Republika e Kosovës

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
u tekstu je bilo jos par informacija i izjava politicara kosova ali meni je bitno bilo ovo. a administrator, on nije bio spomenut, jel to dozvolio ???pa verovatno, bez njegove saglasnosti se ne odlucuje o ovim pitanjima. preneto sa QIK-a
pristina, 29 maj
ekipa negocijatora i predsednistvo parlamenta konacno su se slozili da se sledeceg utorka objavi konkurs za drzavne simbole, dok ce na putnom dokumentu figurirati ime "republika kosovo"
 
Ћути сине и пливај ... далеко је Америка ...

Чу ли ти бАдеме да су с телефомом нешто договорили Путин и Буш ?
А и ... прво скочи па кажи хоп.
 
Молим модератора да уклони темо. написан наслов је на страном и непознтом језику, а текст теме је написан на нечему што личи на Српски.
 
Lacibg:
Ћути сине и пливај ... далеко је Америка ...

Чу ли ти бАдеме да су с телефомом нешто договорили Путин и Буш ?
А и ... прво скочи па кажи хоп.
da se razumemo , ja sam samo preveo vest, :lol: :lol: utorak je blizu, pa... poslacu vam dokumenat ako mogu
 
Alekasandar2:
Молим модератора да уклони темо. написан наслов је на страном и непознтом језику, а текст теме је написан на нечему што личи на Српски.
tekst teme je kopi-paste sa izvora, a ako ne razumes sta znaci mogu ti prevesti
 
Alekasandar2:
Молим модератора да уклони темо. написан наслов је на страном и непознтом језику, а текст теме је написан на нечему што личи на Српски.
Naslov je prljava provokacija (da ne govorim o Ustavu Srbije), pa ne samo da bi trebao da se brise naslov, nego i ADEM .
 
south:
da,
zar oni ne pisu republjik :D

ekipa negocijatora i predsednistvo parlamenta

Мени то сумњиво. Држим се максиме једног амера, која ме одушевила
"Све што је написано на мени неразумљивом језику, написала је Ал-Каида. Убиј доносиоца пошиљке, пронађи одакле је и сравни му постојбину нуклаерним ударом"
:lol:
 
Salvantis:
Naslov je prljava provokacija (da ne govorim o Ustavu Srbije), pa ne samo da bi trebao da se brise naslov, nego i ADEM .

мани га. нормалан човек нађе неку сисату рибу са интернета као тему за онанисање, а овај нађе пасош "Репубљик косова" за исту ствар....
ПЕРВЕРЗИЈА
:razz:
 
Alekasandar2:
Мени то сумњиво. Држим се максиме једног амера, која ме одушевила
"Све што је написано на мени неразумљивом језику, написала је Ал-Каида. Убиј доносиоца пошиљке, пронађи одакле је и сравни му постојбину нуклаерним ударом"
:lol:

:lol: :lol: :lol:
 
Salvantis:
Naslov je prljava provokacija (da ne govorim o Ustavu Srbije), pa ne samo da bi trebao da se brise naslov, nego i ADEM .
naslov je "ime" koje ce biti na dokumentu. ali niko ne postavlja pitanje kako to moze odluciti parlament kosova bez saglasnosti administratora?? a ako se on saglasio ??? e tu je poenta moje teme, da li se nesto desilo sto mi ne znamo???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top