gospodjice UDAVACE

hanibal77:
haha gljivo,mislim da mozemo da napravimo reviziju srpskog jezika,ide nam lepo usedelice su udijetasice?

A sta su te usedelice...ili bolje, od kad do kad se one racunaju?

Hm...ud -dijeta -sice...nekako mi ne ide ovo da udenem u srpski...al' da probam...zbog ud-a drze dijetu...ne nije...ne ide mi ovo nesto... :?

p.s. Majke mi ne drzim dijetu...casna rec... :shock:
 
lilites:
Pa ono...platicom...ipak PLATOM!
Da li to znaci da sam sponzorusa?
A drugi odgovor je: i ljubav i pare! Jel mnogo?

Pazi pravda se.
PA kaži lepo shadowsu koji idealizuje i degenizuje mnoge stvari da je ipak vrlo bitna PLATA.
A nek on nadje ženu kojoj je bitan samo seks.

Koliko ljubavi ima bez seksa, a koliko ljubavi u seksu.
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!

nisi :) :) :)
cak sam to ne previshe diskretno nagovestila muskoj osobi s kojom se vidjam. hm imam temu shto se oladio i gleda druge ribe : ))))
to je ok mislim bilo bi loshe da nije tako
(mislim da si udavacha a ne ovo drugo)_
*ma i to drugo je super ; )))))
 
Tuzni_patak:
Pazi koji kolaži.
Meni se svidja da bude mangup 3h, baraba koja ne zna za dosta 1h, svinja koja jede kao stoka , bori se kao stoka i svadja sa svima 1h, umetnik 1h, intelektualac 2h, vodoinstalater 1h, tuta muta 3h, taksi vozač 2h, kuvar 2h, manikir masažer 1h, nežan 2h, romantičan 2h, ambiciozan i drčan 3h, sam svoj bankar 4x0,5h, isto toliko puta i moj bankar.....
imas u zbiru preko 24h. :)
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!
Hahaha koliko godina imaš?
Mene su takve stvari zgražavale, a onda sam se (pre možda godinu dana) dosetila da odlučim da me boli gooza ako se nikada ne udam ili ako me niko ne bude 'teo... ili da je to možda tako i najbolje, jer postoji vrlo verovatna mogućnost da jeste. Nismo svi ni predodređeni da imamo srećnu porodicu, valjda su zato tolike nesrećne. Moja bi bila takva i to zbog mene. Ono, da ne srozavam kriterijume samo zato što okolina čangriza o mojoj tobožnjoj neostvarenosti... između ostalog.
Ali dete se može roditi i van braka, samo treba para i tako... :roll: :? Komplikovano je, time ne treba zamarati glavu.
 
lilites:
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!
Pa eto, ni ja nisam imala zavrsen faks, i na sto strana mi sve bilo zapoceto ili bezveze, i sva sam bila neostvarena. I onda me muz zapsrosi, i ja kazem, hocu, i udam se. Nema tu, te udavaca, te kul riba, te bih, te ne bih...
Il' se udas il' se ne udas...
 
Mislim....ja stvarno nisam u tom fazonu! Cak ni decka nemam! Ni fax nisam zavrsila! Jos toliko toga mi je nedovrseno...
ALI, sve cesce mislim na te takve stvari...kao udaja, pa srecna porodica, pa kakav bi on trebao da bude, sa kolikom platom....uzas! Znaci, postala sam prava, najgora udavaca!! Kategorija o kojoj sam uvek razmisljala sa zgrazavanjem!
Recite mi da nisam jedina!

ma kaki crni jedina
pa kolko je nas sazvakalo i prirucnik za udavace i prirucnik za ribetine
pa kolko nas je konkurisalo za momka37
...a tek kolko nas jedva ceka da sazvace neki nov prirucnik..
a082.gif
 

Back
Top