PROBLEM, POMAZITE MI!!!

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Cesto se budim sa erekcijom! Kad ga vidim takvog ujutro, sav se nekako istopim od miline, dodje mi nekako toplo oko srca, pa ga mazim, pazim, volim, ljubim...LJUBIM?!!!!! EEEEEEEEJ, PA OVO NIJE MOJA KITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako vi sa vasim jutarnjim? Zene, jel greota da se baci? Znam, znam, bila tema, al probudih se raspolozen oho-ho, pa reko' 'ajde da mu posvetim jednju jutarnju temicu! :D
 
2pike:
Cesto se budim sa erekcijom! Kad ga vidim takvog ujutro, sav se nekako istopim od miline, dodje mi nekako toplo oko srca, pa ga mazim, pazim, volim, ljubim...LJUBIM?!!!!! EEEEEEEEJ, PA OVO NIJE MOJA KITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako vi sa vasim jutarnjim? Zene, jel greota da se baci? Znam, znam, bila tema, al probudih se raspolozen oho-ho, pa reko' 'ajde da mu posvetim jednju jutarnju temicu! :D

Miiiisliiiim ajde sacekaj da sakupim vilicu sa poda, koja by the way ispala na isti zbog cudjenja, pa i da pokusham da ti odgovorim na temu... :shock:
 
Ma otkud znam,ne biram vreme... kad mi se hoce i kad mogu,kao da je bitno koje je doba dana... shto se tiche teme,nemam nishta protiv jutarnjeg sexa..... ;)
P.S. jel ti to apelujesh da ti se pomazi,ili da ti se pomogne? :?
 
2pike:
Cesto se budim sa erekcijom! Kad ga vidim takvog ujutro, sav se nekako istopim od miline, dodje mi nekako toplo oko srca, pa ga mazim, pazim, volim, ljubim...LJUBIM?!!!!! EEEEEEEEJ, PA OVO NIJE MOJA KITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kako vi sa vasim jutarnjim? Zene, jel greota da se baci? Znam, znam, bila tema, al probudih se raspolozen oho-ho, pa reko' 'ajde da mu posvetim jednju jutarnju temicu! :D

Jutarnja erekcija je normalna pojava kod muškarca. E sad, mnoge žene ne kapiraju da je to fiziološka pojava a ne posledica uzbudjenosti.

Mnoge u neznanju naskaču čim vide erekciju kod partnera te dolazi do sitnijih tehničkih problema. Medjutim, par godina kasnije saznaju da treba i nas razbuditi...
 

Back
Top