Goran Svilanovic - novi shef BIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Po naredbi iz Brisela od Solane i iz Haga od Karle Del Ponte novi shef BIA bice Goran Svilanovic.

Izgleda da u Srbiji pravi Srbi nemaju sta da traze. Na znacajne funkcije u zemlji dolaze samo neki polualbanci, polubalije ili poluhrvati , Dulici, Jeremic-Pozderci i Svilanovici....
 
Ja nisa navikla od tebe da se na ovaj nacin salis!!!
GDE si to cuo?
To je prosto neverovatno, da mislim da CAK ni Brisel tako nesto ne bi smeo da uradi Srbiji, mada joj je radio sta je hteo i kad je hteo.
Reci da je necija izmisljostina, a ti naseo...
Pozdrav
 
Jerry Ropero:
Po naredbi iz Brisela od Solane i iz Haga od Karle Del Ponte novi shef BIA bice Goran Svilanovic.

Izgleda da u Srbiji pravi Srbi nemaju sta da traze. Na znacajne funkcije u zemlji dolaze samo neki polualbanci, polubalije ili poluhrvati , Dulici, Jeremic-Pozderci i Svilanovici....
Nemoguće, to mora da je neko zezanje. Kako jedna budala i izdajnik kao što je Svileni, može da bude na tako važnoj funkciji.
 
Он је по жељи Коштунице био постављен за министра спољних послаова СРЈ.
Касније је Свилановић уништио дипломатију, а Коштуница СРЈ

Не би ме изненадило да је тачно.
Моја душа је мирна, никада нисам гласао за Коштуницу.
 
Jerry Ropero:
Po naredbi iz Brisela od Solane i iz Haga od Karle Del Ponte novi shef BIA bice Goran Svilanovic.

Izgleda da u Srbiji pravi Srbi nemaju sta da traze. Na znacajne funkcije u zemlji dolaze samo neki polualbanci, polubalije ili poluhrvati , Dulici, Jeremic-Pozderci i Svilanovici....

A zašto nisi dodao:
"kako piše današnja "pravda" i javlja radio "Fokus", pa da znaju ljudi da nema veze sa mozgom:lol:
 
Alekasandar2:
Он је по жељи Коштунице био постављен за министра спољних послаова СРЈ.
Касније је Свилановић уништио дипломатију, а Коштуница СРЈ

Не би ме изненадило да је тачно.
Моја душа је мирна, никада нисам гласао за Коштуницу.


Upravo tako. Svilanovic je po zelji Kostunice izabran za ministra spoljnih poslova SRJ da nam razbija drzavu. Upravo je taj Svilanovic povukao tuzbe nase zemlje protiv BIH i Hrvatske za genocid sproveden nad srpskim narodom.

Inace u clanku se pominju kao glavni kandidati Zoran Dragisic , neki kandidat DS-a, nikad cuo i Svilanovic kao "kompromisno resenje" po volji Brisela i Haga. Navodno Brisel i Hag ce podrzati "evropski put" Srbije jedino ako Svilanovic dodje na celo BIA, jer je po Solani i Karli Svilanovic jedini sposoban da uhapsi Ratka Mladica.
 
Jerry Ropero:
Upravo tako. Svilanovic je po zelji Kostunice izabran za ministra spoljnih poslova SRJ da nam razbija drzavu.
:lol:
a to je radio..kako?
Jerry Ropero:
Upravo je taj Svilanovic povukao tuzbe nase zemlje protiv BIH i Hrvatske za genocid sproveden nad srpskim narodom.
to nije njegova licna odluka, vec procena cele vlasti.
protiv toga moze da laje samo osoba koja brutalno nema veze sa tom tematikom.

Jerry Ropero:
Inace u clanku se pominju kao glavni kandidati Zoran Dragisic , neki kandidat DS-a, nikad cuo i Svilanovic kao "kompromisno resenje" po volji Brisela i Haga. Navodno Brisel i Hag ce podrzati "evropski put" Srbije jedino ako Svilanovic dodje na celo BIA, jer je po Solani i Karli Svilanovic jedini sposoban da uhapsi Ratka Mladica.
inace, svilana ne bi bio los uopsta za to mesto, al ovo je jedna velika patka.
trash stampe
 
svetolik trpkovic:
Ma ja mislim na onaj olos sto je raskantao drzavu i izgubio 4 rata za 10 godina a jos bi da vrsi svoje stetocinske radnje nije LDP izgubio Kosovo i nije nam LDP ili DS omogucio plate od 3 marke i Jezdu i Dafinu nemoj da se pravis gluplji nego sto jesi .

Pa nisam ni ja, pa bi se nervirao oko svilenka. Mislim da se opredelio za Korist ispred politike, tako da nema nista od najavljenog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top