da li bi javno objavili imena vasih ljubavnika ??

Naravno da bih objavila, ali na ne na nekom blogu nego u knjizi (da se kupuje!). Odmah bih najavila i sedeci tom, a tu prvu knjigu bih promovisala kao " vec osmo izdanje kontroverzne knige".
Da da bi bilo zanimljivije, malcice bih modifikovala imena, ali ne suvise, da bi se tzv. prosecan citalac domislio o kome je rec, a da me niko ne "potegne" za odgovornost. (Mada kod nas ako napises da je neki doooobar i veeeeliki, i to šes' sati bez prestanka, taj te nece tuziti, naprotiv! )
Karakteristicne osobine o kojima bih se informisala iz tabloida bile navedene u skladu sa istinom...
Ja bih bila, bajagi, tajanstvena. Retusirala bih sliku sa mature, povecala sta treba, zamaglila ( al' sve u foto sopu, dok knjiga ne donese lovu, a posle... Florida i plastika...) pa na naslovnu stranu.
Usput bih ugurala u knjigu po neki recept - kao "afrodizijak koji ne izneverava" - a posle, kad se stvar procuje, to bih prodavala u teglicama po apotekama.
Ta sekundarna delatnost bi mi vremenom postala glavna, jer toliko se namnozilo spisateljica (bas procitah da neka folk "diva" noćom pise roman, "dok svi spavaju", ) da ne bih suvise truda ulagala u to trziste...
 
evo da odam jednu informaciju (da vas zaintrigiram za 15 jun i kioske....):

tajna delovanja CELERA (nije do kraja otkrivena :) ) .... Tajanstveni vitamin U (S-metiometionin) zvani Antiulucus -Factor - koji utice na zarastanje cira dvanaestopalacnog creva i zeludca, uz ostale sastojke celera deluje VITALIZIRAJUCE na seksualnu hladnocu (!!!), koristi se u lecenu prerasta prostate, kamena u bubregu. Pomaze pri reumatizmu, artrizmu, migreni, losem metabolizmu. Cisti krv, usporava proces starenja. Deluje antidepresivno, protiv bolova... Razliciti delovi biljke sadrze: lisce, stabljike: aminokiseline, glikozide, vitamine C, B1, B2, karoten, uglovodonike, folnu kiselinu (tj vitamin B9) , koren: mineralne soli, vitamine C, B1, B2, karoten, kiselinu sircetnu i maslovu (sto veci koren to vise toga!), tamo neka ulja koja imaju desetine lekovitih sastojaka... Celer je najjeftiniji, zdrav i svima dostupan afrodizijak, koristili su ga Stari Grci, i Rimljani.

I u skladu sa mojim predjasnim postom na ovoj temi, evo recepta (celer sa stabljikama, onaj "italijanski") za

salatu, afrodizijačku!

Nekoliko stabljika celera,
velika kisela jabuka (koja nije mnogo socna, ako jeste, sok posle rendanja ocedi),
bar 100 grama seckanih oraha (kao, saka, al' moze vise)
oni sto paze na ishranu stavljaju casu jogurta, oni koji ne paze koriste majonez (on je u originalnom receptu), malo soli, sok od limuna po ukusu.

Celer iseces poprecno na komadice, jabuku narendas, sve sastojke sjedinis i stavis u frizider na najkrace pola sata.

To ti je to. Onda zoves ljubavnika...
Ako napravis vise ostavi malo i muzu...(zenska solidarnost! Mozda njegova ljubavnica ne cita forum...)

Vise, u knjizi....:)
 
bile je sjajna tema o svalerkama,
pa tema, koliko se secam, nesto kao kurs za svaleraciju...
Sve korisne i poucne stvari (tamo bi se sigurno nasla i argumentovana rasprava o kvalitativnoj razlici izmedju "svalera" i "ljubavnika" - ako procenjujemo da takva postoji)

sada za Julaina (:) - osmeh gratis) :
nije lose sto sam ja na takvoj temi, lose bi bilo nekoristiti um na inspirativnim stvarima. Ove ljubavnicke teme su kao poseta raskosnoj sredozemskoj pijaci...

sada za Herr:
:) - sa ovim osmesima vec se zamisljam kako u velikom knjizevnom klubu (bolje kafana u Francuskoj! ), sa sve cvikerima za sunce i sesirom s velikim obodom (da se ne demistifikujem) potpisujem doticnu knjigu...
Dakle, nema hilljadu evra (dok se ne obogatim, posle lepim na čelo muzicarima i delim publici), a za reklamu hvala, spravicu ti teglu (afrodizijackog, ljuuutog) ajvara, i dedikaciju u knjišku...
 

Back
Top