andragogija

srećica:
pa rekla mi je Flame, kada smo kontaktirale na pp-u. Pitaj je;) I meni je to divna informacija.
A koja si ti godina? sta ti imas da kazes na temu andragogije?;)
oNO ... IIIgod...a trebalo je odavno da zavrsim...ma ja se slazem sa svim optimistima...al veruj mi, ako nisi cvrsto odlucila da zapnes i ostvaris plan osmisljen za andragogiju bolje nesto drugo studiraj...a ako ipak upises to...neka te ne iznenade cesti usponi i padovi, premisljanja i sumnje...
 
srećica:
ali nije andragogija toptalno ne razvijena nauka, vec se koristi, pa bi po toj logici trebalo da se za 4 godine upotpuni, tj usavrsi jos malo.

sto se skripta bude ticalo, cucemo se povodom toga, da se razenimo;)
na za taj forum, stvarno je steta sto tako malo ima o an, jer svima nam je lakse da odradimo, da se cujemo preko neta no drugacije, tako da bih ja volela da ozivi,.


Nisam ni rekla da nije razvijena,daleko bilo,, :p ..Nego da je relativno nova kao samostalna nauklano nije ni bitno...Ja je volim,pa shta bude da bude za 4 god.A,znam da ce prosperirati...No,shto se foruma tiche o anadgogiji,i tu sam optimista :razz: Vec cujem od koleginica sa faxa neke komentare,ma ima bre lom da napravimo i sve u svrhu dozivotnog obrazovanja ;) :grin: :grin: Ima da nam forum bude bolji od ovih sa FON-a :-D :p
 
Ej,i ja sam kupila testove..Realno,dosta sam toga znala(al preko sistema eliminacije,malo razmisljanja itd...a dosta sam i znala bez tih "pomagala",ima nekih takvih banalnosti)..Takodje ima i pitanja na koja nikad ne bih znala da dam odgovor,al zaista neke stvari za koje se zaista pitam cemu?..Sad,ukoliko ti testovi zaista traju 15-ak minuta,mislim da necu imati vremena za sistem eliminacije i sve ostale metode koje bih inace primenjivala,tako da sam u veeelikoj nedoumici :(
 
Pa,ne secam se bash najbolje,ali mi se chini da je trajao jedan shkolski chas,tj.45min.
Za test iz psihologije je bilo duze...Tu ti je najbitnija logika
(kod psihologije),mozesh sa bubash koliko hocesh i sve buhvalno da znash,ali ako ne povezesh chinhenice,koje se vrte u krug,nisi nishta uradila...:roll::lol:
 
tako se nerviram oko celog tog prijemnog!!! Da li mislis da je bolje da sama spremam psiho ili da idem na casove( tj. generalno da li je bolje ici na pripreme)? Mislim, nisam debil da ne spremim jednu knjigu, ali mozda ti ljudi znaju cake, pa da im platim ili...?0o
 
Ma,kakvi chasovi,mozesh ti to sama..veruj....Fora je samo pokushati komparativno sagledati chinjenice,povezati...Nije teshko,ako se potrudish da razumesh to shto uchish,a ako budesh bubala....
Onda ti mozda bude problem,naravno neke svari moraju da se zapamte u bukvalnom smislu,ali sve ima logiku kao glavni kljuch...
Nemoj previshe da se plashish,zaista nije toliko teshko,samo shvati to ozbiljno i nema zime...
 
Ej ljudi vidim ovde pominjete neku Rotovu knjigu za spremanje iz psihologije,a da vas pitam sta mislite jer moze iz isto te knjige da se sprema psihologija za defektoloski fakultet i gde mogu da je nabavim????Pomagajte!!!!!!:roll::roll::roll::roll:
 

Back
Top