PRCIGUZI

Da se ja naguzim odmah i momentalno na temi, da mi uvalish jedan klizeci, pa da se filozofiranje nastavi? :)

Ps. Podrazumeva se uredno podmazan, po Jus-u... :lol:
 
2pike:
A, da, prciguziranje: Novi pravac u sexu, filozofiji, umetnosti, sociologiji i kulturi! Mozete ga upraznjavati na svim mogucim mestima koja iskljucuju prisustvo uniformisanih lica (npr postari), u bilo koje doba dana i noci ukoliko nema male dece u komsiluku i sto je najbitnije ne zahteva upotrebu bilo kakve pratece opreme!!! Obuhvata potpuno nov pristup problematici zastite od nezeljene trudnoce, zatim mesecnog ciklusa zene i na kraju, ocuvanju nevinosti kod postenih devojaka! Za one koji ga ne shvataju toliko ozbiljno moze predstavljati korisnu razonodu u trenutcima dokolice izmedju dva zastarela sexa.
Takodje, iskljucuje neophodnost prisustva zenske osobe, kod onih sa malo "nazadnijim" sexualnim opredeljenjem, i pri tom i dalje mozete da tvrdite da ste strejt, jer PRCIGUZIRANJE ne priznaje razlike medju polovima!!! Uz sve to, bicete najveca faca u drustvu kad PRCIGUZIRANJE postane hit, jer cete moci da tvrdite da ste medju prvima poceli da upraznjavate isto!
 
kambodza:
a ja mislim da je upravo RUSIJA vreme da iskljuci motor........ :grin: :grin: :grin:
COVECE, PA SVUDA NAS VEC IMA!!! I Rusija i SAD su se prikljucili nasem pokretu!!! Cekamo kineze... Svi viiiiiiiiiii sto mastate o sreciiiiiiiiii, zelja vam moze biti ispunjena! Prikljucite se pokretu prciguz, dok jos imamo clanskih knjizica!
 
sinmbad:
....prihvatam predlog na usvajanje....
....nadam se da će dalja bilateralna saradnja teći po planu i programu....
Jeste, uspostavi bilateralnu saradnju sa lyonom, al nemoj da ti bude kriv djavo posle! Test opterecenja je surov i beskompromisan! Oni koji ga ne poloze, vecno ce nositi oziljke na dusi!
 
Butterflies And Hurricane:
Jao Simbade ne zelish ni da znash. Nije romantichno uopshte...
(trenutno radim zadatke iz toga)
To je mashina za sechenje trupaca...
...aha,vršiš proračune koliko na sat ili minut ili sekund može da odradi po kubiku trupaca..
...pa srećno i samo strpljivo,bitno ti je da shvatiš suštinu...
 
2pike:
Jeste, uspostavi bilateralnu saradnju sa lyonom, al nemoj da ti bude kriv djavo posle! Test opterecenja je surov i beskompromisan! Oni koji ga ne poloze, vecno ce nositi oziljke na dusi!
...ma nema veze...
...ionako nema više mesta na duši...
...moraću neke brišem da stanu novi ožiljci.... :lol: :lol: :lol: :?
 

Back
Top