Veljine drumske čarolije

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374

Razgovori "drumske mafije"
31. maj 2007. | 19:00 | Izvor: B92
Beograd -- B92 ekskluzivno emituje delove razgovora nekih članova "drumske mafije", koje je BIA prisluškivala skoro godinu dana.

...

15. 11. 2005. 9.51

Dragojlović: Kaže magarac da su bile, ovaj, velike malverzacije u naplati putarine i zloupotrebe i da je on kompletan predmet predao Javnoj bezbednosti i da je neko to zataškao…

M. Nedeljković: Nek baljezga, kaži mu, ja bih, mislim, šta me briga ko šta priča, razumeš.

Dragojlović: Samo sam hteo da ti kažem da nas spominje čovek…

M. Nedeljković: Budala, bre. 'Ajde.

15. 11. 2005. 21.4

Drinjaković: Sad me zvao Veljo, pa reko’...

M. Nedeljković: Šta kaže Veljo?

Drinjaković: Rek’o Veljo da se smirimo, da ništa ne dižemo mi frku, danas su oni imali vanrednu sednicu Vlade, znaš...

M. Nedeljković: Dobro.

Drinjaković: Njemu je Jocić rekao, ovaj ministar policije, ne jure nas, jure Čumeta... Znači, rek’o je da ništa mi, normalno radimo i sve...

15. 11. 2005. 21.14

M. Nedeljković: E, vidi, sad mi se javio Velja.

Jocić: Da?

M. Nedeljković: I rekao da ovo nije protiv nas, nego protiv nekih drugih ljudi, znaš... I da samo budemo mirni i da ćutimo, znaš... Kazao je: ’Samo budite mirni i nema nikakvih problema protiv vas’.

B. Jocić: Da, da.

...

LDP traži ostavku Koštunice
Autor: Beta | 31.05.2007 - 21:07

Liberalno-demokratska partija (LDP) zatražila jhe večeras ostavku premijera Vojislava Koštunice jer je ocenila da je objavljivanje delova telefonskih razgovora vezanih za proces protiv "drumske mafije", dokaz o korumpiranosti Vlade Srbije.
"Potvrđuju se broji navodi da je ministar Velimir Ilić, kao najodgovorniji u oblasti kapitalnih investicija, zapravo deo organizovanog kriminalnog udruženja nazvanog drumska mafija", saopštila je LDP.
Ta partija je izrazila zabrinutost zbog toga što istragom nisu obuhvaćeni Ilić i njegov saradnik i direktor preduzeća "Putevi Srbije" Branko Jocić.
"LDP zahteva da se istraga proširi i obuhvati najodgovornije, da nadležne službe potvrde verodostojnost transkripta prisluškivanih razgovora i da premijer Vojislav Koštunica odmah podnese ostavku", navodi LDP.
Beogradski mediji objavili su danas delova razgovora nekih članova takozvane "drumske mafije" koje je Bezbednosno-informativna agencija prisluškivala godinu dana.
 
dokle ce se vise nalogodavci i glavni akteri organizovanog kriminala kriti iza svojih fotelja,da li ce ikada iko preuzeti nesto povodom toga?

ali ipak trebaju svi oni da budu sigurni u jedno- NIJE GOTOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kostunice,veljo,jocicu i ostali NIJE GOTOVO
 
Dolazi naše vreme kada će trut da omasti konopac i kada ćemo počistiti gvozdenom metlom sve fašiste. Nećemo stati dok svi koji su podržavali mlitavog dona ne odgovaraju zbog zločina i mafijaških likvidacija. Konačno će se saznati istina ko je likvidirao Zorana i još na desetine drugih u Srbiji i ko trguje drogom i krade državne pare. Kada trutu budu objavljeni brojevi računa na kojima ima milione dolara pevaćete vi forumski fašisti drugu pesmu. NIJE GOTOVO! MI DOLAZIMO!
 
Takva spodoba kao V.I . na tako viskoj drzavnoj funkciji ne postoji nigde u Evropi, a i u svetu tesko da se moze naci takav primerak mozda u Africi al nisam siguran. Covek za koga svi znaju da krade i koji to i ne krije kao sto ne krije ni koliki je primitivac i seljacina moze da bude ministar samo u najgoroj rupi od zemlje ono je stvarno uvreda za zdrav razum a koliko je narod u ***** govori i cinjenica da je taj njegov primitivizam u ocima nekih ljudi predstavlja stvar vrednu divljenja i postovanja.
 
Eraserhead:
Ja sam još samo od SPSovaca video da svoje lopove brane.
Ovo je još jedan pokazatelj bliskosti DSSa i SPSa.
Objavio B92...hahahaha.
p.s. A kad je ds branio onu sto je glasala iz Turske dok siroma Tadic nije na kraju sve priznao, pa su branili Kolesara i Janjusevica dok sud nije sve presekao...
O tvom LDP-u i da ne pricam, oni brane mafijasa Cedu neprestano. A sve je to radio vrh stranke, u oba slucaja.
 
WIBU:
Video sam i Jocićevu (KO, JEL JA?) izjavu!

Strasno! Čovek na takvom položaju bar bi trebao naučiti da laže ako ništa drugo!

to je osnova kulture i obrazuvanja, lagati fino, lepo, simpaticno, sa stilom bre. mislim ako vec zelis da budes politicar. zamisli odes u javnu kucu a ona cita novine dok hm.., ne ide to tako [valjda] nego u tom momentu moras pomisliti da si naj muskarac u svetu i das joj posle dobar baksis,red je [valjda]
 
Kolesar i Janjušević su smenjeni i niko nikada nije rekao da ne treba da odgovaraju ako su za nešto krivi, baš kao i Čeda. Ovde imamo slučaj da kada televizija emituje transkript koji govori da je ministar kriminalac za tebe problem bude to koja je televizija u pitanju a ne to što je ministar mafijaš.

Pravi SPSovci.
 
Eraserhead:
Kolesar i Janjušević su smenjeni i niko nikada nije rekao da ne treba da odgovaraju ako su za nešto krivi, baš kao i Čeda. Ovde imamo slučaj da kada televizija emituje transkript koji govori da je ministar kriminalac za tebe problem bude to koja je televizija u pitanju a ne to što je ministar mafijaš.

Pravi SPSovci.
Izjavljivali su da ta dvojica uopste nisu krivi, da im se namesta, da ih opozicija napada i sl. Prednjacili su Zivkovic i Vlahovic.
Imam problem jer se radi o tendencioznom mediju koji odavno u sukobu sa Ilicem, kao sto mnogi imaju problem sa kurirom.
 
Nešto sumnjam da bi bilo ko pomislio za Janjuševića ili Kolesara da su nevini da je čuo ovakav transkript. A njih dvohica su i dan danas na slobodi i samo je jedan osuđen za nekih 16 000 dinara utaje poreza ili nešto slično.

Ovde imamo transkript u kome mafijaši pominju ministra ilića i potpuno je irelevantno to da li se radi o B92 ili RTSu. Ne vidim kako možeš posle toga da pričaš o B92 a ne o njemu i DSSu koji ga vuče sa sobom.
 

Back
Top