Albanija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
smokvicica:
strasno sam znatizeljna cime se bavis,vidim da dosta putujes,blago tebi.................

Pa, hajde da kazem da se trudim da svoje vreme maksimalno iskoristim na sto bolji nacin. Znam da nisam odgovorila na tvoje pitanje, ali ovo je ipak forum i ne bih da kazem nesto zbog cega bi se posle kajala. Verujem da razumes.
 
Jaccomo:
Jesi li ti ikad bio tamo?!
Nisam, a moja replika je bila usmerena na tvoj savet da se prica na engleskom, kojoj je prethodila tvoja opaska da su jako gostoljubivi!
Pretpostavio sam da se to sto si rekao da se prica na engleskom ne odnosi na to da ne ocekujemo da znaju srpski, mislim da se podrazumeva da nemaju pojma!
 
cicos - macos:
Hvala puno na ovim podacima i izvorima! :) Nego, kako to ne treba viza, kada ovi likovi sto idu isto kad i ja vade vize? :shock:
Mozda i treba ako putujete avionom ali ako putujete autobusom preko Pristine (Beograd - Pristina, Pristina - Tirana), ni pasos vam ne treba (samo licna karta).
 
Ovo jos ne vidoh: Albanci ukidaju vize za Srbe samo za period izmedju juna i septembra. :D Medjutim, treba da se plati neka taksa po dolasku. Idemo avionom, tako da ne bi trebalo da bude problema dodatnih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top