ONLINE SHOPOVI STO SALJU U SRBIJU

Za to zahvali nasim 'pametnim' ljudima koji su 'zajebali amere' tako sto su im krali kreditne kartice, ili koristili lazne... Nasa zemlja je na onoj black listi, i vecina izbegava da salje ovde.

Kazi kakva ti roba treba, posto znam par sajtova koji sasvim fino salju ovde (mada mnogi nece da prihvate Visa Virtuon, pa ce ti trebati prava Visa ili MasterCard Global da bi mogao da pazaris)...
 
RiSK:
Nekim tipovima nikada ne stigne ono zbog cega im skinu lovu sa kartice...

... sad but true... to mi se cesto desava... evo poslednje je bio rodjendanski poklon za leiasw... pukao dodatnu kintu da stigne FedEx-om, i na sajtu stoji 'Delivered', a ja to ne dobih :\ ...

Jedino me DHL nikad nije izneverio, ali zato su bez malo duplo skuplji od FedEx-a...

A na obican airmail, ili snailmail zaboravi... to ti verovatno nikada nece stici...
 
Kod nas moze da se "izvadi visa" samo se malo raspitaj po bankama - mislim da Jubanka nesto radi sa tim ali nisam siguran...

Sto se tice elektronike i sportske opreme ne mogu da verujem da na na amazonu nisi nista nasao. Evo pade mi nesto napamet: odi na www.neckermann.co.yu oni salju na kucu, domaci su - sto znaci da ces (verovatno) dobiti to sto si narucio i ima odece koliko hoces ali je uglavnom prilicno truleks...

A sta te konkretno zanima o elektronici?
 
Amazon ne shalje kod nas , a inace na international shipping salju samo knjige , dvd , itd. od elektronike me zanimaju digitalne kamere koje su u us jeftinije za dobrih30% nego kod nas ... e da nasao sam za odecu www.eastbay.com imaju super cene , prihvataju sve visa cards (pa i virtuon),i hoce da salju kod nas ali samo preko U.S. mail-a.
 

Back
Top