misterija

L

LLana

Gost
musko-zenska prijateljstva? Zaista ne mogu da razumem zasto ne uspevaju? Imam sjajnog druga ali u poslednje vreme situacija je postala napeta pocela sam da sumljam da sa njegove strane postoji nesto vise od prijateljstva..
 
LLana:
musko-zenska prijateljstva? Zaista ne mogu da razumem zasto ne uspevaju? Imam sjajnog druga ali u poslednje vreme situacija je postala napeta pocela sam da sumljam da sa njegove strane postoji nesto vise od prijateljstva..

Postoje, veruj mi... ja sam covek koji nema naj boljeg prijatelja, vec naj bolju prijateljicu.

A sto se tice tog druga... znas kako se kaze iz prijateljstva naj lepse ljubavi se radjaju. :P
 
LLana:
musko-zenska prijateljstva? Zaista ne mogu da razumem zasto ne uspevaju? Imam sjajnog druga ali u poslednje vreme situacija je postala napeta pocela sam da sumljam da sa njegove strane postoji nesto vise od prijateljstva..
To uvek tako biva-moze godinama da traje,ali..uvek jedna strana misli na nesto vise.U to budi sigurna! :wink:
 
[quote='ajde bre!]'ajde bre!Sigurno onda nije tvoj tip!Ja sam sve moje drugarice maznuo a posle smo postali jos bolji drugari...[/quote]
calmdown.gif
 
[quote='ajde bre!]nesto si mi ti cudan,
izvini trebao sam odmah znati..pa daaaaaaaa!

pa ti si gay!

nista.... ljubim te u drugaricu!!!![/quote]

Sta da ti kazem provalio si me... evo i moje slike:
http://www.picpop.com/gallery/albums/userpics/Awesome/fan-*******-tastic.jpg
 
e momci kakva vam je ovo prepirka? ovo nije prvi put da mi se tako nesto desava tako da cu preziveti, i sto se tice komentara da nakon sto se nesto desi prijateljstvo i dalje traje to je laz, ako se nastavi tu vise nista nije iskreno!
 
LLana:
e momci kakva vam je ovo prepirka? ovo nije prvi put da mi se tako nesto desava tako da cu preziveti, i sto se tice komentara da nakon sto se nesto desi prijateljstvo i dalje traje to je laz, ako se nastavi tu vise nista nije iskreno!

U pravu si...

A izvini za ono sto sam uradio u proslom postu ... ali takva klinacka (balkanska) razmisljanja prosto me vredjaju.
 
LLana:
izvini sto sam radoznala ali ti non stop visis na internetu zapala mi je za oko gomila tvojh odgovora?

Aha... na poslu u slovodno vreme tipkam.

Posto mi je posao takav da radim 10 minuta, minut pauza, itd itd... (racunovodstvo) pa imam vremena da kucam 8)
 
Blago tebi ne moras da bubas za ispit! i ne razmisljas kako da preskocis izjavu ljubavi najboljeg druga? postajem ocajna, uvek su mi govorili da je izbegavanje kukavicki, postajem kukavica?
 
Hm,ne znam sta bih odgovorila na ovu temu.Ipak mislim da ne mozemo generalizovati stvari,pa tako ni ovo.Sve zavisi kako je pocelo to prijateljstvo,pod kakvim uslovima,tj kojom prilikom.Ja imam super druga koji se skoro ozenio,a prije toga su svi govorili da je zaljubljen u mene.Ja mislim da je to glupost.Imam jos 1 i sa njim mogu o svemu da govorim.Bas se povjeravamo jedno drugom,zezamo se,izlazimo,cak i kad i jedno i drugo ima partnera.A ni ja,ni on nismo ruzni.Tako da demantujem onog sta je reko da sa curom mozes biti drug jedino ako je gambor.
PS.Uvijek sam imala vise drugova nego drugarica,mada sam vise puta morala i da se distanciram kad osjetim da me on gleda kao "potencijalnu" bivsu i ceka zeleno svjetlo.
 
Pocelo je drugarski, potpuno bezazleno i traje vec godinu ipo dana. Problem je u tome sto ja u njemu vidim samo druga! i najmanje sto zelim jeste da ga povredim!
 
najcrnja i najteza uvreda zaljubljenom muskarcu je kad mu cura kaze da u njemu vidi samo druga!!!!!!

Bolje mu reci da DA TI SE NESVIDJA - manje ce ga boleti!!
 
Ja imam najboljeg druga ali ga poznajem ceo zivot.Mislim da jedino tako mozete zaista biti prijatelji!Inace,uvek sa jedne strane postoji vise od prijateljstva :!:
 
LLana:
Blago tebi ne moras da bubas za ispit! i ne razmisljas kako da preskocis izjavu ljubavi najboljeg druga? postajem ocajna, uvek su mi govorili da je izbegavanje kukavicki, postajem kukavica?

ne

baci mu istinu u lice... ili razmisli kako bi bilo da budes u vezi s njim...

ako ne odgovara

mars ... jer ti on vise nece moci biti prijatelj.
 

Back
Top