ovo ne treba propustiti OBAVEZNO!!!-nekretnine

peros

Početnik
Poruka
25
Mislim da je ovo zaista prava sansa ,i gotovo da mogu da kažem sa sigurnoscu od 99 % siguran biznis.Svi ljudi koji su malo razmislili uradili su t i kupili neku nekretninu ,ali još nije kasno ,nadam se da neće biti ljudi koji će kasnije da govore kako ima je zao sto i oni nisu nešto kupili.
evo link da vidite ovu stvar posjetite OBAVEZNO: http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/



mnogi se bogate ja mislim da sad možemo i mi.
pozdrav.
 
bojan p:
O, novi gladijatori u areni.

Već sam poečo da brinem da im se nije štogod desilo.
[/QUOTE



Zaista neznam zasto ljudi na ovo posmatraj kao na neki bzv net biznis ,a ne na sansu koju treba iskoristiti ,svi vide koliko je dobar biznis i dolaze i kupuju a mi cemo opet na kraju da vicemo gdje nam je bila glava.
POSJETITE OBAVEZNO: http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/
 
Ma ljudi znam ja sve i sta rusi rade on dodje i kupuje velike placeve ,vile itd.A za nas dovoljan je jedan stan u budvi ili nekom drugom gradu i onda sacekate i cijena puta 3.Ma nebih se ja bavio sa ovim ,samo se raspitajte sta raspitajte sta rade agencije koje prodaju koliko oni deru ,ali ja necu ja samo zelim da sto vise ljudi ovo iskoristi.Jer cijela evropa to vide a mi ne ,prosto ne mogu da vjerujem.
 
Peros, ne siri takve vesti javno- pokvarices biznis.Kad se tako nesto nacuje cutis i sam zgrces pare!;)

A sto se tice zarade, kako mi da kupimo jeftinije od ostalih i ko garantuje da ce cene da skoce(i to tacno 3puta)?

Setih se INDEXOVOG POZORISTA-"Ako naidje rom, goranac ili nedaj Boze posteni albanac, ja ga odmah pustim...."
 
Nemora ona da skoci tacno tri puta!!!-JA ne zelim da nam sve kupe investitori iz stranih zemalja ves ,da i mi iz okolisa nesto zaradim ,mada koliko ja vidim ,ima i njih dosta vjerujte iz srbije,iz hrvacke ,bosne .Ja bih zelio da takvih bude sto vise ,i ne da traze usluge od agencija,koje ih oderu,vec ako se neko odluci na taj korak obrati se meni ,kao nekom prijatelju kojem se to desava tu pred vratima,i koji ce ga iskreno posavjetovati.Ma nema toliko siptara koliko se prica u srbiji!!!
 
siptara nema bez u ulcinju,a sto se tice ostalog dela crnogorskog primorja od utjehe do kotora sve uzimaju no1. rusi,englezi,cesi,svedjani,njemci,kinezi,...znaci ima ih iz svake zemlje podjednako.a ni bogati srbski biznismeni ne zaostaju za njima,radim sa nekretninama pa znam.
Sad se stvarno isplati kupiti cak i staru kucu i renovirati i zaraditi cak i do 5puta na nju,kao sto neki rade.
ali sad je malo i pritajila prodaja jer mestani su se prepali sta ako prodaju da kupe za te pare kad su cene katastrofa.to se jedino isplati onim ljudima iz srbije sto prodaju zarade dobro za vikendicu i kupe gore 4,5 stanova od tih para.
 
Sad se stvarno isplati kupiti cak i staru kucu i renovirati i zaraditi cak i do 5puta na nju,kao sto neki rade.
mene samo zanima dali banke daju kredite za nekretnine jer sam švorc. Inače mislim da je najbolje vrijeme za nekretnine bilo 90-tih godina, rat, sankcije i sl., sigurno se moglo kupiti stanova za nikakve pare.
 

Back
Top