Sunceeee ;)

imam Lvgari, Rada,Nucci i Kanel.
kupujem kod Šerifa na pijaci, zovemo ga Šeki.

jaako bih volela da nekad ima Dior. te mi nekako prirasle za srce, a neće Hanibalka d mi kupi:(
 
bebidoll:
Kakve naocare za sunce imate? Chanel, Gucci, Bvlgari, Prada?

Хехе, Chanel...вид'ло није. :lol: Пазарила их у Бугарској за дес' лева. :lol:

И још ми пук'о рам и испало једно "стакло", сад на путовању. :roll:

Мораћу опет у Бугарску. :D
 
pajamaca:
imam Lvgari, Rada,Nucci i Kanel.
kupujem kod Šerifa na pijaci, zovemo ga Šeki.

jaako bih volela da nekad ima Dior. te mi nekako prirasle za srce, a neće Hanibalka d mi kupi:(
pa cu ti kupim nista se ne brini:) evo bas razgledam neke pise Deor,je l moze? nije ni skupo s obzirom da je original
 
Ja imam jedne, dobila ih na nagradnoj igri. E sad, ne znam kako se zovu, ali iz optičke radnje su. Je l' to onda mora biti negi original? Ne mogu da pročitam, jako sitno piše marka, ali ima dve reči a obe počinju sa P. Evo su:
img0260aam9.jpg
img0263axt3.jpg
 
Ja imam Bomar, Replay i Tom Ford, sve dobila na poklon od tetke burzujke, ali neshto mi se ne nose kad se ne uklapaju u moj ChanneR stajling, pa nosim simpatichne kopije od 400-600 dinara, i bash mi lepo...i bash sam lepa.
 
zaboravila sam da napisem.ja ne nosim naocare za sunce.nikad.meni to veoma smeta.osecala bih se isto kao da sam stavila slem na glavu.
e ja sam protiv pirsinga,inace,ali mi jutros nesto doslo da probusim pupak.bas bi mi dobro stajalo.
ali,necu.
 
bulgari (fora kao rimsko "u" ) hehe kad smo kod bvlgarija,moja drugarica izasla s nekim bogatim likom i dodje ona i kaze mi "jbt sav je napucan i onda vidim neki bugarski sat na njemu,koja mu je to fora" :lol: kad sam joj objasnila bila je srecna sto mu nije rekla "koj ce ti taj bugarski sat"
 
nije treš, veruj mi, bar znam da su im parfemi dobri. naša sekretarica se prska njime i kad prođe svi se u zanosu okreću i udišu :lol: dobro, malo preterujem, možda, ali dobar je parfem.
 
Па кад нисте учили латински. :)

Кад смо код Адидаса, једном тако деда купио мом брату "оригинал" Адидас папуче на пијагеру. Баба чита натпис, и прочита "sapipa". Гледала је наопачке. :lol:
 
Ja imam neke Ralph Lauren kupljene u pola cene kod sanera. Tesim se da su original posto su kradene, ta valjda ne kradu od pajamacinog Sekija pa ih prodaju 30 puta skuplje??? Vi's to mi nikad nije palo na pamet, ako je tako koja sam ja naivcina....
 
kod kog bre sanera?? kupila sam ja nekoliko pari u china town-u ali se vidi da vrede 5$. zbog toga sam sada resila da uzmem neke original jer nisam bas dugo....allllli, tuga me kada pomislim na silnu kintu koju cu da bacim za jedne plasticne cvike, sa par swarovski kristala...

anyway..hanibal77 - deda ti je genijalan!!:)
 

Back
Top