Kakve devojke privlace vasu paznju?

Lepa, porazumeva se, jer to je ono što te na prvi pogled privuče. Zatim mora da bude negovana, jako volim devojke koje vode računa o sebi (uredna frizura, čista koža, bez celulita, lepo držanje, pomalo otmeno ali ne suviše). A kad kreneš da razgovaraš sa njom mora da bude pametna, da te razume i da ste slični...
 
A mene na prvi pogled privlaci(a to sam vec ovde negde napisao,samo se nesecam gde) lepo lice,kosa(smedja ili crna)i isto takve oci,pogled i osmeh(na koji padnem cim me pogleda ispod oka i nasmesi se,kao npr.ona)naravno pozeljno je i da je zgodna(skladno gradjena).E tek tad se prelazi na razgovor,a tu se tek dobijaju "poeni",a tu mora da ima "spiku",da zna i da se nasali,da me nasmeje i da bude skroz opustena.Ne sme da pusi(cigare,mislim)niti da joj od istih stvari smrdi iz usta(a ja jos treba da je poljubim),a ako to vec radi-onda nikad u mom prisustvu.A sto se tice pogleda,osmeha i tih stvari imam i par primera:
Chrissy Moran (zgodna,lep osmeh,kosa i pogled),Barbara Mori (lep osmeh i kosa).


Inace,za vasu informaciju,ja nemam visoke kriterijume(iako tako mozda ne deluje).
 

Back
Top