Trebaju mi papiri za EU ili CH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://forum.krstarica.com/threads/109399

Da li znas sta su i kako se dobijaju papiri za CH? Kantoni, k*ci, palci? Dakle koliko si svestan zakonskih ogranicenja (brak je neophodan MIN 5 godina, a i onda mozes da ides pa-pa ako nisi integrisan)
Koliko bi bio voljan platiti to se mozes dogovoriti na pp, ali ako si istrajan u ovome, onda se bar opisi koliko godina imas, koja ti je profesija i cime bi se bavio u zemlji u koju bi otisao,... ipak si ti taj kome je nesto potrebno, tako da probaj da objasnis recimo hipoteticki ako bi dobio papire koji ti je plan i program od tog momenta (dakle nemas stan, prijatelje ni socijalnu pomoc te zemlje)...
Trazis ogromnu stvar,... i zelim ti srecu i uspeh da je pronadjes, ali neverovatno sam skepticna po pitanju ljudi koji bi da dobiju informaciju, ne dajuci nista o sebi.
 
E da ja imam tih 50 000 eura ne bih ni pomisljala na odlazak na Zapad :D

Tačno tako ipak ti malo razmisli, sa tih 50 000 € i ono što bi platio za vizu i još po koji trošak,ovde derane moj možeš sasvim lepo da živiš 10-ak godina...:ok::super:
Veruj mi da nigde ne može i nikad neće biti kao što je ovde(naročito ako imaš koju paricu,a ti očigledno imaš)
Sedi tu di si i uživaj dok možeš...;),osim, ako nije neka preka potreba u pitanju...;)
Živ bio...:bye:
 
Tačno tako ipak ti malo razmisli, sa tih 50 000 € i ono što bi platio za vizu i još po koji trošak,ovde derane moj možeš sasvim lepo da živiš 10-ak godina...:ok::super:
Veruj mi da nigde ne može i nikad neće biti kao što je ovde(naročito ako imaš koju paricu,a ti očigledno imaš)
Sedi tu di si i uživaj dok možeš...;),osim, ako nije neka preka potreba u pitanju...;)
Živ bio...:bye:

Bravo decko izvadio si iz arhive temu staru 6 godina :D A inace bas me zanima sta je bilo na kraju i da li je lik otisao, sad vec ima 31 godinu... a sta ti to znaci "nigde ne moze i nikad nece biti kao sto je ovde" kako ne moze i kako nece, ovo je raspad sistema, najgori smo u Evropi po svemu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top