Da li ste obelezeni ?

Jesam.
Imam ožiljak na arkadi i kad se namršim vidi mi se ožiljak na nosu,isečenu usnu,kad se ošišam ma 1mm vide mi se ožiljci na glavi-tuče.
Imam ožiljak na obrazu koji se sam od sebe pojavio i to je jako čudna priča.
Na levom kolenu imam ožilja i na potkolenici ožiljak u vidu udubljenja.
Treba li još nešto?
 
imam.....nije oziljak nego samo dokolenko i obelezen sam njime :mrgreen:
pih..sta znam.....i nemam neke oziljke velike....svi su zarasli.........im`o sam jedan kod oka sto sam se razbiJo kao malo ali sad je on negde na obrazu...
 
slavishans:
Jesam.
Imam ožiljak na arkadi i kad se namršim vidi mi se ožiljak na nosu,isečenu usnu,kad se ošišam ma 1mm vide mi se ožiljci na glavi-tuče.
Imam ožiljak na obrazu koji se sam od sebe pojavio i to je jako čudna priča.
Na levom kolenu imam ožilja i na potkolenici ožiljak u vidu udubljenja.
Treba li još nešto?
pa ti si gori od mene... :lol:

btw ne treba mi nista vise..ova tema mi pala na pamet..zato sto smo na jednoj pricali o tome..danas...:lol:

ja imam oziljak na usni,sto sam pala sa bajsa..imam na oba kolena oziljak..sto sam pala sa bajsa..
imam oziljak na ruci sto sam prosula kafu kad sam bila mala..godinu dana sam imala..i imam jedan malecki na stomaku...to sam se ogrebala dok sa ronila..i ostao mi oziljak..nije bas na stomaku...sa desne strane..kod rebara...
to je to....sto se mene tiche..:lol: a tiii...ti si gori i od mene....sve je to zbog toga sto si ti musko pa se tuches...ja se nisam tukla... :trep-trep:
 
slavishans:
Jesam.
Imam ožiljak na arkadi i kad se namršim vidi mi se ožiljak na nosu,isečenu usnu,kad se ošišam ma 1mm vide mi se ožiljci na glavi-tuče.
Imam ožiljak na obrazu koji se sam od sebe pojavio i to je jako čudna priča.
Na levom kolenu imam ožilja i na potkolenici ožiljak u vidu udubljenja.
Treba li još nešto?
UUUUUU,ovo lici na Frankenstajna :lol: Nemoj vise molim te,uplasicu se :shock:
 
Ček da vidim...na kolenu 3 ožiljka sve jedan ispod drugog
1 u obliku kruga na...kako se zove taj deo noge jbt? :lol: Kod članka na nozi,pa napred... :lol: ko skonta,skontao je
1 na drugoj nozi,na sličnom mestu kao onaj gore,samo nazad (poruka sebi: kupiti knjigu iz anatomije i naučiti delove tela)
1 na levoj ruci
1 na donjem delu leđa
i još po par malih tu i tamo
 
Vidjite, ja sam jednoga moga druga napadala zbog njegove rupe na čelu, jer, kako mišljah, to je znak raspoznavanja nastranosti, ali, eto, jednog dana gledah emisiju na nacionalnoj geografiji, gde su pričali nešto o Alokalipsi i o Jovanovom Otkrovenju, pa tako usred slika pakla, užasa, zemljotresa, požara, masakara, ludih Japanaca moje oči upiše sledeću rečenicu: "Monstruozni skakavci napadaju sve one koji nemaju božji znak na čelu".
Eto, gospodo moja mila, šta piše u Jovanovom Otkrovenju...
Naravno, bejah glupa, u vezi moga druga.... Svet se ionako izokrenuo.... Eh, ali prosvetlih se, na svu sreću... x)
 
Imam na levoj šaci ušivotinu dugu nekih desetak santima kac se izpravi... kac sam bio mao tatami dadnuo dve flajke piva dodnesem stricu, padnem i razbijemse ko kanta stim flašama... Neku rupčagu na desnom kolenu od onomad kac sam pao zbajsa i razbiose ko kanta... ooondak... na glavi ožiljak kac sam u vrtiću nabijo glavu u neku, valja, kantu... il štae već bilo... i isečemse na limene ivice... Na desnoj šaci rupu... ustvari, sadje osto samo ožiljak od onomad kad mie kanula vrela plastika na šaku... dalje me mrzi da zagledam...
 

Back
Top