k700 ili e250

eki86

Obećava
Poruka
52
Imam Sony Ericsson k700i kog sam uzeo novog pre dve godine i sluzi me extra. Zadovoljava moje potrebe ali se dvoumim da li da ga prodam i uzemem Samsung E250, moze da se nadje nov za 100-100e. Samsung mi se svidja vise zbog dizajna nego zbog funkcija, nisam omatoreo, ali sam nekako preraso to, daj mi slike, melodije, igrice itd. jedino su mi jos klipovi zanimljivi, ali ono neki dobri ... znaci da li bi ste vi ostavili k700 i uzeli e250 ili ne i zasto ???
 
ja licno imam k700i i sam prezadovoljan.Ne bi ga ostavio za taj samsung.Svigdza mi se to sto k700i ima sve sto mi je potrebno i vise.Ima FM radio,bluetooh i neke druge stvari.Ja mislim da slaba strana k700i je sto ima malu rezoluciju kamera i sto nema slot za memoriske.Ako mene poslusas ja ne bi menjao osobeno ne radi dizajn posto i mene se mnogo nesvidza dizajn k700i.Ali taj samsung nema infrared sto ja bez toga ne bi zamislio telefona.U svaki slucaj izbor je tvoji.
 
pa dobro sad infra red sam koristio mozda 2 puta za ove dve godine, koliko ga imam tako da to nije problem. i meni je po funkcijama k700 i dalje vrh, sve sto mi je potrebno ima, ali brate dosadan mi vise ...
 
imao sam k700i i prezadvoljan sam njime.jednostavno,telefon je extra
moj savet ti je da uopste ne razmisljas o kupovini bilo kog samsunga,iznervirace te,ili ce ti ispasti i ode 100e za popravku(u najboljem slucaju!)racunaj ovako:
displej 50-70e
dobro kuciste 20e(jer niko u servisu nece da ti stavi neko kinesko)
flat kabal oko 80e(menja se pri svakom otvaranju telefona)
ukoliko ti ode samo displej,racunaj na ovo...
a da ne pricamo o ploci,flash memoriji...
zato nemoj ni da mislis o samsungu!
moj predlog ti je da das 10e vise i uzme nokiu 7610 i da te bog vidi!!!
a ako hoces sonyerikson k750i
pozz
 

Back
Top