Vila Andriana u Neos Marmarasu-iskustva

Prosle godine sam letovao u N.Marmarasu u vili Vaso bich. Prvi put cujem za tu vilu Andrijana i neznam gde se tacno nalazi. Samo mesto nije lose ali za porodican odmor. Mislim da nije za mladji svet jer nema bas puno gde moze da se izadje. Centar grada je u precniku svega 700-800 m i sav je brdovit. Jedna jednosmerna ulica u kojoj je frka i za parkiranje i za setnju. Ima 10-tak kafica, picerija i sl. Pitaj konkretno sta te zanima i reci cu ti. Kazi mi gde se nalazi ta vila Andrijana pa cu ti reci koliko si blizu plaze, centra......Pozz
 
Na gradskoj plazi se prosle godine niko nije kupao-bar ja nisam video a do prve dobre plaze imas oko 300 m i to ti je u pravcu Porto Carrasa koji je udaljen od centra oko 1 km orijentaciono. Mi smo prosle godine ulazili u taj kompleks cisto onako iz radoznalosti da vidimo sta sve ima i odusevili smo se koliko je lepo ali nismo koristili njighove usluge niti se kupali na njihovoj plazi mada mislim da ti to niko nebrani. To nije Cg pa da ima neka privatna plaza ili granica. Sve je povezano. Jedna duuuuuugacka plaza od N.Marmarasa do Porto Carrasa i niko te nista nepita. S obzirom da idete sa 2 male dece mislim da ce vam P.Carras biti daleko a gradska plaza vam se mozda nece svideti. Cista je voda ali je sljunkovita plaza i po velicini nije velika plaza. Najbliza i najbolja vam je kod fudbalskog igralista a tu je inace i pocetak te velike plaze. Videces veliko igraliste i preko puta vatrogasnu brigadu i njihove kamioncice. Srecno 1
 

Back
Top