uclanite se zbog sebe, procete jeftinije

mariozlatar

Početnik
Poruka
4
Verovatno ste culi za A V O N, ali verovatno kupujete od neke osobe koja je uclanjena.

Ali zasto da neko zaradjuje na Vama???

Jednostavno se uclanite besplatno, i bez ikakve obaveze postanite A V O N saradnik.
Uopste nemorate da prodajete i radite, jednostavno narucujte za sebe ali po mnogo manjim cenama!!!

I ja sam tako poceo, kupovao samo za sebe, posle su par ljudi poceli kupovati od mene i tako sam danas postao kordinator somborske opstine.

Javite mi se, ja cu Vas uclaniti, biti uvek uz Vas, pomagati i savetovati kad Vam treba...
Nemojte misliti : "Ma, necu da se uclanim, svi vec prodaju AVON"
To nije tacno! Pokrivenost u Vojvodini je izuzetno mala i zato nije kasno da nam se pridruzite, ako ne zbog posla onda bar zbog sebe.


kordinator:
Mario Zlatar
mariozlatar@yahoo.com
 
E neka je sa srećom
e055.gif
 
Hvala DellBoy, bas mi strava ide. Zato sam i zainteresovana za te inv. fondove........ali kad bi mogla neka varijanta "ja finansiram" , ti "razmisljas" a dobit delimo???
Mnogo volim svoj posao i struku, a imam ogromnu zelju da "uz put" zavrsim ekonomiju i da se bavim bas tim stvarima. Ali nekako nemam vremena.
 
canada,
ne moraš da završavaš ekonomiju, dovoljno je da malo proguglaš, ima vrlo interesantnih sajtova brokerskih kuća, sa puno objašnjenja.
Preporučujem da bar 2-3 nedelje ispratiš www.belex.co.yu ,ako si u prilici od 10-13 h (dok traje trgovanje), pa polako:wink:
gornja kolona "trčećih" slova su ti akcije kojima se trguje kontinuirano, donju kolonu baš i ne preporučujem.
Inače, kod varijantei koju predlažeš, obično finansijer, sa onim koji mu vodi portfolio, osim podele dobitka ugovara i podelu gubitka. To je fer varijanta:wink:
Ja sam već sapriličnom svotom "unutra", ne bih više:lol:
Ali za svaki savet, ako znam o čemu se radi, ili kad odabereš neke akcije, tu sam.
Ja imam AIKB, AGBN, ENHL, FIDL, SJPT, VZAS, MTLC, TIGR..... to su ti skraćenice, pa razgledaj malo.
 
DellBoy-011:
canada,
ne moraš da završavaš ekonomiju, dovoljno je da malo proguglaš, ima vrlo interesantnih sajtova brokerskih kuća, sa puno objašnjenja.
Preporučujem da bar 2-3 nedelje ispratiš www.belex.co.yu ,ako si u prilici od 10-13 h (dok traje trgovanje), pa polako:wink:
gornja kolona "trčećih" slova su ti akcije kojima se trguje kontinuirano, donju kolonu baš i ne preporučujem.
Inače, kod varijantei koju predlažeš, obično finansijer, sa onim koji mu vodi portfolio, osim podele dobitka ugovara i podelu gubitka. To je fer varijanta:wink:
Ja sam već sapriličnom svotom "unutra", ne bih više:lol:
Ali za svaki savet, ako znam o čemu se radi, ili kad odabereš neke akcije, tu sam.
Ja imam AIKB, AGBN, ENHL, FIDL, SJPT, VZAS, MTLC, TIGR..... to su ti skraćenice, pa razgledaj malo.

da li moze preko interneta da se kupuje?
 

Back
Top