DREAM TEAM

Andjelčić71855

Primećen član
Banovan
Poruka
942
Ajde ljudi ova tema je samo za vas otvorena.....komentarisite najbolju seriju na nasem podruciju!!!! I to sa najboljim glumcima!!!!!!!!
Sta reci tu su Judjin,Kasper,Rajan i kompanija na koje pola devojaka peni!!!!!! :lol:

P.S. Sonja bacaj se na Judjina a ja cu na Rajana!!!!!!!!!!
 
Odlicna serija, steta sto je nisam pratila od prve sezone.
Inace meni su slatki Kasper,Judzin i ovaj menadzer Alex Dempsi.

Jel' ima neko ovu seriju? Trazim je bas odavno.
 
Pa ja je nemam..ali meni je to extra serija prosto sam otkinula na nju!! A pratim je tek od skoro...od one epizode kada Rajan pauzira godinu dana zbog povrede noge i treba da odigra prvu utakmicu posle velike pauze....
Ja i moja naj ortakinja smo se zesce nalozile na tu seriju! Skoro ni jednu epizodu ne propustamo!
Meni je Rajan najlepsi..pa onda Kasper, Judjin.....
A sta kazes Igumane Kaspera ce da ubiju na kraju??? A zbog cega???
 
JOj brate...Lela...serija je nevidjena!!!
Posle Mike&Angelo, ubedljivo najmocnija serija...
Bas je super osmisljena...to je glupo sto ce da ubiju kaspera...Ona Linda Blok je bas likusa, a Judjin???Strasno kako covek super izgleda...mada, najbolje, po mom misljenju glumi Rajan...ali, i Hektor je simpatican lik...ma super su.

Lela, napisi scenu kad budes imala vremena
 
Ma oni su mi extra..ali ne mislim da Rajan po tebi najbolje glumi nego da ti se svidja pa ti kao zbog mene tako kaze..ma opusti se ..i ako ti je lep a znam da jeste..ma meni su svi likovi kao i obicno!! Svi oni extra izgledaju tj. vecina...ne zelim da izdvajam neke a ti znas koji su!

Napisala sam scenu samo da ti je dam da procita..ali ja tvoju nisam nijednu sto znaci da treba lepo da mi das te tvoje scenice da budem u toku!!! :)
 
E hvala ti na ovoj informaciji....
Ma meni je serija vrh!!!! Nikada nisam gledala bolju..a tek glumci su bombe!!! Sto znaci da ne mogu da zamislim kako je ce biti to kada se zavrsi....a nadam se da nece uskoro!!
 
Ipak ce uskoro. Ne znam da li su kupili desetu sezonu, a do kraja devete ima jos nekih 5-6 epizoda.
Ja pokusavam da je nabavim na disku, ali niko nema. Pokusaj i ti, pa ajvi ako nesto naidje.
 
Provali me Lela....svejedno odlicno glumi...Rajan je bas opusten lik i ima super karakter...dobrica je ali s druge strane nekako opasan (u odredjenim situacijama naravno). Judjin nema veze sa glumom, ali je presladak....Ovaj Hektor se takodje dobro snasao...Linda je fenomenalna...Nerviraju me jedino one fufice koje se pojavljuju s vremena na vreme, prolazne avanture...strasno
 
JekaiGeorge:
Ipak ce uskoro. Ne znam da li su kupili desetu sezonu, a do kraja devete ima jos nekih 5-6 epizoda.
Ja pokusavam da je nabavim na disku, ali niko nema. Pokusaj i ti, pa ajvi ako nesto naidje.
Vazi sto znaci da i ti meni javis ako bude nesto....:)
Ako nabavis nemoj na mene da zaboravis!!!!!!!
 
katy:
Provali me Lela....svejedno odlicno glumi...Rajan je bas opusten lik i ima super karakter...dobrica je ali s druge strane nekako opasan (u odredjenim situacijama naravno). Judjin nema veze sa glumom, ali je presladak....Ovaj Hektor se takodje dobro snasao...Linda je fenomenalna...Nerviraju me jedino one fufice koje se pojavljuju s vremena na vreme, prolazne avanture...strasno
Pa ja sve izvaljujem..:)
Pa jeste Rajan je meni presladak ..i to mnogo...jednom recju BOMBA!!!!!
Pa fufica mora da ima..kakva bi to serija bila bez tih fufica....:) A Linda je lik od zene kao sto i vidis sama.....majke mi bas je extra likusa..... Sonja jer si cula ovo uskoro kraj serije...ja cu da umerem ako se zavrsi... :cry:
 
I meni je Linda lik, ali po stranim forumima i ne vole bas. na jednom su je opisali kao "iskonsko zlo".
U sustini zbog nje ce Alex da se preda policiji. Prvo ce da ga zastiti i da mu spali odecu, a posle ce da mu nabija osecaj krivice. U tom delu je mozda i ja prestanem da je volim zato sto ja volim Alexa
:D . Mada je Judzin bas sladak. Kao i Kasper. Kao i polovina tima :lol:
Jedino m se ne svidjaju Mudi, Mekaj i mozda jos po neko.
 
Pa jbg. to je tvoje misljenje! Svako ima svoj ukus....
Ma sta god drugi pricali meni je Linda likcina najveca...nema vece!!!!!! Naca zenska uloga u seriji....
Samo da se ne zavrsi ova serija/...ja cu da umrem..tek sam je skoro otkrila a sada da mi propadne uzivanje u njom...jao place mi se....:)
 
Ma nije moje misljenje da je ona zla, tako kazu po forumima. Meni je ona najjaci zenski lik u seriji, a od zenskih likova ne volim Kloi. Es mi je isto simpaticna, ali Linda je odlicna. Bas su nasli dobru glumicu, cista desetka.
A kako vam se svidja Alex? Meni sladak, ali me zanima vase misljenje :D
 
fashion queen:
mislim na neku eksploziju
A pa to se desilo jos u proslom serijalu...to su oni imali neku utakmicu i osvojili taj kup..ili tako neka fora! U svakom slucaju to je bilo finale i oni su pobedili....i onda je neko stavio bombu ispod autobusa...i ode sve u nebo! A Rajan, onaj crnac sa kikicama i onaj treci kapiten.oni su jedino preziveli zato sto nisu bili u basu! Ali ne znam zasto nisu bili u basu...zbog toga je Rajan zaplako kada su stojali na parkingu! A i morali su malo da se iskuliraju na stadionu zbog losih secanja!! :) :lol:
 
Andjelčić:
A pa to se desilo jos u proslom serijalu...to su oni imali neku utakmicu i osvojili taj kup..ili tako neka fora! U svakom slucaju to je bilo finale i oni su pobedili....i onda je neko stavio bombu ispod autobusa...i ode sve u nebo! A Rajan, onaj crnac sa kikicama i onaj treci kapiten.oni su jedino preziveli zato sto nisu bili u basu! Ali ne znam zasto nisu bili u basu...zbog toga je Rajan zaplako kada su stojali na parkingu! A i morali su malo da se iskuliraju na stadionu zbog losih secanja!! :) :lol:
Mala ispravka.Nije bila podmetnuta bomba,vec je Don Barker njihov bivsi menadzer udario kolima u autobus.Inace ima valjda vise od godinu dana da pratim seriju EXTRA je.E,da malo mi zao sto nema Fleca...
 

Back
Top