Poljoprivredna skola- just for Ana

duky

Primećen član
Poruka
849
Oke....evo...posto jedna Ana, nikako da napravi svoj kutak u kome ce da obitava, nego se naselila na ceeeelooooom forumu, ja sam odlucio da to uradim umesto nje...
E, pa Ana..u tvoju cast ;)

Dakle...ko ide u poljoprivrednu skolu?? Koji smer?? Da li mu je to bila prva zelja?? Sta misli da lje da stoodira? Sta misli o praxi u skoli?
..i... da li veruje u ono "Nema leba bez moike!" ??????
 
Planmiram prava...opsti sam smer...i sa poljoprivrdnom skolom mozes sve da studiras(osim medecine)...Svi koji misle da je poljoprivredna skola laka-NIJE NI MALO...hemija se radi bas,bas detaljno...

I da sam imala 150bodova ne bih upisala gimnaziju,jer ne znam sta sam za zavrsenom gimnazijom...Prezadovoljna sam ovom skolom...
Praxa jos nije pocela
 
:) nice....
i mi hemiju radimo bas bas bas detaljno.....
....pa, ako imas 150 poena, logicno je da neces upisati gimnaziju....nego ces, posto si genije, upisati ono sto ti bas ide....gimnazija je samo produzetak osnovne skole...i sluzi da se co'ek odluci sta ce da upise...i narafski, da ga za to pripremi...
 
samo da vam kažem, da ako hoćete da učite, jedini način da naučite kako da učite je u gimnaziji...to što nemate naziv da ste neki tehničar ovog ili onog nikoga ne zanima. ali, način da shvatie da možete da naučite nešto je moguć uglavno u gimnazjama....čast izuzecima. zbilja, ČAST IZUZECIMA.
 
e bas tako...vis kako se mi kapiramo :D

PRIMER:Tatin drug sa srednjom skolom(poljoprivrednom)radi u sudu...nebitno sta,,,u nekoj akncelariji,a moj stric sa polj.faxom nema posao

Tako da to sad zavisi i od veze i od ove sugave drzave i od srece

A ima mnogo ljudi koji su nezaposleni i sa fakultetom...
 
I jos da napomenem da je iz srednjih mnogo lakse da se zavrsi(jer ima i prakticne nastave)...Zamisli,lupam sad ti oces da upises medicinu iz gimnazije,i upise emdicinu neko zi emdicinske-kome je lakse?

Ja mislim da je veca predost za srednje skole,nego gimnazije
 
oke...primer nema skoro nikakve veze sa onim o cemu pricamo :)
zavrsena samo srednja skola nikada ne moze da bude bolja od zavrsenog fakulteta.....cak i ako imas vezu, to ne moze da bude vecno...

Zamisli,lupam sad ti oces da upises medicinu iz gimnazije,i upise emdicinu neko zi emdicinske-kome je lakse?
oke..ovo prvo vec znamo :lol: ....posle visemunutnog citanja iste recenice, shvatio sam sta je Ana htela da kaze...(opet sam morao da premestam zareze)...

da, Ana..u pravu si..donekle....jer ako posle zavrsene poljoprivredne zelis da upises prava, ti nisi ama bas ni u kakvoj prednosti u odnosu na nekog gimnazijalca...cak si u zaostatku....ali kada bi upisala poljoprivredu...bila bi u prednosti.... logicno...
 
AnaBg:):
I jos da napomenem da je iz srednjih mnogo lakse da se zavrsi(jer ima i prakticne nastave)...Zamisli,lupam sad ti oces da upises medicinu iz gimnazije,i upise emdicinu neko zi emdicinske-kome je lakse?

Ja mislim da je veca predost za srednje skole,nego gimnazije
ovo je vrhunac tvog nepismenog izražavanja. pročitaš li ti uopšte šta pošalješ?????
i samo da ti kažem da se iz medicinske reeetko ko upiše na medicinu, jer toliko malo znanja imaju za prijemni, pa završe na nekim hemijama i drugim nevoljenim fakultetima. naime, oni koji završe medicinsku PREDVIDJENI su da rade ODMAH. eventualno viša medicinska..kakav, bre, fakultet!
 
Svako ima pravo msiljenje,a vi pocinjete da me nervirate sto se ni u cemu ne slazete...I ako ste meni govorili "sta trazis na temi XIII gimnazije,ako ne dies u trinaestu,sta trazis na njoj"...ja bih pitala sta maotra trazi na forumu skole(bez ljutnje matora),ali mi niko ne moze ubediti da je gimnazija bolja od srednje skole
 
Svako ima pravo misljenje,a vi pocinjete da me nervirate sto se ni u cemu ne slazete...I ako ste meni govorili "sta trazis na temi XIII gimnazije,ako ne dies u trinaestu,sta trazis na njoj"...ja bih pitala sta matora trazi na forumu skole(bez ljutnje matora),ali mi niko ne moze ubediti da je gimnazija bolja od srednje skole

I iza tog stava cu da stojim...taman da mi Marko akze pomiricu se sa tobom,ako kazes suprotno ja necu...
 
Pa i da mi ponudi sad ne bih prihvatila...vec sam rekla,tos to ga volim je sad moja stvar,moze da se uvati za usi i igra oko mene-nema sanse...

Ja bas mislim da srednja stvara radne navike,tamo nema "sledeci cas","nisam spreman",nema tackica i keceva obicnom...kec,pa kad naucis se javi
 

Back
Top