Kada je on najlepshi?

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Zene kada su vam oni najlepshi?

Kada me prvi put poljubio ispod kishobrana na sred knez mihajlove...skroz spontano, opushteno i neochekivano...
Kada mu uvalim gitaru da svira, a on se skroz zbuni (iako nece to da pokaze :razz: )...
Kada ga vidim kako kulira moj pms...gori u sebi i cuti...a rado bi me isprebijao... :lol:
Kada sedimo zajedno na drvetu i gledamo oblake ( a ja krishom sa vremena na vreme pogledam u njega)...
Kada peshacimo par kilometara do nekog mesta na kom zelimo da imamo sex...i onda shvatimo da ce nas "spaliti grom" ako ostanemo...i krenemo da vrishtimo od smeha... :lol:
Svaki put kada poljubim njegove socne mekane usne...
I tako...
 
Pa sad, ja mozda nisam najmerodavnija da odgovorim na ovo pitanje, hocu reci nisam u stalnoj vezi, ALI, najsladji mi je kad me ujutru probudi njegov pogled!
Spavam, polako se razbudjujem, osecam pogled na sebi, otvorim oci, a on budan, naslonjen na ruku, gleda u mene pogledom koji govori sve!
To su bili lepi dani! :)
 
Najlepshi mi je...hm... ma otkud znam..uvek mi je lep..ali evo npr... u jednoj beloj majici mi izgleda extra..dok sedi i zadubljeno chita novine.... a ja sedim i blenem u njega.. :lol: romantichno.. :lol:
Prelep je kad spava... nekako.. tako,kao andjeo... :)
Uh..te varnice iz ochiju,kad seva pozhuda i strast iz njih... onda mi izgleda bash onako... mocno ;)
BAH,svaka ti je zlatna.. ;)
Secam se josh jedne situacije gde mi je bio prelep,ali .. to je bio jedan trenutak i nije vezan bash za neki detalj... vishe onako osetno,manje deskriptivno...
Ubedljivo najlepshi mi je kad izadje mokar ispod tusha i spontano onako protresa kosu.. po telu mu josh po koja kapljica ... on sav izvajan.... dobro,dosta je bilo... krenula mi voda na usta. :lol: :D
 
Spavam, polako se razbudjujem, osecam pogled na sebi, otvorim oci, a on budan, naslonjen na ruku, gleda u mene pogledom koji govori sve!

Tako se ja jednom probudila i vidim on gleda, rek`o shta je bilo, da ne hrchem? Ma neeee, nego gledam koliko si mirna pa mi neobichno, jedino si mirna dok spavash ;)

Kada je on najlepshi?

Poshto nemam toliko bliskog&intimnog&dragog stvora pored sebe onda cu neshto iz secanja ..

- Kada se budi iz sna, pa je sav zbunjen i nekako blag i ranjiv (josh nije nabacio masku nepovredivosti)

- jbg, ne mogu da se setim, a mislila sam da ima toga josh .. medjutim, seks sa njim ne mogu da zaboravim, eto shta ostane na kraju u secanju ..
 

Back
Top