Nas i Rusa dvesta miliona!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

(orbit)

Obećava
Banovan
Poruka
79
"Putin je nalozio ministru Ivanovu da Rusija, ukoliko dodje do glasanja o novoj rezoluciji o Kosovu, ulozi veto sto je izazvalo pravu pometnju na zapadu"

Sad ce svi da ga mole, da odustane od toga al svi ce cika Putina da uhvate za onu stvar!

Eh sta ti je ludi svet.......
 
Ma Rusi samo odugovlače, kao oni su protivnici da Kosmet dobije samostalnost( a u biti i neznaju di je to ), a to je samo usmjereno da pokažu kako su još i oni velesila, to ima i veze sa onim njihovim pokrajinama npr.Čečenija koja će nedobog tražiti nezavisnost na osnovu presedana kosovskog... ali taj im presedan s druge strane odgovara jel oni imaju više pokrajina koje bi se priključile Rusije nego one koje bi se odvojile...pa sad neznaju šta će.
 
Никола:
Боли и мене она ствар због чега они раде на нашу корист, све док је тако, а бар никада нису радили на нашу штету. Живјела братска Русија и велики Владимир Путин!
Kakve ti veze imaš sa Srbijom ti si iz Bosne, gledaj tekmu!
 
Jelena87:
Konacno da se neko ne zanosi mislju da je Srbija kao Srbija dovoljan razlog za veto!
Ја и не знам ко може озбиљно мислити да Русија то ради због неке "љубави".
Свима је јасно да је у питању интерес. Њен интерес

Али, то није ни битно.

Битно је само - да се интереси поклопе. И да буде - добро по нас.

Кад год су се у историји поклапали, успевали смо да добијемо и нешто за себе, кад нису, нисмо.

Никаква мудрост.

Само - сагледавати ствари реално и уравнотежено.
 
Norma Kampl:
Ја и не знам ко може озбиљно мислити да Русија то ради због неке "љубави".
Свима је јасно да је у питању интерес. Њен интерес

Али, то није ни битно.

Битно је само - да се интереси поклопе. И да буде - добро по нас.

Кад год су се у историји поклапали, успевали смо да добијемо и нешто за себе, кад нису, нисмо.

Никаква мудрост.

Само - сагледавати ствари реално и уравнотежено.

Фино речено. Између осталог и државу. :D
 
Никола:
Па како да немам то је моја отаџбина. РТРС директно преносио Србију, а није РТС, па испаде да смо ми овдје веће патриоте, што је вјероватно и тачно.

a šta bila je tekma na PTSP-ju, šteta što nisam prebacio.Imaš sad na BHT, igrate protiv Turske.
 
Norma Kampl:
Ја и не знам ко може озбиљно мислити да Русија то ради због неке "љубави".
Свима је јасно да је у питању интерес. Њен интерес

Али, то није ни битно.

Битно је само - да се интереси поклопе. И да буде - добро по нас.

Кад год су се у историји поклапали, успевали смо да добијемо и нешто за себе, кад нису, нисмо.

Никаква мудрост.

Само - сагледавати ствари реално и уравнотежено.
Pa kako ne,znas ti koliko ljudi na ovom forumu tako misli!
 
Salvantis:
Koliko ja skole imam? Hm, valjda sta sam zavrsio...
Pa ovako : imam osnovnu, srednju i fakultet, sto je osnovna, srednja i fakultet vise nego ti :D

A za tebe pitanje: koliko razreda osnovne skole imas?
Ja mislim negde oko 2, hm?


Evo imam osnovnu,srednju i pri kraju sam sa pravnim fakultetom( još 2 ispita), ove greške koje mi nalaziš su rezultat toga da su mi ispiti toliko teški da uopće negledam na pravopis, stvarno evo sad jedan ispit imam pravo društava se zove (to je ono d.d. d.o.o.dionička društva...) ispit ima 3000 strana i 650 članaka zakona...tako da me zaboli za pravopis.A koji si fakultet završio?
 
"Nas i Rusa dvesta miliona, ne bojte se braco aviona" :lol: :lol: :lol:
Putin,sto je sasvim normalno,gleda interes svoje drzave...Da je u pitanju neki okrajak sveta a ne Kosovo, krasni moj bi stavi on veto Amerima...Nego, Kosovo veoma bitno i jednim i drugim a Rusi naravno ne zele Amere na pragu i sa druge strane...
Znaci ona prva recenica je besmislica sto je i istorija pokazala a mi se sve nesto grcevito drzimo brace Rusa.
 
Jelena87:
Pa kako ne,znas ti koliko ljudi na ovom forumu tako misli!
Нека мисле, њихово је право. Ја не могу никог натерати да мисли другачије. Могу само изнети ово своје, па, ако неког, евентуално, подстакне на размишљање... :)

(То, иначе важи за све теме, и све расправе међу људима). :)
 
idot:
Evo imam osnovnu,srednju i pri kraju sam sa pravnim fakultetom( još 2 ispita), ove greške koje mi nalaziš su rezultat toga da su mi ispiti toliko teški da uopće negledam na pravopis, stvarno evo sad jedan ispit imam pravo društava se zove (to je ono d.d. d.o.o.dionička društva...) ispit ima 3000 strana i 650 članaka zakona...tako da me zaboli za pravopis.A koji si fakultet završio?
Hahaha, da, da, imas tezak ispit i zato ne znas da pises :lol: :lol: :lol:
Legendarno :D
E id(i)ote, id(i)ote.....

I sta rece 3000 strana i 650 clanova zakona? Ma idi :D

Nego mnogo si nesto zainteresovan za mene :confused:
Zaboravi, nisam derpe, a nisam ni siptar (rece malopre da se na njih lozis)

PS Pravni, zato mi i jesi toliko smesan ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top