Odo i ja na Kosovo i Metohiju

Torrente BG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.498
Marko Jakšić optužio Norvešku da prednjači u smišljenoj akciji kojom se srpskim porodicama sa Kosmeta daju useljeničke dozvole za zapadne zemlje

BEOGRAD - Zemlje zapadne Evrope i Amerika vrše takozvano humanitarno etničko čišćenje Srba sa Kosova i Metohije! Ovu optužbu izneo je predsednik Zajednice srpskih opština i naselja Kosova i Metohije Marko Jakšić, koji tvrdi da se u poslednje vreme mlade srpske porodice sistematski odvode na Zapad. Ova zajednica zatražila je juče od Ministarstva spoljnih poslova Srbije da zaustavi ovaj talas.

Odo i ja na KiM.Pa pravac kod Samante u Ofenbah. :-D Cim mi daju tu dozvolu :D
 
Torrente BG:
Necu nista da trazim .Vidis da sami dele i nude useljeničke dozvole za zapadne zemlje.
Kad dobijem istu useljavam se kod Samante u Ofenbah :) I sta me briga.Jos i Samanta dobra riba.Da i meni jednom upadne sekira u med. :D

.nekad si bio cool tip :sad:
...cak smo se spremali i tenkom (ja ,ti i ples ;) da idemo kod adema :D
a vidi ga sad :shock:
idem,pa idem,.... germany.. samanta :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
pa gdi si ti [je gledao neku seriju "medij" na "nova tv"]
u vezi tenka, mislio onomad, cisto da pomogne uck, takve su patrijote, ili beze :oops: ili daju komsijama tenkove :-P

A ti imas tu.pa tu Novu Tv...blago li se tebi...ja nemam to ovdeNa u Beograd... :cry:

Gledacemo mi to kad dodjem dole kod tebe, jel' da? 8-)

A jel' si ti bas u toj K. Mitrovici il' tu negde...tek da znam sta od obuce da ponesem..? :oops: 8-)
 
E hajde sad jednu ozbiljnu i istinitu pricu da vam ispricam..:

Moj stariji brat je pred ovaj rat bio u vojsci u Banjaluci i tamo je sa njim bio i jedan Dzafer iz Pristine, student elektrotehnike tada.

Kada su izlazili, isli su preko Beograda i moj brat je svratio Dzafera kod nas. Da ne duzim pricu, ostao je ovde par dana...lepo smo ga ugostili, domacinski kako je i red kod nas.

Kako smo mama i ja pre toga skoknule do Italije da bratu kupimo svasta nesto, pa i par mokasina, a Dzafera su nazuljale cipele, ja sam mu poklonila jedne bratove mokasine...

Izlazio je on svakuda i jako mu se svidelo, sto Bg, a i mi kao porodica...

Puno puta nas je zvao da dodjemo dole kod njega u goste, a kada sam ja tatu pitala sta bi on rekao na to, jer je jos onda bilo svacega, moj pokojni otac koji je...pa znao i radio na mestima gde je morao da zna je odgovorio :
" Ako vam se ide, idite...koga oni prime u goste, u stanju je cela familija da izgine, a vama da ne fali dlaka sa glave..".

Ja sam bila klinka, a moj brat je nastavio da studira napolju tako da tada nismo otisli.

Kada je kod nas bilo bombardovanje, jedan dan je zazvonio telefon i javlja se Dzafer iz Londona sa velikim i iskrenim pozivom da dodjemo kod njega...svi.

Eto...meni se tada plakalo i plakala sam. To je ljudski. Nismo svi isti i svagde ima ljudi i neljudi, pa vi svi ovde malo razmisljajte... :smile:
 
SANDRINAbg:
E hajde sad jednu ozbiljnu i istinitu pricu da vam ispricam..:

Moj stariji brat je pred ovaj rat bio u vojsci u Banjaluci i tamo je sa njim bio i jedan Dzafer iz Pristine, student elektrotehnike tada.

Kada su izlazili, isli su preko Beograda i moj brat je svratio Dzafera kod nas. Da ne duzim pricu, ostao je ovde par dana...lepo smo ga ugostili, domacinski kako je i red kod nas.

Kako smo mama i ja pre toga skoknule do Italije da bratu kupimo svasta nesto, pa i par mokasina, a Dzafera su nazuljale cipele, ja sam mu poklonila jedne bratove mokasine...

Izlazio je on svakuda i jako mu se svidelo, sto Bg, a i mi kao porodica...

Puno puta nas je zvao da dodjemo dole kod njega u goste, a kada sam ja tatu pitala sta bi on rekao na to, jer je jos onda bilo svacega, moj pokojni otac koji je...pa znao i radio na mestima gde je morao da zna je odgovorio :
" Ako vam se ide, idite...koga oni prime u goste, u stanju je cela familija da izgine, a vama da ne fali dlaka sa glave..".

Ja sam bila klinka, a moj brat je nastavio da studira napolju tako da tada nismo otisli.

Kada je kod nas bilo bombardovanje, jedan dan je zazvonio telefon i javlja se Dzafer iz Londona sa velikim i iskrenim pozivom da dodjemo kod njega...svi.

Eto...meni se tada plakalo i plakala sam. To je ljudski. Nismo svi isti i svagde ima ljudi i neljudi, pa vi svi ovde malo razmisljajte... :smile:
e sada ce ovi.... bla bla, u stilu "a kako albanac moce biti covek???..
ps. ma i ja ti garantujem da ako dodjes nece ti dlaka s glave faliti
 
Torrente BG:
Marko Jakšić optužio Norvešku da prednjači u smišljenoj akciji kojom se srpskim porodicama sa Kosmeta daju useljeničke dozvole za zapadne zemlje

BEOGRAD - Zemlje zapadne Evrope i Amerika vrše takozvano humanitarno etničko čišćenje Srba sa Kosova i Metohije! Ovu optužbu izneo je predsednik Zajednice srpskih opština i naselja Kosova i Metohije Marko Jakšić, koji tvrdi da se u poslednje vreme mlade srpske porodice sistematski odvode na Zapad. Ova zajednica zatražila je juče od Ministarstva spoljnih poslova Srbije da zaustavi ovaj talas.

Odo i ja na KiM.Pa pravac kod Samante u Ofenbah. :-D Cim mi daju tu dozvolu :D

Ово је потпуно тачно а и до сада им је то био најраспрострањенији начин уништавања. Врло прецизно воде евиденцију о младим паровима - које
примамљивим понудама ОДВОДЕ ЗАУВЕК да им тамо чисте клозете... то
је право правцато геноцидно етничко чишћење и ПОТПУНА ИЗМЕНА
НАЦИОНАЛНЕ СТРУКТУРЕ неког краја.

Сећам се да су ОДБИЛИ својевремено да Влади Србије дају тачне податке
о "одведеним" избеглицама из 'рватске и БиХ... јер та цифра би свакако била
скандалозна.
 
eremita:
Ово је потпуно тачно а и до сада им је то био најраспрострањенији начин уништавања. Врло прецизно воде евиденцију о младим паровима - које
примамљивим понудама ОДВОДЕ ЗАУВЕК да им тамо чисте клозете... то
је право правцато геноцидно етничко чишћење и ПОТПУНА ИЗМЕНА
НАЦИОНАЛНЕ СТРУКТУРЕ неког краја.

Сећам се да су ОДБИЛИ својевремено да Влади Србије дају тачне податке
о "одведеним" избеглицама из 'рватске и БиХ... јер та цифра би свакако била
скандалозна.

ništa više od tebe i tvojih postova :shock: :roll:
 
Torrente BG:
Marko Jakšić optužio Norvešku da prednjači u smišljenoj akciji kojom se srpskim porodicama sa Kosmeta daju useljeničke dozvole za zapadne zemlje

BEOGRAD - Zemlje zapadne Evrope i Amerika vrše takozvano humanitarno etničko čišćenje Srba sa Kosova i Metohije! Ovu optužbu izneo je predsednik Zajednice srpskih opština i naselja Kosova i Metohije Marko Jakšić, koji tvrdi da se u poslednje vreme mlade srpske porodice sistematski odvode na Zapad. Ova zajednica zatražila je juče od Ministarstva spoljnih poslova Srbije da zaustavi ovaj talas.

Odo i ja na KiM.Pa pravac kod Samante u Ofenbah. :-D Cim mi daju tu dozvolu :D
Pa iako je Jaksic prevarant sa ovim je u potpunosti u pravu i to nije stvar samo sa Kosovom ,lepo je rekao Canak da ljude u Srbiji na okupu drzi samo Oli Ren i vizni rezim ,a ne nikakva ljubav prema domovini cim bi nam ukinu vize ili pasose odma bi se trecina zemlje najmenje iselila .
 

Back
Top