b92-Uhapsen Zdravko Tolimir

Chávez:
Cak i da je istina da je Milosevic potpisao saradnju sa Hagom, a nije, otkad to DOS postuje poteze tog "rezima"? Sta bi sa presudama Solani i ostalima?

Ovako priča predsednik odbora stranke iz Donje Brijanje.
Naime, da bi shvatio šta si napisao moraš da shvatiš šta znači medjunarodni ugovor a šta državna politika.

Čim počneš da razlikuješ ta dva pojma biće ti mnogo lakše da prihvatiš da se medjunarodni ugovor prenosi sa kolena na koleno dok unuci ne otplate, a da se državna politika menja kako ko dodje na vlast. Zemlje reda veličine poput naše preko noći mogu da promene politiku a Kina recimo poteze planira za sledećih 20 godina.

 
Zorba1:
Neverovatno je šta pišeš.
Pa Mladić i njegovi Sokolovi su branili Srpski narod u Bosni i Krajini. Da nebi njih bilo nebi bilo ni republike Srpske i Srbi bi bili iz BiH proterani isto kao iz Krajine. Mladić i general Tolimir su isti junaci kao Mišić, Stepanović itd. Nema izmedju njih nikakve razlike. Svi su branili Srpstvo i svi su se borili protiv dušmana. Činjenica da zapad nemože da uhvati Mladića je veliki uspeh i pobeda za sve Srpski narod. Svaki Srbin može da se ponosi time što zapad nemože da uhvati Srpske junake Mladića i Karadžića.
I po toj DOS-ovskoj logici bi i partizani i četnici i Draža i Tito trebali svi da se predaju Nemcima i Ustašama. Hvala Bogu Draža i Tito su bili pametni i nisu se predali, isto tako je i Mladić pametan i nepredajese.

Па теби изгледа није јасна разлика, ти си луд или оно друго човече. У 2 светском рату су сви знали да ће после Стаљинграда Хитлер да пукне да ће доћи до мира а сад сви знамо да нема ништа од тога да Амери пукну.

АКо не разумеш, ја не могу да ти помогнем. ИНаче ствари су врло једноставно или ћеш да урадиш оно што они траже или ће (на њихову велику срећу) они да те уцењују.

Наравно да не мислим да је то што се ради у Хагу праведно, али тако је како је.

А о овим вашима сам имао високо мишљење док нисам схватио колика су багра, и ***** које дозвољвају да две државе буду таоци због њихови 20 година живота колико им је заједно остало.
 
Chávez:
Jadan je toliki nedostatak argumenata kad si primoran da svaki post svodis na "jajare", "seronje" i slicno.
Pitaj bilo koga iz jedinice ako mozes, da li podrzavaju to sto je danas uradio Kostunica i sta je pre njega radio Djindjic.
Ostaje nada da ce Kostunica ostati dosledan Djindjicevom putu i da sa njega nece skrenuti.

Па добро, мало ме нервирају они што се називају патриотима а уствари су обичне.... али свако има право на своје мишљење.

Ајде пробаћу овако да ти појасним -

Сценарио 1.

Младић није у Хагу = Србија - улазак у ЕУ - кредибилитет - Србију уцењују - Косово = пукли смо

Сценарио 2.

Младић у Хагу = Србија + уалазак у ЕУ + кредибилитет + Србију не уцењују + Косово јер се позивамо на међународно право које смо испоштовали сарадњом са Хагом = најбоље могуће за Србију
 
Torius:
Сценарио 1.

Младић није у Хагу = Србија - улазак у ЕУ - кредибилитет - Србију уцењују - Косово = пукли смо

Сценарио 2.

Младић у Хагу = Србија + уалазак у ЕУ + кредибилитет + Србију не уцењују + Косово јер се позивамо на међународно право које смо испоштовали сарадњом са Хагом = најбоље могуће за Србију
crveno je suština, a na prost način si objasnio sve, samo se bojim da mnogi ni tako pojednostavljeno neće shvatiti.
Ili, ja ću da se pozivam na pravo koje meni odgovora,a koje ne, ma ko ga hebe.
 
Torius:
У 2 светском рату су сви знали да ће после Стаљинграда Хитлер да пукне да ће доћи до мира а сад сви знамо да нема ништа од тога да Амери пукну.


AHAHAHAHAHAHAHAH

avatar5036ik7.gif


Ma da li je moguce sta ja citam ovde... :roll:
 
Torius:
Па добро, мало ме нервирају они што се називају патриотима а уствари су обичне.... али свако има право на своје мишљење.

Ајде пробаћу овако да ти појасним -

Сценарио 1.

Младић није у Хагу = Србија - улазак у ЕУ - кредибилитет - Србију уцењују - Косово = пукли смо

Сценарио 2.

Младић у Хагу = Србија + уалазак у ЕУ + кредибилитет + Србију не уцењују + Косово јер се позивамо на међународно право које смо испоштовали сарадњом са Хагом = најбоље могуће за Србију

Pa te bajke slusamo od 2000. Ja koliko se secam mi smo sve nase probleme trebali da resimo jos isporukom Milosevica.
A sta ako Kosovo postane nezavisno pre nego sto Kostunica uhvati Mladica? Onda valjda odustajemo od daljnih isporuka, a?
 
И, тако је "случајно", баш сад Толимир "изронио". :roll:

Е, ако још увек има оних који нису схватили да је то све једна представа за замајавање наивних...

Чиста постмодерна.
 
Chávez:
Cak i da je istina da je Milosevic potpisao saradnju sa Hagom, a nije, otkad to DOS postuje poteze tog "rezima"? Sta bi sa presudama Solani i ostalima?
Bravo!
Bash tako!
Otkad ovi poshtuju bilo shta shto se nije desilo, otkad, po njima, pocinje istorija Srbije?
Nece Solana ni ostale ubice odgovarati. Ipak, neko to odgore vide sve...
Ovo, naravno,ne vazi za one koji u Boga ne veruju, mislim na neke "demoktrate" sa ovog podforuma.
 
djindjic zivkovic kostunica sve je to ista banda izdajnicka.

kostunica je opet najopasniji od svih njih jer se svo vreme folira da je navodno posteni srpski nacionalista. cist izdajnik nista drugo samo sto za razliku od djindjica i zivkovica to zna dobro da zamaskira. zato je i najopasniji.
 
Jerry Ropero:
djindjic zivkovic kostunica sve je to ista banda izdajnicka.

kostunica je opet najopasniji od svih njih jer se svo vreme folira da je navodno posteni srpski nacionalista. cist izdajnik nista drugo samo sto za razliku od djindjica i zivkovica to zna dobro da zamaskira. zato je i najopasniji.
Mene je prevario, samo tako.
Sve vrme misljadoh, evo ga jedan Srbin i patirota,da bi na kraju ispalo da je jedan (kao sto ti i rece) najopasnijih, jer se vesto maskirao, a pod maskom- i vise od izdajnika :shock:
 
А сада, још увек, исто тако, после свега, верујете у СРС, то јест, Шешеља, Тому...?

Ја одавно рекох да потпуно разумем ту, готово - очајничку - потребу сваког од нас, који желе добро Србији, и српским интересима, којима је стало до овог народа и државе, али, после свега - не верујем више - НИКОМЕ!

(И зашто стално понављам такође - лако је с ЛДП и сличнима, њихово противсрпство се види и с Плутона, али ме брину ови други).
 
General Tolimir i je teško bolestan. Njemu su, su zbog bolesti
odbrojani dani...Uhvacen je uz veliku saradnju Srpske obavestajne sluzbe sa muslimanima i Hrvatima... Posle teske operacije koju je imao, nema sanse da prezivi....Umrece u Hagu..
Koji je po redu Srbin koji ce umreti u Hagu?
 
*BILJA*:
General Tolimir i je teško bolestan. Njemu su, su zbog bolesti
odbrojani dani...Uhvacen je uz veliku saradnju Srpske obavestajne sluzbe sa muslimanima i Hrvatima... Posle teske operacije koju je imao, nema sanse da prezivi....Umrece u Hagu..
Koji je po redu Srbin koji ce umreti u Hagu?

a da se ustvari nije on predao radi lecenja, :?: ipak je tamo nega bolja :-D
 
bas mi pade na pamet ona legendarna pesma od Lu Rida

Just a perfect day,
Drink Sangria in the park,
And then later, when it gets dark,
We go home.
Just a perfect day,
Feed animals in the zoo
Then later, a movie, too,
And then home.

Oh it's such a perfect day,
I'm glad I spent it with you.
Oh such a perfect day,
You just keep me hanging on,
You just keep me hanging on.

Just a perfect day,
Problems all left alone,
Weekenders on our own.
It's such fun.
Just a perfect day,
You made me forget myself.
I thought I was someone else,
Someone good.

Oh it's such a perfect day,
I'm glad I spent it with you.
Oh such a perfect day,
You just keep me hanging on,
You just keep me hanging on.
:mrgreen: :mrgreen:
a bice jos lepse kad mu smotaju i shefa
 
*BILJA*:
Valjda onim lekovima protiv lepre, da se ne muci mnogo.
Humani su ljudi u Hagu, gotovo koliko i oni koji ga u takvom stanju isporucise :roll:

to sto bi ti zelela njemu da daju je sasvim druga stvar.
cim Tolimir umre srs ce na sva usta da udari pricu kako je ubijen...naravno, niko se nece setiti toga da je imao tesku operacjiu i da su mu "dani odbrojani" bez obzira bio u hagu ili ne....
 

Back
Top