam srecna shto sam imala prilike da budem sa tako divnim osobama,...zvuchi kao da se oprashtam..nee..krv mi se uzburka kad pomislim ..glas zadrhti..
nije bitno ni koliko je to trajalo..ali taj feeling..prosto ne zelim da kvarim rechima..
a amebe su amebe..o njima nishta specijalno..
 
NovaIsta:
za sad ih sve pamtim:) a jedva cekam da neke zaboravim:)

Ne bih volela nikoga da zaboravim, a nadam se i da necu...

Sve je to iskustvo, a najbolje se ucim na svojim greskama...na zalost...eto, valjda nisam dovoljno mudra il' pametna...vrag ce ga znati...

Poslednji put sam naucila da ne treba mesati...pa kruske i jabuke...babe i zabe...tako nekako... :?
 
pa pamtim ali nemam nesto lepo u secanju s njima jer sam svaki put bio ostavljen osim jednom kad sam bivsoj priznao da je ne volim kao pre i da vise nije isto kao pre i dan danas se secam toga kad je plakala al jbg vise sam ja proplakao nego one..jbg..zivot ide dalje..
 
sandrina, slazem se. i ja mislim da su sva iskustva bas dragocena, mozda posebno negativna, jer tada covek nesto kao shvati. ja tesko shvatam:(. hocu reci, jos me bole neke stvari i jedino mi preostaje, umesto milion pitanja koja nemaju odgovor, da kao kazem sebi da cu zaboraviti. iz inata, ako ni zbog cega pametnog:)
 
NovaIsta:
sandrina, slazem se. i ja mislim da su sva iskustva bas dragocena, mozda posebno negativna, jer tada covek nesto kao shvati. ja tesko shvatam:(. hocu reci, jos me bole neke stvari i jedino mi preostaje, umesto milion pitanja koja nemaju odgovor, da kao kazem sebi da cu zaboraviti. iz inata, ako ni zbog cega pametnog:)

Ovo si lepo rekla... :smile:

Upravo i ja to sebi govorim, narocito kada je u pitanju moje poslednje iskustvo...mada, mozda i ne treba bas to i takvo da zaboravim ... :?

Ko ce ga znati... :smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top